Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Mne se to povedlo
#14435
Re: Mne se to povedlo Před 10 rok, 9 měsíce  
Ano, ja mam s timto zkusenosti, bude se to zkracovat, jedina cesta je nepit, jinak se v tom vicemene budes placat stale nahoru a dolu. A pokud si nereknes dost zcela NAVZDY, bude te to postupne tak vycerpavat a prohlubovat se ze je to stejne prohrany boj dopredu, nemuzes si dat ani kapku. Klic je uvedomit si ze jsi jina - nejsi jak ostatni co si daji sklenku nebo obcas i sedmicku a funguji, ty jsi alkoholik, je to nemoc, zacni se o ni zajimat a lecit se - tedy nepit.



Vanda napsal:
Ja vím Líbo,moc dobře si to uvědomuji.Jenomže třeba po těch dvou měsících mě ,,otrne''a řeknu si ,dyť to tak hrozné se mnou není,někdo pije denně.Ale já pít normálně už neumím,já nesmím pít vůbec.Jak si říkala ty doby mezi pitím se budou zkracovat. Má někdo s tímhle zkušenost?A jak to zvládá?
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14436
Re: Mne se to povedlo Před 10 rok, 9 měsíce  
Já mám zkušenost zase takovou, že se mi (zatím) neprodlužuje doba mezi jednotlivými tahy, ale prodlužuje se doba tahu,za kterou uspokojim svůj alkoholový mozek !! No a minulý týden po šestitýdenní abstinenci jsem si myslel že jsem frajer a když jsem ve čtvrtek začal pít s tím, že v sobotu už se nenapiju, musel jsem si v neděli požádat v práci o dovolenou abych to vůbec rozchodil..Samozřejmě koukali divně, řikali že takhle to nejde, naposledy atd..to se mi ještě nikdy nestalo si udělat ostudu v práci..ach jo.Snad to bude dobrý,no...takže bacha na to..chlast si z alkoholikem nakonec udělá co chce !
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14456
Re: Mne se to povedlo Před 10 rok, 9 měsíce  
Ahoj všichni,

předně se omlouvám, že jsem se neozvala, ale byla jsem mimo republiku, nikoliv mimo sebe . Takže jen hlásím, že jsem v pohodě, bez alkoholu a ani po něm nijak netoužím. Nevím, jestli tou poslední pověstnou kapkou bylo uvědomění si, že mám dítě a pak to zvracení s krví, ale nějak jsem se sama v sobě zasekla a jde to v pohodě. Navíc má střízlivost obrovskou výhodu v tom, že člověk uvažuje normálně a ne, že si stále něco nalhává jako to je v případě pití. Kromě jiného už nemám nateklá víčka a obličej, takže vypadám zas jako člověk . Upřímně je mi zle například z Bartošové a celé té její skazky okolo ní, protože vím, že něco podobného v menších rozměrech se dělo i okolo mě a ženská alkoholička je snad ještě horší než když je to chlap...ona do toho má nejspíš ještě i prášky, takže asi takhle, Libu, tobě napíši na ten tvůj mailík soukromě, ale musím ještě dodat, že jsem šťastná, že to dávám a ti, co jste mi napsali a podporovali jste také autoři toho, že jsem "čistá", moc, moc děkuji! Nemám ještě vyhráno, vím to, ale cítím se o 10let mladší, zdravější, nejsem unavená a celé mi to dodává seběvědomí.. takže, další bojovníci, piště, pomůže vám to a vrátí normální život!!
Lucie

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14461
Re: Mne se to povedlo Před 10 rok, 9 měsíce  
Ahoj, asi som na tom podobne, alebo este aj horsie. Prepil som 20 rokov a stratil naozaj co sa dalo stratit. Prepil som doslovne niekolko firiem, sudy, exekucie a prisiel o rodinu, domov o dostojnost a prisiel som k znamke kvality, hlupak, alkoholik a skrachovanec. Trochu som sa urovnal ale mnozstvo alkoholu bolo neohranicene, kym som nepadol doma do tma a nic, tak som to robil posledne dva roky nonstop. Ako nahle volno sup zasoba vyna a na ix, do tmy. Pol roka som vydrzal mal som implantat, ale som ho prepil. Depresia, vycitky svedomia a smutok za detmi mi tak dolahlize som vecer co vecer pil liter vina ako vodu rok. bol som aj v centre AA raz vo franfurkte ale bolo to na par dni a znova. Teraz sa snazim zostat triezvy 6 den, mam strasne stavy, zle spim, depresia, smutok, nechut nic robit. V noci sa potim ako keby ma hodili do bazena. Mam sialene sny. Ano rad by som vyuzil tvoju pomoc, a to velmy rad. S pozdravom B.
bonfalot

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14462
Re: Mne se to povedlo Před 10 rok, 9 měsíce  
Lepsiden, ja potrebujem pomoc je to na maslu...
bonfalot

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14463
Re: Mne se to povedlo Před 10 rok, 9 měsíce  
Bonfalote, já myslím, že ti může pomoci hlavně lékař..Někdy to opravdu není možné zvládnout doma !!
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14464
Re: Mne se to povedlo Před 10 rok, 9 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14465
Re: Mne se to povedlo Před 10 rok, 9 měsíce  
Snaž se jíst, jíst , chodit ven na procházky, trochu unav tělo.Zavolej na nejbližší AA, někdo s Tebou promluví, pomůže.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14466
Re: Mne se to povedlo Před 10 rok, 9 měsíce  
no v mojom pripade je to trochu problem nakolko zijem v nemecku a situacia je trochu ina ako na slovensku. Ale zatial bojujem
bonfalot

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14467
Re: Mne se to povedlo Před 10 rok, 9 měsíce  
bol som na stretnuti aa, bolo fajn, no musim hlavne sam chciet. Mam vela moznosti co mozem robit, len nevedel som co ta apstinencia zo sebou nesie, potrebujem viac informacii ako ste to presli a pocity. Lepsie sa to pocuva v rodnej reci ako v polstine alebo nemcine.
bonfalot

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter