Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Kam se zařadit?
#15546
Re: Kam se zařadit? Před 10 rok, 6 měsíce  
Pokud je Pavla7 kvartální alkoholik pijící jednou za měsíc (30dní) a má 40 čárek, je teprv 10 dní střízlivá, to zas tak moc neni, ale blahopřeji
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15548
Re: Kam se zařadit? Před 10 rok, 6 měsíce  
No jasně , ale tělo už je krásně očištěné, a duše napjatá a veselá. Je fakt že už jsem toto zažila, a pak to bylo rychlé, jenže teď mám v hlavě CVAK....
Jinak Díky Petře
Pavla 7

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15549
Re: Kam se zařadit? Před 10 rok, 6 měsíce  
Euforie přejde, nastoupí chutě,. depky, nestraším tě, buď na to připravená, aby tě to nezaskočilo.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15550
Re: Kam se zařadit? Před 10 rok, 6 měsíce  
přesně tak, většinou tak po půl roce
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15552
Re: Kam se zařadit? Před 10 rok, 6 měsíce  
Už jsem to zažila po tom 2,5 měsíci, byla to šílená chyba. Myslíte že lidi co se chtějí seberealizovat posune větší a větší chyba dál? Jak tu otázku správně položit ?
Mám pocit že když řeším špatné věci ve mě, stává se ze mě lepší člověk. Dřív jsem cigára a alkohol odsuzovala pokud jsem přestávala, ale nyní to cítím jinak. Nevadí mi lidi co pijí, ani reklamy, řeknu to tak že jsem byla povrchní .
Teď cítím jakýsi mír nebo tak něco. Není to euforie, spíš smířenost ze situací.
Pavla 7

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15554
Re: Kam se zařadit? Před 10 rok, 6 měsíce  
Hrozně se bojím toho, co říká Liba Euforie přejde, to je mi jasné,chutě, depky..., no nazdar
Dnes jsem projížděla kolem svého oblíbeného regálu, no co Vám budu povídat...Nekoupila jsem,...A další poznatek je ten, že najednou zjistíš, že nemusíš až tak spěchat (Honem, odmů, nákup na stůl, vývrtka, cigárko, honem, honem, ať něco nezmeškám)..Taková divná volnost. Je to jakoby Tě propustí z práce, Ty sice nemusíš vstávat a jít makat, ale stejně si z toho vevnitř vedle. Nevím, jestli je to přirovnání košér, ale tak mě to nějak napadlo...
A ještě něco, buď si to namlouvám(součást euforie), ale přišlo mi, jakoby malá (2roky)byla dnes neuvěřitelně v poho, a to jakože moc nebývá. Snad mi chce pomoct, holčička moje
Markéta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter