Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: A Dost!!!!!
#16896
Re: A Dost!!!!! Před 10 rok, 3 měsíce  
No já nepiju krátce. Teda dalo by se říct, že jsem nepila každý týden, ale když tak pořádně... Někdy jsem to zvládla ale někdy až do rána. No a pak jsem zjistila že to prostě neuhlídám. Tak jsem si řekla že možná tady poznám někoho s kým bych si mohla napsat, protože jak už jsem psala ( a ty taky...) z mého okolí v tom nikdo nevidí problém a spíš mě ukecávaj ať si dám. Hlavně na sobě cítím že je to špatně, moc to nedávám. Někdy nepiju týden někdy dva. Ale zas občas je to pořád nějaká akce... Tak hledám někoho s kým bych mohla otevřeně mluvit.
Taky toho mám dost!

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16898
Re: A Dost!!!!! Před 10 rok, 3 měsíce  
Jesi chceš můžes napsat na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript hledám někoho s kým o tom můžu povídat a ví o co jde.
Koudislav

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17328
Re: A Dost!!!!! Před 10 rok, 2 měsíce  
Ahoj, přidávám se k vám, tyhle stránky jsem vyhledala po několikadenním válení se na gauči s nechutí naprosto nic dělat, jen se napít, zavřít oči a říkat si, co všechno udělám..ale až zítra a tak chodil den po dni, až jsem otevřela oči, doma binec jak v tanku, jedu v tom už hooodně dlouho, ale takhle to už nejde dál, nestýkám se s nikým, nemám na nic náladu. Kdybyste chtěli pokecat, tak Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Momentálně mám cca 28hod bez akloholu a těžce to dávám. Já zvyklá na litry vína denně, nemohla ani chodit teď prožívám detox, klepání se, šílený stavy, nemůžu spát a přemlouvám se nenapít se, kdybych se napila, bylo by mně líp. Ale nesmím, ve čtvrtek jdu s Petrem z tohoto fora na AA a nechci ho zklamat, ale cítim, jak jsem slabošská. To je strašný!
Jora

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17405
Re: A Dost!!!!! Před 10 rok, 2 měsíce  
Ahoj Joro
držím moc palce ať to zvladnes.Dej vědět jak bylo na AA.Já nepiju měsíc a tři týdny a je mi fajn.Zatím se držím sám léta to zkazim budu to taky řešit přes AA.
Koudislav

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17410
Re: A Dost!!!!! Před 10 rok, 2 měsíce  
Ahoj.
Tak jsme byli dnes na AA v Praze s Laničkou a Ko.marti a doufám, že se jim to aspoň trošku líbilo a přijdou zase.
S Laničkou jsme sice moc nepokecali, ale není všem dnům konec...
Jinak jsem rád, že jste šli

PS: Jora bohužel nedorazila, doufám, že jí neni blbě..kdyžtak se ozvi co je s tebou

Petr
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17425
Re: A Dost!!!!! Před 10 rok, 2 měsíce  
Petře, já jsem neměla problém jít sama na AA sezení. V době, kdy jsem potřebovala pomoc, jsem nějakou dobu chodila, dokonce jsem se byla podívat i na Jižňáku. Chtěla jsem poznat, když byla ta možnost, lidi, jak já říkám z fora. Jsem ráda, že se Martině líbilo.
Lanička
Senior Boarder
Příspěvky: 79
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17429
Re: A Dost!!!!! Před 10 rok, 2 měsíce  
No líbilo, to je dost silný výraz, ale dává mi to smysl a věřím, že by mi to mohlo pomoct.
marti
Expert Boarder
Příspěvky: 141
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17438
Re: A Dost!!!!! Před 10 rok, 2 měsíce  
Můžete zajít na Klimentskou. Malá skupina skvělých lidiček. Nezapomeťe na jedno. Někam chodit, poslouchat, to ještě žádného alkoholika neuzdravilo. Skupiny AA mají jediný cíl pomáhat druhým alkoholikům a předávat poselství uzdravení pomocí programu(návodu) AA...
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17443
Re: A Dost!!!!! Před 10 rok, 2 měsíce  
A Na Poříčí mají každý den v týdnu různé typy mítinků, některý den jen pro ženy.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17444
Re: A Dost!!!!! Před 10 rok, 2 měsíce  
O to nevím, že jen pro ženy..Vím že jsou tam AA v češtině, angličtině, pro mladé a AlAnon
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter