Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Začínající abstinent po 10 letém pití.
#18639
Re: Začínající abstinent po 10 letém pití. Před 10 rok  
Dnes je to 108 dní co nepiji.

Za těch 108 dní se toho stalo hrozně moc. Díky čisté mysli se mi daří více v práci a hned je to znát na výsledcích. S přítelkyní se nám velmi rychle zadařilo a čekáme chlapečka, narodí se v říjnu. Abych se o nás postaral, rozhodl jsem se koupit větší bydlení, takže i to nyní řešíme. Jsem si 100% jistý, že s alkoholem by se nic z toho nedělo a děkuji všem svatým, že jsem 1. 1. s pitím "sekl". Děkuji i Vám za upřímná slova a ne pouze neupřímné útěchy a zlehčování.

Nemyslím si, že bych byl vyléčen, to připouštím, že asi nebude člověk nikdy, proto alkohol striktně odmítám. Jak se zde píše, lidé vás nechápou, neustále Vás přemlouvají a toto pro mne zásadní rozhodnutí svým způsobem nerespektují a snaží se změnit. Mám velkou morální podporu v tom malém i přítelkyni! Chci jít oběma i v budoucnu příkladem, proto alkohol v mém životě nemá místo.

Zítra mám narozeniny, už se mi v lednici chladí rychlé špunty, tak se moc těším na přípitek

Mějte se zde dobře a zase za čas se připomenu.
Milan
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 19/04/2014 09:49 Provedl: Ungaro.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18640
Re: Začínající abstinent po 10 letém pití. Před 10 rok  
Milane, blahopřeji k narozkám a vydrž být střízlivý taťka.Díky za hezké zprávy.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18641
Re: Začínající abstinent po 10 letém pití. Před 10 rok  
Moc děkuji za takovéto příspěvky, z celého srdce ti přeji vše nejlepší, jen samé radosti a co nejmíň starostí
marti
Expert Boarder
Příspěvky: 141
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18669
Re: Začínající abstinent po 10 letém pití. Před 10 rok  
Tak to respekt. Podobné příklady jsou pro mě posilou!
Pavel DD
Senior Boarder
Příspěvky: 62
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18709
Re: Začínající abstinent po 10 letém pití. Před 10 rok  
Na takové pití v podobě kontrolovaného požívání alkoholu si dávej pozor. Mně se to vymstilo v podobě relapsu. Prostě jsem abstinovala, po několika měsících měla vše na háku... Pak si dala třeba jen přípitek, sklenku, jupí, jak to mám pod kontrolou. Pak jsem se ocitla někde, kde jsem si řekla, jo, dám si dva, tři drinky a uííí, ráno v šest dom... Prostě se ti to zase rozjede. Jen jsem si tím abstinenci rozhodila... Sice jednorázově, ale moc mě to mrzelo.
Justýna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18711
Re: Začínající abstinent po 10 letém pití. Před 10 rok  
Milane super, jen tak dál. Pokud je pro tebe důležité kolik dní abstinuješ a počítáš si to, měl bys být k sobě upřimný a přiznat si, že ten přípitek byl o alkoholu a dny abstinence si přepočítat. Může ti to ode mě připadat hnusné, ale tak jak mávneš rukou nad sklenkou sektu, můžeš v budoucnu mávnout rukou nad panákem...Pozor na to.
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18714
Re: Začínající abstinent po 10 letém pití. Před 10 rok  
Popis: RYCHLÉ ŠPUNTY
jsou vyrobeny z přírodních surovin, s vysokým podílem ovocné složky. Lahve jsou potaženy pestrobarevnou bezpečnostní fólií s výraznými dětskými motivy. Dětské "šampáňo"(neobsahuje alkohol) doprovází nejen dětské oslavy a výročí, ale i spoustu dětských her a soutěží po celém světě. Robby cestovatel je s dětmi všude.

Milane takže klííííd, nic přepočítávat nemusíš
marti
Expert Boarder
Příspěvky: 141
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18721
Re: Začínající abstinent po 10 letém pití. Před 10 rok  
Marti zkus si pozorně přečíst tuto diskusi od začátku a přijdeš na to, o čem mluvím.
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18722
Re: Začínající abstinent po 10 letém pití. Před 10 rok  
Ahoj! Máte pravdu, jasně že jo, nečetla jsem celou diskuzi

Takže přepočítat!
marti
Expert Boarder
Příspěvky: 141
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18728
Re: Začínající abstinent po 10 letém pití. Před 10 rok  
Milane,stále svoji nemoc podceńuješ.Vypadá to,že ačkoliv počítáš dny stále koketuješ s myšlenkou na kontrolovatelné pití.Byla jsem jednoho Silvestra v léčebně.Taky jsme si chtěli koupit rychlé špunty.Bylo NÁM ODBORNĚ VYSVĚTLENO CELÉ NEBEZPEČÍ a pochopitelně náš návrh neprošel.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter