Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...56
Dolů
Téma: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95
#20266
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Dano,neřiď se tím co ti říká okolí.Jedni co to myslí upřímně ti říkají omezit-ovšem o závislosti nic nevědí.Vycházejí ze svých zkušeností normálního běžného konzumenta,kterým nejsi ani ty,ani Petr.Druhým to je šuma fuk.Každopádně nikdo z nich nežije tvůj život.Nikdo z nich netuší,že se jedná o tvůj život.To,jak se na tebe budou ONI dívat,když začneš chodit do AA?Je naprosto zcestné a nereálné uvažování převážné většiny alkoholiků(závislých).Petře,pivo a ostatní alkohol bude vždy všude kolem nás.V těchto vedrech je důležité nosit všude svoji vodu s sebou.Malý pocit žízně,nepatrný pohled na orosený půllitr spustí pocit slasti,představu úlevy-a jsi v prdeli.Pokud máš u sebe nealko a ihned zaženeš žízeň,následné se nemusí dostavit vůbec.Doma platí totéž.Mít pokaždé v lednici připravené nealko.No a chodit do hospody je jako strkat krk pod gilotinu a spoléhat se,že mi neusekne hlavu.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20267
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Dano,mam take problemy s pitim a take jeste stale to omlouvam sama pred sebou.Nepiji denne,nemam abstaky,proto si rikam,ze jeste stale neni "tak spatne".Mozna jeste ne pro mne,ale urcite uz pro me okoli.A zacinam si uvedomovat,ze to,ze hledam omluvy sama pro sebe je priznak prave toho,ze na tom spatne jsem.Proc neprestanu uplne,misto hledani omluv.Prwci pokud to vadi mym blizkym-tak chlastat nemam.Proc si sobecky hledam vymluvy?Sice jsem piti vyrazne omezila a dari se,ale proc s tim neseknu uplne??Jinak,dle meho nazoru,na panickou poruchu antidepresiva v kombinaci s dennim stacionarem s programem KBT.A samozrejme bez alkoholu.Ja sama mam psych. problemy,kvuli kterym jsem v castecnem ID.S lidmi s panickou poruchou jsem se setkala prave na stacionari,pri leceni.Leci se to,da se rici,stejne.
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20268
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
KBT = Kognitivne behavioratni tetapie
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20269
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Tedy Kognitivne behavioralni terapie.Omlouvam se za preklepy,pisi z mobilo,nezkontrolovala jsem to po sobe.
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20271
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Ahoj Petře, ja jsem byla u apolinre dvakrát odmítnuta i přes intervenci mého psychologa, takze'zavidim'. Jani, ano, mám ted plán dostat se k apolinari na skupinu, ale neberou mi telefony, ted vím proč , Petr píse, ze dovolené. Kdyz se neprobojuju, AA mám jako záložní plán. Hodne potrebuju řešit ty ataky paniky, je to dvojí diagnóza, ruka v ruce. Úzkostné depresivní poruchu mám diagnostikováno upozorním 20., tehdy jsem nepila.ale Jo, pití to zhoršuje!!!!!!!!
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20272
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Psychiatra, promiň. Nápisu, az budu u kompu, přes telefon děs s těmi autoopravami
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20273
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Ahoj anoin, a jak moc pijes? Jaks omezila? Proč vadí okolí? Ano, to, cos doporučila je přesná rada psychiatra, stacionar na rozjete paniky podpořeny terapii alkoholismu. Z panuj se lecim neúspěšně 15 let, jen ambulantne, stacionář bych moc chtela zkusit
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20275
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Přes ten mobil nejde psat
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20277
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Libo, Jani, protože selhal apolinar, eset, ondrejov, Břehova- všude plno a názor, ze máme zvládnout s psychiatrem, přemýšlím o Aa. Zasla jsem na web, přijde mi to jako sekta, která razí jen jednu cestu.
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20278
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Okolí nepomůže, nerozumí. Prosim pomoc
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...56
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter