Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...891011121314...20
Dolů
Téma: jak přežít první dny bez alkoholu
#24010
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Jita, co tak zajst s malym ku psychologovi? Aj ked ma asi obdobie vzdoru, to ako popisujete vas den (mam doma malyho satana,cely den jen po nem uklizim,dohaduju se s nim,kricim,venku ho vzteklouna furt sbiram z chodniku kdyz se mu neco nelibi tak si lehne na zem a vzteka se a jsem uplne psychicky vyrizena)sa mi zda privela aj na toto obdobie.
Psycholog by mohol odhalit pricinu takehoto spravania a nasmerovat vas na to ako to vyriesit. Myslim za by sa vam ulavilo.
anezka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24012
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Anezko resila jsem to s doktorkou a pry nas posle az ve trech letech.mam dvanactiletou dceru a s ni jsem tohle nezazila.pry ma asi adhd (hyperaktivita).absolutne nikoho neuznava za kazdou cenu si udela co chce a jit s nim do kramu je ostuda a horor.nevim jak moc je to spojene s obdobim vzdoru fakt je ten ze i miminko byl neklidnej a tenkrat doktorka rekla ze je to tim ze jsem byla cele tehotenstvi ve stresu,kazdy den jsem brecela a tahala pritele z hospody,nechodil mi z prace domu a tak.ze byl pry neruni uz z briska.
jita

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24013
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Tak to je hezky, jestli ti manžel občas pomůže, podle me i den dva v týdnu pomohou si odpočinout a cítit se lip. Nápis, jak to dopadlo
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24017
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Jita, nemyslim si, ze by si bola zla matka, ak das maleho na par hodin do skolky. Radsej oddychnuta a triezva mama - aj ked nie cely den ako mama vynervovana a opita. Prijmi aj pomoc od partnera, ked ta takto chce odbremenit. Podla mna ty si hlavne vycerpana a vystresovana a ked si vyrieism toto, dokazes zvladnut aj tu chut na alkohol.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24021
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Holky děkuji moc za rady,zkusím to,přesně tak neměla jsem kdy odpočívat tak jsem odpočívala skrz pití.když budu mít trochu času pro sebe budu odpočívat jinak )))
jita

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24093
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Jinak můj přítel mě nikdy moc nepodporoval,ale asi si konečně uvědomil ze podporu potřebuju.vždycky když mi bylo zle z pití prosila jsem ho ať zůstane doma,nezůstal a nechal mě v tom vymáchat.teď sám přišel s tím že si malýho bude někdy brát do práce.taky se dnes odreaguju a budu mit dobrej pocit,dceri je dvanact ale ja cely dny litam kolem malyho a nevenuju ji tolik casu co by potrebovala.pujdeme po kramech na vecu a jen my dve na muzikal azitra pritel na vecer chysta prekvapko.zadny kalby,jen nejakej hezkej vecer doma. )))
jita

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24111
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Jito, to je hezké, uvidíš, jak mu to vydrží, každopádně se taky snaz;) ja byla vyrizena ze psa, z práce běžet vencit a uklízet, ani knihovnu jsem nestíhala. Pak si ho občas vzal, i to jedno odpoledne, kdy s jazykem na veste nemusím dobehnout na další směnu mi moc pomohlo!!!
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24112
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Jiťo, možná mu nedocházelo, že nestíháš, protože vše bylo hotovo.Tak si to dnes užij, užijte.Najdi si nějakého koníčka, určitě tě něco baví.Měj se ráda, ne tím, že piješ, ničíš se, to není láska, potěš se bez alkoholu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24117
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Uzily jsme si to moc,bylo to krasne.vzala jsem ji na veceri,neco jsme nakoupily a pak krasny muzikal my fair lady.veci co me bavi je dost,ale s malym satankem se to vylucuje.mam cas az vecer ale tam je zas tlak od pritele.ma za to,ze kazdy den lehnem k tv a budem spolu.to je dobre,ale kdyz se chci obcas venovat necemu jinemu hned je nastvany.
jita

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24119
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
to ti gratuluju..tyhle psychouši jsou nejhorší
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...891011121314...20
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter