Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...9101112131415...20
Dolů
Téma: jak přežít první dny bez alkoholu
#24157
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Petrch, ty jsi poklad, haha. To přece ještě nemusí byt psychous.... A jestli jo, za střízliva se bojuje efektivněji;)
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24159
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
No psychous mozna je proto,ze se mnou chce taky travit nejaky ten cas ,coz je hezke,ale nesmi se to prehanet ze )))
jita

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24162
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Všechny moc zdravím! Chci se zeptat... nejsem si zcela jistá, jestli už nemám problém a potrebuju poradit... piju každý den večer 3 piva a jednou do týdne i pět, i víc... Jsem už alkoholicka/pijan? U nás na vesnici se prostě pije každý den, a jednou do týdne jdu prostě "pařit"... ale poslední dobou mi to vrtá hlavou. Moc všem děkuju za odpovědi!
Catgirl

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24163
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Chceme s manželem založit rodinu a bojím se, že budu mít strašný chutě se napít:-(
Catgirl

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24164
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24168
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Musíš vědět ty sama, co je lepší, dítě, nebo alkohol.Přestaň pít už nyní, chutě možná budou, možná ne, bojíš se předem.Ne každý ubíjí svůj čas alkoholem, je jedno jestli žiješ na vsi nebo ve městě.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24170
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Mohla bych ti napsat soukromou zprávu? Ráda bych to s někým sdilela, ale nevím jak se to dělá a jestli to vůbec jde:-D
Catgirl

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24171
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Catgirl dost jsem pila a taky otehotnela a ver mi ze pokud mas nejake materske pudy na alkohol ani nevzpomenes.ja tedy nevzpomnela a nedelalo mi to zadnej problem, a to jsem si s pritelem vttehotenstvi prozila peklo.myslim ze toho se bat moc nemusis
jita

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24172
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Takže ještě nejsem alkoholicka?
Catgirl

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24173
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
To nejde říct. Pomatuju jak jsem pil taky tak, ještě jsem si liboval, že takhle málo by i doktor doporučil. To jsem netušil, že ty 3-4 píva budou jednou málo, a že i 8 bude málo atd. Prostě klasika, ta tolerance roste no. Dojde pívo, dáš si vínko... Asi to má každej jinak. Jsou lidi co si daj jen 2 piva za den a nepotřebujou víc a umí přestat.
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...9101112131415...20
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter