Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...10111213141516...20
Dolů
Téma: jak přežít první dny bez alkoholu
#24174
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Ja bych to, jestli jsem alkoholik, neřešila. Jádro pudla je jinde. Tři piva denne na ženskou je nadměrný piti
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24175
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Catgirl, napiš!A pije se i v těhotenství, bohužel.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24176
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Catgirl, ci si alkoholicka nedokazem posudit, ale v kazdom pripade ti odporucam najprv par mesiacov abstinovat a az potom uvazovat o dietati. Su pary (myslim, ze velmi zodpovedne), ktore aj rok pred planovanym pocatim upravuju svoju zivotospravu (strava, abstinencia, elominacia stresu, vyzivove doplnky) v snahe dat svojmu dietatu co najlepsiu vybavu do zivota. Zamysli sa prosim nad tym.
Evelina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24177
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Přesně tak, alkohol ničí dospělé, copak asi udělá bezbrannému nenarozenému miminu!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24217
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Moc vám všem děkuju za příspěvky a rady. Libusko, jak se to dělá napsat soukromou zprávu?) slyšel jste už někdo o biorezonanci? Prý má úžasný výsledky. Já už su objednana:-) a jak bojujete dneska?
Catgirl

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24230
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Na soukromý mail.A biorezonancí zkušenosti nemám.Ty jsi z Moravy?Chceš můj mail?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24234
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Měj se rád za všechny své pocity.Měj se rád i ve chvíli, kdy si připadáš ztracený a máš pocit, že na hlavě máš cedulku s nápisem "alkoholik,co neví, kudy kam"
MĚJ SE RÁD, i když máš pocit, že je vše najednou tak nudné a bez chuti.Tvůj rozum má v hlavě guláš, ale dej na své pocity.Pohádej se, nebo se s někým usmiř, ale nic zlého si v životě neudělal.Pouze jsi šel špatnou cestou.Vždy můžeš najít tu správnou cestu.
Jestli můžu, kup si knihu ŽIVOT V HARMONII,autor Dr.WAYNE W.Dyer.Zkus ji číst od začátku do konce, možná něco pochopíš,možná se naštveš a možná začneš ŽÍT.
ZASLOUŽÍŠ SI MÍT SE RÁD A JE JEDNO, KOLIKRÁT JSI SEŠEL Z CESTY.HODNĚ ŠTĚSTÍ,z
z

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24237
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Určitě napiš mejl:-)
Catgirl

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24246
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24249
Re: jak přežít první dny bez alkoholu Před 9 rok, 3 měsíce  
Sakra, já mám dnes absťák jako kráva...pokouším se abstinovat, dnes nepiju třetí den a je to nejhorší. Včera to ještě šlo, přitom se říká, že nejhorší je druhý den. Kdybych měl aspoň nějaký benzodiazepin na uklidnění. Tak aspoň piju meduňku na litry. Kdy to přejde?
Luděk

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...10111213141516...20
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter