Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Čím jste nahradili alkohol?
#3192
Re: Čím jste nahradili alkohol? Před 13 rok, 2 měsíce  
ahoj mova,jak to jde? uz to sedlo? kdy jdes na prvni lekci?
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3194
Re: Čím jste nahradili alkohol? Před 13 rok, 2 měsíce  
Víš Movi, bez dobrýho parťáka Líby, by tady moje příspěvky nebyly úplné, víš co myslím? Kdybych mohla, tak bych tě moc ráda objala a vím, že Líba také a hodně, na její rady dej Movi.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3195
Re: Čím jste nahradili alkohol? Před 13 rok, 2 měsíce  
Do toho Aklubu.. chodím k psychoterapeutce.. nějaký skupinový sezení bych nedala.. Mám dost problém s vyjadřováním osobních věcí a docela dost je pro mě těžký vůbec některý věci říct té terapeutce..

Minulej rok, když jsem pila, tak ve škole bylo všechno lepší, bez problémů.. Letos jsem ve čtvrťáku a zanedlouho je tady maturita a fakt to potřebuju dát.. Jenže bez toho chlastu se nějak nemůžu soustředit.. Nedokážu se nějak donutit učit.. Narvat si to učení do hlavy.. Moc to nezvládám..
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3196
Re: Čím jste nahradili alkohol? Před 13 rok, 2 měsíce  
Maturitu fakt dát potřebuješ a fest. Nojo, když ty si teď pamatuješ chvíle kdy to ještě šlo, když jsi se napila, ale co ty depky potom? I když je maturita téměř za dveřmi, stejně i za tu dobu by ses propila ani nechtěj vědět kam a maturitu bys asi nedala a 4 roky v háji, neriskuj, jsi dobrá, že držíš, zkus najít jiné řešení, najdeš ho...

P.S. Podpoř mozek pomalými cukry, okyslič ho pitným režimem,po hodině učení nahraď 10 min. jinou aktivitou,donuť teď pro tebe důležitej orgán, aby myslel taky na něco jiného, než na ty klamný informace...
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Poslední úprava: 18/02/2011 14:09 Provedl: Květa.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3197
Re: Čím jste nahradili alkohol? Před 13 rok, 2 měsíce  
Jasněže vím, že by to šlo hodně rychle.. ale kdybych pila s mírou.. Prostě denně pár panáků.. Jenom tak hodit se do pohody.. Bylo by to fajn..
-> je mi jasný, že by se to postupem časů dostalo do starých kolejí a vždycky když se to vrací k vykalování, tak je to horší a horší..
..Místo chlastu zkouším trávu.. Jako taky to navodí takovou pohodu (vím, že je blbost místo pití začít hulit..) .. Ale všechno mi příjde jako pitomost..
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3198
Re: Čím jste nahradili alkohol? Před 13 rok, 2 měsíce  
Ty jo, Ivo, víš, že konzument trávy zaznamenává vjemy zkresleně nebo chybně v čase. Budeš v tom učení mít akorát pořádnej chaos. Je to asi děs zažívat tohle všechno zastřízliva,ale myslíš, že to dáš, když neřekneš a dost, teď budeš moje hlavinko přemýšlet o tom co oči přečtou?
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3199
Re: Čím jste nahradili alkohol? Před 13 rok, 2 měsíce  
Ivano, lžeš sama sobě, nechtěně třeba!, ale s pitím jde jen pít dál, ne se učit.Každopádně s ním bys dopadla moc zle, nemysli na chlast, nevymlouvej se, máš jistě spoustu koníčků, zájmů, přátel, lásek, ....tisíc dalších věcí, co Ti alkohol nahradí, ale na rovinu-Chceš?přestat pít?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3200
Re: Čím jste nahradili alkohol? Před 13 rok, 2 měsíce  
Já se nějak nedokážu soustředit na to, co čtu.. můžu se půl hodiny šprtat, to ještě de.. ale pak najednou z toho totálně vypadnu a přemýšlím zase nad něčím kolem chlastu.. Což je skoro pořád.. Nějaký depky, schýzy, výčitky,...
..K tomu vypadat před všema v pohodě je taky záhul.. Rodiče ani sestra neví, že mám problém s alkoholem.. což je docela dost komický..
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3201
Re: Čím jste nahradili alkohol? Před 13 rok, 2 měsíce  
A na sezení nemusíš vůbec mluvit, jen poslouchat, taky Ti to něco dá, a najednou se rozpovídáš, bez donucení, jen tak, budeš chtít sama, a poznáš, jak se Ti uleví, aspoň na AA to tak funguje.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3202
Re: Čím jste nahradili alkohol? Před 13 rok, 2 měsíce  
Komické to jistě není, chlast máš usazený v mozku, začíná Tě ovládat a honem přestaň se studem, s komedii, že jsi ok, bacha!!Nejsi v pořádku, víš to moc dobře sama, cítíš to, dost schovávání, ani terapeutka Ti nemůže pomoc, když to před ní skrýváš, neblbni.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter