Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...567891011...75
Dolů
Téma: Končím s alkoholem
*
#30366
Re: Končím Před 8 rok, 8 měsíce  
Ja,
Neosocuj,prosím, nikoho z abstinence.
Vypadá to, že je to na tomto serveru urážka :-D
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30367
Re: Končím Před 8 rok, 8 měsíce  
Petr N napsal:
Ja,

četl jsi v mém příspěvku trvzení, že PetrCh abstinuje /tajně, veřejně/. Prostě jen osočuješ člověka, který do tebe ryl (mnohdy oprávněně).

...souhlasim...
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30381
Re: Končím Před 8 rok, 8 měsíce  
Také jsem slyšela od jednoho mladíka, že se v léčebně, kterou dobře znám, fetuje přímo na Detoxu, jeho mamka byla zděšená, chlapec ufňukaný, je to nesmysl, lež.Tvůj kámoš si léčí cirhozu pivem?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30382
Re: Končím Před 8 rok, 8 měsíce  
Liba napsal:
Také jsem slyšela od jednoho mladíka, že se v léčebně, kterou dobře znám, fetuje přímo na Detoxu, jeho mamka byla zděšená, chlapec ufňukaný, je to nesmysl, lež.Tvůj kámoš si léčí cirhozu pivem?

Psal jsem něco o tom, že se na detoxu fetuje? Psal jsem o tom, že alkoholici dostávají na detoxu od lékařů diazempam a to je pravda a feťáci tam na ně koukají, jak to v řadě polykají. A nejlepší lék na cirhozu je pivo
Jája Pája

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30385
Re: Končím Před 8 rok, 8 měsíce  
Koukám, že se z toho stala bitka, co kde dávají.
Já diazepam dostala první týden v léčebně, ne déle, primář ho pak vysadil, jelikož jsem ho nepotřebovala.

A mohu dnes konstatovat, že jsem se právě probudila po celonočním tahu s partou, který jsem prožila jediná bez alkoholu. Jak osvobozující!!!! Mám před sebou a za sebou krásný slunečný střízlivý den, a jsem za to neskutečně šťastná! Je to skvělé nebudit se ještě opilá s nutkáním jít si někde něco sehnat.

A co petrolejka, dlouho jste se neozvala?
katy

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30386
Re: Končím Před 8 rok, 8 měsíce  
katy napsal:


A mohu dnes konstatovat, že jsem se právě probudila po celonočním tahu s partou, který jsem prožila jediná bez alkoholu. Jak osvobozující!!!! Mám před sebou a za sebou krásný slunečný střízlivý den, a jsem za to neskutečně šťastná! Je to skvělé nebudit se ještě opilá s nutkáním jít si někde něco sehnat.


Katy, tie prebudenia su na nezaplatenie. Ja som sa prave vratila z dovolenky, a tie rana som si naozaj vychutnavala. Inak bola som all inclusiv a alkohol tam tiekol prudom, vino sa dalo capovat na kazdom 5. metre a musim sa pochvalit, ze ziadna chut ani bazenie neboli. A dovolenku som si naozaj uzila ako nikdy predtym.
Takze ti, co sa este len chystate s alkoholom seknut, do toho..Je to tazke, ale potom to naozaj stoji za to...
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30393
Re: Končím Před 8 rok, 8 měsíce  
Kira, píšeš:...Takze ti, co sa este len chystate s alkoholom seknut, do toho..Je to tazke, ale potom to naozaj stoji za to...

Čím prv a hlbšie zatneš, tým väčší a komplexnejší je výsledný efekt! Rúb, sekaj a tni! Otáľanie ani okúňanie TU nemá priestor!

Ak chceš žiť, tak prestaň piť!


(Kira, vitaj v mojom svete!... bez samoľúbosti/ješitnosti..., narcizmu a sebectva, ...doplň si, čo chceš, vieš a potrebuješ.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30394
Re: Končím Před 8 rok, 8 měsíce  
Jane napsal:
Ja,
Neosocuj,prosím, nikoho z abstinence.
Vypadá to, že je to na tomto serveru urážka :-D


"Áno, prosím!" ...a môžem aj bez toho, aby som sa (s)pýtal?
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30395
Re: Končím Před 8 rok, 8 měsíce  
Jane místo chlapa nebo vibrátoru ráda grafomanuje, ráda si s vámi všemi povídá a ráda popichuje. Kouzelná osobnost. Kdybyste ji všichni úplně ignorovali tak je klid. Je to jen její vina, že hodně lidí nepíše a odešlo. Neuvědomuje si to, žije ve svém jak někdo psal- "zdeformovaném vnitřním světě"
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30404
Re: Končím Před 8 rok, 8 měsíce  
Kira napsal:
katy napsal:


A mohu dnes konstatovat, že jsem se právě probudila po celonočním tahu s partou, který jsem prožila jediná bez alkoholu. Jak osvobozující!!!! Mám před sebou a za sebou krásný slunečný střízlivý den, a jsem za to neskutečně šťastná! Je to skvělé nebudit se ještě opilá s nutkáním jít si někde něco sehnat.


Katy, tie prebudenia su na nezaplatenie. Ja som sa prave vratila z dovolenky, a tie rana som si naozaj vychutnavala. Inak bola som all inclusiv a alkohol tam tiekol prudom, vino sa dalo capovat na kazdom 5. metre a musim sa pochvalit, ze ziadna chut ani bazenie neboli. A dovolenku som si naozaj uzila ako nikdy predtym.
Takze ti, co sa este len chystate s alkoholom seknut, do toho..Je to tazke, ale potom to naozaj stoji za to...


Blbost, bez chlastu je život k nežití, ale musí se to umět
Jája Pája

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...567891011...75
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter