Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Problém s alkoholem
*
#34845
Re: Problém s alkoholem Před 7 rok, 10 měsíce  
Ahoj včera jsem se cítil tak dobře a spokojene dnes ráno se vzbudím a všechno je uplně jinak. Zase výčitky splín A je mi na nic sedim v práci a brečím jak malej kluk. Vůbec to nechápu takovej obrat k horšímu sem ještě nezazil a mám toho plný kecky. Nejradši bych se nekam zakopal abych nebyl nikomu na očích. Ach jo stoji to všechno za hovno..
Honza
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34846
Re: Problém s alkoholem Před 7 rok, 10 měsíce  
Honza napsal:
Ahoj včera jsem se cítil tak dobře a spokojene dnes ráno se vzbudím a všechno je uplně jinak. Zase výčitky splín A je mi na nic sedim v práci a brečím jak malej kluk. Vůbec to nechápu takovej obrat k horšímu sem ještě nezazil a mám toho plný kecky. Nejradši bych se nekam zakopal abych nebyl nikomu na očích. Ach jo stoji to všechno za hovno..

Zdravím Honzo,
co se stalo? Napil jsi se?
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34847
Re: Problém s alkoholem Před 7 rok, 10 měsíce  
Ahoj Stopko nene nenapil jen jsem se ráno vzbudil A nějak to na mě všechno padlo. Nedokážu si to vysvětlit včera mi bylo tak fajn a dneska jsem zase tam kde jsem byl.Je to neuvěřitelný kolotoč. ..
Honza
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34849
Re: Problém s alkoholem Před 7 rok, 10 měsíce  
Honzo,
to je život. Ty pocity se střídají, než se vše ustálí. Čekat od nepití jenom happy náladu nelze. Snad v začátcích ta euforie, ale jinak je to cesta do sebe, kde se mění nálady. Když se pije, tak se to nevnímá, je tam jenom myšlení , kdy se napiji. Takže toto vše , ty nálady tím se překrylo předtím tím pitím, kdy se pak něco vypilo a jelo se dál.
Neklesej na duchu a chmury jsou a budou i když se nepije.
To přejde. Jestli ne a bude to sílit, tak já nejsem odborník, takže pak je to zase něco jiného.
Za sebe můžu říct, že jsem si myslela, že když nebudu pít, že nebudu mít problém se sestkání s lidma, ale mám to i tak. Už se s tím vyrovnávám, patří to ke mně, ačkoliv to není navenek vidět co vnitřně prožívám.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34850
Re: Problém s alkoholem Před 7 rok, 10 měsíce  
Nevím již přesně kdo , ale někdo tady psal, přirovnal alkoholismus k špatnému programu, viru, který se ti dostane do pc-myšleno hlavy alkoholika.
Ten program nejde vymazat, jenom ho prostě korigovat a když se objeví , tak ho opět smazat.
Já vím, pro někoho to může být divné přirovnání))), ale mě ta myšlenka zaujala. Možná se Ti ozývá ten špatný program, cítíš neklid, nebo ty "chmury" a tvoje tělo žádá to svoje, co obvykle dostalo-chlast, uvolnění a následně opět výčitky...takový koloběh, než najedeš pak časem třeba,možná i na to q na pití denně, kdy už to nejde ani s chlastem ani bez něj. Už tam je to uvolnění čím dále méně a jenom piješ. Ale ty piješ zatím občas a záklopku asi nemáš?
Ale to je jenom okrajově, těžko přes net soudit co se konkrétně u Tebe děje.
Nicméně, co máš v plánu pro dnešek? Práce a pak?Něco si naplánuj, co Tě potěší a nebude pití.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34851
Re: Problém s alkoholem Před 7 rok, 10 měsíce  
No záklopku opravdu nemám. Je to jako bych byl bezednej. Leju jako hovado a pak cvak a je konec. Přijde ten druhej a nevím nic ráno se proberu doma a ani nevím jak jsem došel občas pochcanej sedrenej a postupne se dozvídám co se dělo a cumim jak pero z gauče. No a takhle to poslední dobou bylo furt útočil jsem na kamarády svoje blizke a to si neodpustím. Je těžký někomu vysvětlit že jsem to Já nebyl ze to byl ten druhej to zlý dvojče. A tak sem si řekl dost a zatím se držím i když stát se muže cokoliv. Ještě nemám ani zdaleka vyhráno. Jinak dnes po práci asi kolo ted jezdím furt docela mi to pomáhá protoze být zavrenej sám doma to opravdu nejde. No a po kole vychlazena kofola tu poslední dobou zbožňuju
Honza
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34852
Re: Problém s alkoholem Před 7 rok, 10 měsíce  
Honzo,
tak se drž))) Vyhráno nemáme nikdy nikdo, si teda myslím, je to už na celý život. Individuální je to jak to kdo zvládá, ale to "vyhráno", to asi nikoliv.
Tak si dnes dej kolu a kolo
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34855
Re: Problém s alkoholem Před 7 rok, 10 měsíce  
Stopko moc díky už se zase cítím líp a pevně doufám že ten boj který svadime bude Mít pro každého z nás šťastný konec
Honza
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34856
Re: Problém s alkoholem Před 7 rok, 10 měsíce  
Honzo.. abstinovala jsem rok. Stávalo se mi, že jsem se ráno probudila a mít zbraň, prostřelím si hlavu - šílený depky. Zničehož nic. Bezdůvodně. Přešlo to tak po dvou hodinách.Také Tě čeká to, že Ti přijde život tak celkem nudný a nezáživný - ono neustálé řešení kdy a jak se napiju a zvládání kocovin a absťáků zabere dost času a je to i když hnusný, tak nějak euforický - nevím, jak to nazvat. A najednou to není a musíš se srovnat s tím, že je ten život prostě jinej. Určitě lepší ale aspoň za mne - méně free a záživnej. Nuda prostě. Ať to naplňuju čímkoli - je to - jiný. A asi správný.
Hodně štěstí a sil všem
Šantal - moc mne mrzíš, ale na rovinu - s pijícím manžou to nepůjde ať máš pevnou vůli jakoukoli.
Čtu to tu furt, jen jaksi nemám co psát - nepiju, ani nějak nemám potřebu zatím, ač prožívám dost hektický období - držím tu všem palce
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34859
Re: Problém s alkoholem Před 7 rok, 10 měsíce  
Já už to tu někde psala, ale mně se stačilo v začátcích abstinence zeptat obyčejnou větu : Co bude dnes k jídlu? ...a já myslela, že budu "vraždit"
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter