Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...3456789...33
Dolů
Téma: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence
#42120
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 4 měsíce  
Ahojky Všem a v novém roce.
Pro nás snad co jsme začali abstinovat. Nebo k uvědomění co pití obnaší. Bude tím nejlepším a abstinujicím už delší dobu. Posilám obdiv a také budu ráda za každou radu a podporu. Sice mám třetí den, ale naštěstí, že i ten první den přišel. Děkuji Renata.
Renáta
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42121
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 4 měsíce  
Dobré ráno.Reni..je to kolotoč.Pitie.Kompromis neexistuje..pre alkoholikov.Buđ abstinencia aneb se upít.do konce.Ďakujem rodičom za DNA..čo som ja popil..je hrůza..fakt.Každý alkoholik sa môže vyliečiť...no musí mať víziu..cieľ...prečo nepiť...
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42124
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 4 měsíce  
Také dobré ráno Zdeni.
Dokonce jsem tu našla lékaře a zmínku o lečbě. Dokonce že umí rozpoznat alkoholika a určit stadium alkoholizmu a poškození mozku a je to v mém městě a nasadit spravnou léčbu po magneticé rezonancí v začátuvléčby a po ni.
Nevím proč mi alkoholici trpíme na deprese uzkosti a jiné psychcké problémy,diky tomu hledáme alkohol na uvolnění a anestetikum.
Renáta
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42125
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 4 měsíce  
Renata. Celá liečba alkoholizmu sa odohráva v našich hlavach. Nestačí len chcieť, treba byť vo svojej "samoliečbe" aktívny. Samoliečbe píšem preto, že žiadny lekár, psychiater ani psycholog za teba abstinovať nebude. To musíš sama. Oni ťa len môžu nasmerovať určitým smerom napr. na základe rozhovoru s tebou.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42126
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 4 měsíce  
Renáta: "Nevím proč mi alkoholici trpíme na deprese uzkosti..."
Ale já už to vím. To bylo totiž snad to nejdůležitější, co mi docvaklo. Trpíme na deprese, protože pijeme.
V pozdější fázi alkoholismu se alkohol z anestetika mění právě na tvůrce deprese. Holt je to nutný přeseknout a nepít. Vyzkoušený možnosti existujou a jde to. To je to oč tady na Fóru jde.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42128
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 4 měsíce  
zdenek napsal:
Ha!sorry...naposledy je klasika.Vieš koľko som mal Silvestrov ,že naposledy a pak ani kapka? Je sympatické,že to riešiš.zistiš časom problematiku pitia...no držim palec ak sa chce...všetko ide
Zdeno. A ty to kedy začneš riešiť?
Ak sa chce všetko ide? Takže ty len nechceš, keďže ti to neide? Resp. chceš abstinovať, ale nechceš preto nič spraviť? Čakáš na zázračný liek, ktorého sa nikdy nedočkáš. Alebo si len ľúbiš cucnúť medicínu. Po novom roku si chcel zájsť na AA. Už si bol alebo zase len reči?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42129
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 4 měsíce  
Renata,

"Nevím proč mi alkoholici trpíme na deprese uzkosti a jiné psychcké problémy"

Myslis deprese, ktere existuji pred (nad)uzivanim a nebo deprese, ktere se objevi/stupnuji se pri (nadmerne) konzumaci alkoholu?

Alkohol je depresant, jak psal Sochar. Co ti da, si pak nasobne vezme.

M.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42131
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 4 měsíce  
Krtek napsal:
zdenek napsal:
Ha!sorry...naposledy je klasika.Vieš koľko som mal Silvestrov ,že naposledy a pak ani kapka? Je sympatické,že to riešiš.zistiš časom problematiku pitia...no držim palec ak sa chce...všetko ide
Zdeno. A ty to kedy začneš riešiť?
Ak sa chce všetko ide? Takže ty len nechceš,...
...Po novom roku si chcel zájsť na AA. Už si bol alebo zase len reči?

Krtko,
veď rok má 365 dní... "spěchej pomalu!"..., pokiaľ všetci zabudnú...


...stačí palec hore: "a je to!"

(...triezva "palica" ako božský zásah zhora!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42136
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 4 měsíce  
Děkuji za odpovědi všem.
Michale ty mluvíš o depresích z alkoholu. Jo ty jsou také strašné.
Já mluvila o depresích, když jsem nepila a vždy spojený s nějakou bolestí ze života že deprese rozjeli a alkohol je hodně zmírnil, ale pak vratil ty alkoholové a ty už s alkoholem zvládnout nejdou.

K té léčbě. Vím že abstinence je na prvním místě. Bohužel každý ten mozeček máme po pití jinak poškozený a to se lečit dá a stabilizovat a nervovou soutavu. Člověk přestane pít ale tím narušené časti mozku nelečí a může recidivovat.
Renáta
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42146
Re: Nový rok 2017 - 365 dní abstinence Před 7 rok, 4 měsíce  
Zdravim vsechny, take se pripojuji k abstinenci. Vcerejsek 3.1.2017 byl muj prvni strizlivy den. Asi jsem nepil tolik jak nekteri co tu jsou, ale pil jsem kazdy den (hlavne vino - stacene a krabicove) a to i v praci - priblizne rok pul (predtim jsem pil klasicky s kamosema). Neopijel jsem se do nemoty, ale rad jsem to "citil" plus jsem k tomu uzival travu (take kazdy den).
Ac mi nepsislo ze jsem pil az tolik tak na sobe uz pozoruji nektere priznaky alkoholika - hur si rozumim s lidmi co jsou mi blizci, hloupe myslenky ze jsou ostatni hloupi a ja ten chytry, plactivost spojena s tim ze se temer nesmeju - nemam tu normalni radost ze zivota a tak. Za dva mesice mi bude 31 a ja uz nechci byt smutny nebo se dokonce dostat tak daleko, ze uz to sam proste nedam protoze mam pocit ze bych si neco udelal.
Vim, ze jsem teprve druhy den strizlivy takze zadny zazrak, ale nejak se zacit musi
Dekuji Drobečekovi ze toto vlakno zalozil - budu sem psat svuj stav. Zda jsem toto neporusil a tak. Drzte se
Myšák
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...3456789...33
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter