Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...87888990919293...105
Dolů
Téma: Nějaký čas nepiju a jde to dobře
*
#63966
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Ahoj všem, nevím zda toto téma ještě někdo čte ale i tak sem napíši.
Už mám za sebou prvních deset let bez kapky alkoholu (začátek 9.10.2011) a žije se mi nádherně a hlavně jako by byl paralerní vesmír ten skvělý bez problémů a bez alkoholu. Prostě na alkohol ani nenarazím jako by nebyl! Vše se v mém životě otočil o 180 stupnňů k dobrému. Tak bych přál aby všichni ti co ještě váhají, si to v té hlavě přepli a pěkně začali tím prvním dnem bez alkoholu, je to malý krok pro alkoholika ale velký pro abstinenta, a udrželi to další a další den až jim to ani nepříde že uběhne rok, dva, pět! Dá to práci ale odměna je neskutečná!!!
Tak hodně zdaru Anonymní Abstinent Roman AAR.
ROMAN
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 11/14
Poslední úprava: 09/08/2022 14:26 Provedl: ROMAN838.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63967
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Jeste tak kdyby si, Romane, poslal to prepinaci tlacitko vsem lidem dobre vule .
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63968
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Milý Roman, zdravím ťa a ďakujem že si napísal, to je úplne úžasné, som rada že aj po vyše 10 rokov sa stále z abstinencie tešíš a že ti to prinieslo mnoho dobrého, ani neviem či mám toto vlákno prečítané ale ak nie užaj idem na to, nech sa zas niečomu priučím gratulujem a nech ti to vydrží najmenej ďalších 10 rokov prajem všetko dobré
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63969
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Ahoj opravdu to "tlačítko" každý má ale už chybí jen ta síla ním pohnout. Můj příspěvek měl přidat té síle. Já jsem v sobě našel tu dostatečnou sílu, nekdy je potřeba ještě někoho na pomoc. Na začátku jsem tu dodatečnou sílu nacházel tady od těch, kteří to zvládli. Po pár týdnech jsem už nabral více jistoty a zkušenosti, jak se chovat v tech nebezpečných situacích. Dnes vše dělám automaticky a nemusím dávat pozor. Možná jedno přirovnání, pití je jako jezdit na kole po levé straně a nerespektovat pravidla, je potřeba se naučit jezdit v pravo a dodržovat pravidla. Přeji hodně štěstí!
ROMAN
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 11/14
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63970
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Meggie, moc Ti děkuji za zprávu a přání. Jako chlap se moc o své pocity nedělím ale snad tě moje poznámky aspoń trochu inspirují. Přeji Ti krásný den!
ROMAN
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 11/14
Poslední úprava: 10/08/2022 07:48 Provedl: ROMAN838.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63972
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Roman určite si ma veľmi inšpiroval a podporil v tom že viem že idem 100% správnou cestou, o niekoľko týždnov budem mať rok za sebou a ja viem že to zvládnem, naučila som sa čo robiť s bažením, s blbými myšlienkami a neviem tak nejak som pochopila že o čom tá abstinencia je a nemienim sa jej vzdať ešte raz ďakujem a ozvi sa niekedy určite to niekomu pomôže, maj sa dobre
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63973
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
To jsi skvělá, když už jsi ušla takový kus cesty, moc ti gratuluji! To už máš přepnuto do na Abstinenci! Ale ten čas letí ani si nevšimneš a budeš mít za sebou 3roky, uvidíš. Mě hodně pomáhalo myslet na krásné, pozitivní věci. Pouštěl jsem si romantické filmy. Navštěvoval pozitivní stránky a hlavně si přál jen samá pozitivní na začátku nesplnitelná přání a ony se pomalu s časem splnila, což jsem do té doby netušil že je možné!
ROMAN
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 11/14
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63974
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Meggie, ty jo, to uz je rok ..? Krasna prace. Kdyz se ohlednu ja za svou alko karierou, tak si rikam: proc?Bylo to nutne? A proc sis nutne musel projit tim martiriem "chci, ale nemuzu pit, protoze to neumim" a "vidis, nakonec to nebylo tak tezke, tak proc ti(me) to tak trvalo?".
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63975
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
U mne platí že můžu pít ale nechci!!! Také jsem to nezvládal. Anonymní abstinent.
ROMAN
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 11/14
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63976
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Roman, ted uz mozna ano, ale na zacatku rozhodnuti abistence to bylo svobodne rozhodnuti a slo to jako po masle a nebo to bylo z donuceni okolnostmi, pricemz byla chut pit dal?

Ja take muzu pit, ale nechci
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...87888990919293...105
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter