Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...88899091929394...105
Dolů
Téma: Nějaký čas nepiju a jde to dobře
*
#64009
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Ahoj, pane jo 10 let, někdo 3roky někdo rok, vy jste opravdu dobří. Já si to nedokážu představit ani týden, teď nepiju 3 dny a celý dnešní večer nemyslím na nic jiného a mám nutkání vstát a jít si něco koupit na benzinku. Ale vím,že by to skončilo jako vždycky a po počáteční úlevě by po probuzení přišly následky. Úzkost atd. atd. a to bych ještě nesměl udělat nějakej bordel nebo ostudu. Když to tak čtu, jak vám to jde, tak vím, že já to zvládnu taky. Díky za vaše příspěvky.
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64010
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Ahoj, prvni dny jsou strasny.
Zkus se necim zamestnat. Zensky uklizely.
Vim, ze se to lehko pise, ale cim se zamestnat, kdyz mozek mysli jen na jedno.
A to spani ze zacatku taky neni nic moc. Mne byla stasna zima, az bolely klouby a svaly, jak byly ztuhly. Ale preslo to
Horkej caj pred spanim, ale to jsem pak zas musela na wc.
Zkousela jsem i prasky na spani, ale jen ty volny prodej, to zase moc nefungovalo
Musi se to pretrpet. Kdyz uz jste si to takhle pos.....
Kazdy dalsi a dalsi pokus je tezsi
Hodne sil
Vydrz!!!
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64011
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Joo je to sranda, blbý je, že už jsem to jednou zažíval a už jsem mohl mít pokoj, ale páč jsem si myslel, že jsem v pohodě, tak si to zopáknu, ale teď je to lepší v noci to bylo na hraně a už jsem se oblíkal, ale pak jsem se seknul. Žena to taky ocenila, to že to semnou asi nebylo lehký tu asi nemá smysl psát a už jen kvůli ní. Já zachvilku půjdu uvařit oběd koupím si nějakou limonádu a to půjde já vím,.že to půjde. Jen se bojím, že si zase budu myslet, že to zase dokážu kontrolovat a spadnu do toho zase, ale člověk asi nad tím nemá přemýšlet. Nejdřív vyřešit tyhle pocity a pak další . Ale díky člověk se potřebuje vypsat a je fajn číst, že nemá smysl fnukat, páč takhle to měli podobné všichni, někdo víc hůř někdo méně, ale hlavně, že to dali.
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64012
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Ahoj Ondro, je fajn že si si uvedomil problém a prišiel s tým sem, ber to ako prvý krok k tomu niečo s tým začať robiť, zober si koľko ľudí si celý život ani len nepripustí že problém majú a tak s tým ani nič neurobia....
No prvé dni a týždne sú ťažké ale dá sa to zvládnuť, v prvom rade musíš byť ty presvedčený o tom že to naozaj chceš a ver mi že keď si zavítal sem tak problém máš a treba rátať s tým že toto rozhodnutie nepiť budeš robiť každý deň znovu a znovu, skús si povedať dnes sa nenapijem a zajtra sa uvidí....to je ten princíp....ale z vlastnej skúsenosti ti môžem povedať že čím dlhšie nebudeš piť budeš vidieť veci a svet inak a garantujem ti že nikdy nebudeš ľutovať to že si sa nenapil, budeš ľutovať to keď to urobíš....daj vedieť ako si na tom a hlavne píš hocikedy
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64013
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Ondro, az budes mit pocit, ze jsi v pohode a ze si muzes nalit, tak to sem napis.
Reakce by mohly byt zajimavy.
Ja sem chodim hlavne proto, abych nezapomnela na ty zacatky
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64014
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Erika má pravdu, keď budeš mať chuť napiť sa napíš nám, skúsime ti prehovoriť do duše inak Erika ahoj zdravím ťa
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64015
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Ahoj, Eriko a Meggie. Super díky moc za reakce. Noo pocit, že zase můžu pít vím už teď,že to prostě nebude já prostě neumím říct dost. Takhle to přesně začalo minule, když jsem s tím chtěl praštit, tak jsem nepil cca 7dni a říkal jsem si ok tak tvrdej vynechám a dám si po práci 2 pivka noo co jsou 2 pivka,ale ono nezůstalo nikdy u dvou piv přes týdne jsem to vypočítával, abych ráno nenadejchal v práci jasně, že to kolikrát nevyšlo, tak jsem se hodil marod a ještě jsem si koupil alkoholtestr, abych to měl pod kontrolou. Nooo a když už jsem marod tak co, nikdo doma tak jsem lil zase celý den. A když byl víkend tak to byl masakr. Já piju asi od 17 let ale první ligu jsem začal kolem 20 To se bralo páč každej mladej chlastá já měl teda blbý opice a v 25 jsem byl poprvé u soudu za rvačky pak ještě jednou. To už nebylo dobrý pak jsem si našel ženu a děti, tak jsem přestal chodit do hospod aby to nevypadalo blbe a začal jsem doma. Tak že si dám po práci whisky jen na chuť noo láhev v háji ten večer + pivo tak jsem.si řekl, že za to může špatná volba pití, tak jsem přesedlal na gin s tonicem noo časem spíš jen gin ten tonic byl jen ani nevím proč jsem ho kupoval a to sami zase jsem řekl, že za to může špatný výběr pití zkratim to takhle jsem prochlastal několik let a pil snad všechno, než jsem si přiznal, že to nebude výběrem pití. Tak jsem začal pít jen pivo říkám si to bude ok, ale taky nebylo. O ostudách a problémech v rodině komplet celé ani nemluvím, tam už na mě přestali reagovat jen řekli no Joo zase ozralej. Já třeba ani nechtěl chlastat, ale měl jsem takový stavy úzkosti bylo mi zle a.vedel jsem že když se zase napiju budu se cítit v právu a všechno zase bude ok a bude mi fajn. Ale vim že ne vím, že neumím pít a je mi jasný,že na tom se už nic nezmění a nechci skončit bez rodiny, naštvanej na celej svět jak jsem ublíženej a litovat se páč kdyby byla soutěž v sebelitovani a obviňování druhých to jsem borec. Nejhorší je teď jít nakoupit a automaticky zastavím u piva tvrdej už jsem delší dobu nepil a říkám si tak dvě to přece bude v pohodě, ale vím že si lžu. Navíc mi našli cukrovku a špatný jaterní testy noo v 36letech pecka a to nemluvím jak na mě při těch vyšetřeních koukají jak na totálního loosera . Tak vlastně jsem tak jak by asi jinak měli koukat. Ale asi to nebude ještě tak hrozný to mám jít ještě na oční nikdy mě nenapadlo, že kvůli játrům se chodí na oční. Tak si říkám už dost. Nějak jsem se rozepsal promiňte,.když tak to výmažu ať nespamuju.
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64016
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Ondro!!
No bezva. Ale sebelitost tu mel asi kazdy.
Nikdo mi nerozumi a nikdo me nema rad!
Ja mam nekde prispevek “Nervi, kra... , muzes si za to sama! “
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64017
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Jj jasně, že si za to můžu sám a když jsem se do toho sám dostal, tak z toho zase musím ven. Jen to spaní je na pytel a to se divím, že ani nejsem moc unavenej střídají se mi pocení a zima jak ženská s navalama. A ta chuť, to si říkám nemyslí na to a je to přesnej opak a když se přistihnu, že na to nemyslím, tak pak zase na to myslím. To se poddá snad brzo, ale s tím už asi budu bojovat vždy, že ?
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64018
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Mne osobne vôbec nevadia dlhé príspevky, práve naopak, rada si ich čítam, viac sa o človeku dozviem....
Sa mi páči ako si sa snažil nájsť vhodnú kombináciu chlastu ktorý by ti vyhovoval som rada že si prišiel na to že žiadny chlast nie je vyhovujúci
Hlavne prosím ťa hneď zo začiatku vyhoď z hlavy veľmi mylnú myšlienku že sa budeš snažiť piť kontrolovane, ušetrím ti pár mesiacov trápenia a potom zistenia že to nejde a nefunguje...keby sa dalo piť kontrolovane tak tu nie je ani jeden z nás...
Každopádne držím moc palce, neviem čo všetko si si tu na fóre prečítal ale skús čo najviac, mne to moc pomohlo
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...88899091929394...105
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter