Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...949596979899100...105
Dolů
Téma: Nějaký čas nepiju a jde to dobře
*
#64069
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Nejhorší byly "první tři roky" pak je to rutina. Hlava je prevít má ten program s A dubře uložený a trvalo to než jsem ho přepsal na jiný program. Ty tři roky to bylo s hlavou a pocitama na houpačce ale asi je to normální jak se s tím tělo vypořádává a když jsem měl pocit že by něco přichází tak jsem hned nasadi třeba svižnější poklus na hodinku a ono tělo muselo reagovat na námahu a bylo pořešeno. Nebo jsem si dal pozitivní kultůru.
ROMAN
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 11/14
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64070
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Ahojte všetci vitajte v ďalšom triezvom dni
Ďakujem za milé slová, je to pre mňa veľké povzbudenie pokračovať ďalej a budem sa snažiť vás motivovať vo vašej ceste ale aby ste si nemysleli, aj vy ste motivácia pre mňa a veľa pre mňa znamená všetko pozitívne čo ste mi napísali, ste pre mňa ako príval čerstvého vzduchu do tohto fóra a ja verím že to spolu zvládneme
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64071
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Roman tá trojka je taká magická tuším, vraj sú najťažšie prvé 3 dni, potom 3 týždne, 3 mesiace a 3 roky a potom by to malo byť v pohode to je nič, to dáme ľavou zadnou
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64072
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Ahoj Meggie, přesně tak to , prošel jsem si tím také. Noční bjesy. Živé sny že jsem zase pil a ráno jsem si nebyl jist zda to byl sen. Když je vůle tak se to zvládne!Jak říkám je třeba ten přepínač přepnout, přetlačit na tu dobrou stranu.
ROMAN
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 11/14
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64073
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Presne tak, aj ja som mávala aklko sny, už som dlho nemala ale bolo to hrozné, ráno som sa zobudila a chvíľu som mala pocit akoby som naozaj pila, uľavilo sa mi že to bol len sen ale chvíľu mi bolo ako keby som mala opicu, ale prešlo to...neskor prišli sny kde mi núkali chlast a ja som odmietla, to už boli lepšie sny
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64074
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
MichalB, já se odměňovat večer nemůžu, páč včera jsem tak seděl a úplně jasně jsem si představil jak chutná to pivo jak ho piju a říkám si taaak to je pecka a bylo to fakt na hraně. Přišel jsem si jak blázen, protože jsem se sám nabádal k tomu koupit si a pak sám si to vyvracel, že takhle ne, že je to blbost, začal jsem si říkat chtěl jsis koupit ještě ten kubánskej rum, nebo naposled si udělat Martini a co ta Balantinka tvl takhle jsem si v hlavě projel snad všechno paradox je že tvrdej jsem neměl no dlouho najednou na něj myslím. Poslední dobou jsem jel jen piva, jako občas panák, ale to se nepočítá. Včera mi to vlastně zachránil sex tzn. jsem odsouzenej k věčnému milování
Ondra
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64075
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Dobře sis to zařídil ale všeho s mírou !!!
ROMAN
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 11/14
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64076
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Mozek je prevít ale dá se to zase využít, protože mozek vše vyhodnoczje jakoby to v realu prožil tak si pouštím romantické filmy nebo filmy která mě dobře naladí jeden z mých top je ERIN BROKOVITCH.
ROMAN
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 11/14
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64077
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Je to jako s cim koliv jinym, jen u te zavislosti je to navic reseni nutkaveho pocitu. Jinak metoda cukr a bic za ucelem dosazeni neceho, nejake zmeny.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64078
Re: Nějaký čas nepiju a jde to dobře Před 1 rok, 8 měsíce  
Erin Brokovich milujem, videla som to tak 100x je to super film, ja si tiež ulietavam na roznych filmoch a najnovšie na rôznych Krimi príbehoch na Youtube

Ondro dobre si to vymyslel včera lepšie deň zakončiť sexom ako s fľaškou
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...949596979899100...105
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter