Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...17
Dolů
Téma: Uz chci konecne prestat!!!
#5756
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 12 rok, 10 měsíce  
Ahoj vsichni.

Tak jsem v tom opet znova.
Cely vikend jsem propil a citim se mizerne. A jeste jsem se dozvedel, ze se bude firma u ktere pracuju nejspise stehovat.
Takze depka depka.

Je to v hajzlu.
Martin

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5757
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 12 rok, 10 měsíce  
No a Martine,co s tím teď hned něco začít dělat.Něco jako začít se léčit.Úplně se oklepávám,když si pomyslím jak se teď cítíš.Všechno na h...,zase zklamání ze znovu napití,problémy v práci.Ale víš co už konečně vím,takévé problémy má kde kdo a nepije.Zkus se teď hned někde objednat,když je to takový čerstvý.Pořád dokola,je to setsakramensky těžká nemoc ,která se sama nevyléčí.Kdyby jsi mě viděl před třemi lety a teď,tak by jsi mě asi nepoznal.Mrni na ty videa tady,a zvol si cestu.Jestli cestu Líby,která je v pohodě ,nebo toho druhého. Myslím asi to třetí video,milování české nebo tak nějak.
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6328
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 12 rok, 9 měsíce  
Ahoj, já bych nesouhlasila, že je to tak těžké...prostě si alkohol nekoupím, a je to. A když mi ho někdo nabízí, tak řeknu, že nepiju, nebo-když mě znají- že UŽ nepiju. Nevysvětluju a hlavně nepiju- nepiju vůbec. Mám samozřejmě zkušenost - jako mají všichni alkoholici, že když se napijí trochu, budou chtít pokračovat, takže o tom to celé je.Ani na začátku abstinence ani po několika měsících bez alkoholu mi kromě malé nervozity v prvních asi 3 dnech naprosto nic nebylo. No, a současný - stav ?Někdy se mi zasteskne po CHUTI bílého vína, ale určitě ne po opičce, nebo stavech po probuzení. Nepříjemné na celé věci je pro mě to, že je mi jasné, že je to nastálo do konce života - že na příjemnou chuť bílého můžu akorát tak zapomenout. Získala jsem samozřejmě mnohem víc ... Lidi, kteří nevěděli, že piju, se diví, že jsem nějaká jiná, "lepší" - ale nic nevysvětluju, rozhodně nešířím informace, že jsem pila, to není dobré...Jo, důležité : člověk nepitím získává spoustu času navíc, protože nepospává atd. Takže je dobré si hned na začátku abstinence říct, co budu dělat -třeba po večerech... Výhodu má, kdo míval hodně zájmů, má se k čemu vrátit... Tak hodně štěstí !
Markéta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6391
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 12 rok, 9 měsíce  
Kéž by to takhle ´v pohodě´´ fungovalo všech. Ty asi musíš být buď hodně silná holka a nebo to s Tebou nebylo tak špatný. A nebo jsi Terminátorka a zkrátka Tě přeprogramovali :-D
Elena
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6512
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 12 rok, 8 měsíce  
Musím souhlasit, že

Ahoj, já bych nesouhlasila, že je to tak těžké...prostě si alkohol nekoupím,

To se podaří, napoprvé málokterému Alkoholikovi,
vlastní zkušenost, původně jsem cca. tři měsíce jen občasným čtenářem.
Tak mám hodinu, jak tomu říkám, dopitou Sadu (0,5l vodka + litr multáku vyhltlou do 15 minut), jdu se vyspat a končím,..........
tak to co píši (končím),tak to už říkám, už snad po 1000té, zatím jsem vydržel přes dva měsíce, jinak "aktivně" přes šest let, posledních několik let,
denně sadu, někdy dvě, no na řidiče z povolání...(není to žert)................,
Tak už chci vydržet, vyzkouším AA, do léčebny se mi nechce,
ono okolí neví o mé, tzv.13 komnatě
jinak ve stavu, co jsem, pardon, pravopis neřeším................
Josef
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6541
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 12 rok, 8 měsíce  
I já bych chtěla konečně přestat, ale nevím jak. Dokážu být v pohodě a pak si stejně po pár dnech to víno koupím. Jako by mi ta cesta vedla do vinotéky a můj mozek to nevnímal. Je mi skoro 40, letos jsem dodělala vysokou školu. A přesto si nedokážu poručit, jen tehdy, když vím, že budu řídit nebo že mě čekaly zkožky. Ale pak ty zkoužky se musely oslavit. A teď zase proto, že je všechno za mnou a užívám si léto. Cítím se v pohodě, ale pak mám zase výčitky. Já vím, alkoholik je nevyzpytatelný!
linda
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6542
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 12 rok, 8 měsíce  
Ale já také opravdu chci přestat, tak volám SOS!
linda
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6544
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 12 rok, 8 měsíce  
Lindo, ještě netušíš, do čeho se řítíš.Zajdi na nejbližší AA, párkrát, pochopíš, přestaneš.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6545
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 12 rok, 8 měsíce  
Právě, že si myslím, že si to začínám uvědomovat. Je to hrozný, když člověk někdy sám sobě nedokáže poručit. Jsem strašně ráda, že jsem tyto stránky našla a přečetla různé příběhy, najednou už nejsem sama a poprvé jsem to vlastně někomu řekla.
Linda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6546
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 12 rok, 8 měsíce  
Sama už nejsi, rádi pomůžeme, ovšem, musíš chtít Ty sama.Škoda každé minuty, které prožiješ s nějakou náhražkou, svinstvem.Život se má žít, nepřežívat.Jde to, a je dobře na světě.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...17
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter