Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...45678910...17
Dolů
Téma: Uz chci konecne prestat!!!
#6599
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 12 rok, 8 měsíce  
Vlastně velký neštěstí!
Linda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6600
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 12 rok, 8 měsíce  
Mila Libo,doufam,ze nevadi,ze tykam.Prijde mi divne vykat,kdyz si tu rozebirame veci,ktere o nas kolikrat nevi ani nejlepsi pritel.Dekuju za prispevek.Necetla jsem zatim jeste tvuj pribeh,ale podle toho mala co jsi mi napsala,to asi bylo hodne zle.To je prave muj problem.Dokazu kolikrat pit a neopit se a "uzivat" si to,skoro jako na zacatku,ale cim dal casteji se to zvrtava a presto se mi mozek neustale snazi vnutit myslenku,ze to pujde pit malo a obcas,jen se trochu vice ovladat,ze neni nutne uplne prestat,ze na tom nejsem tak spatne....Ale nekde ve skrytu duse tusim,ze to tak asi nebude a budu muset zkoncovat uplne...?
Preji Ti a vsem ostatnim pevnou vuli a hodne zdaru,myslim,ze tu ted budu casto,abych si pripomela,ze to muze zajit mnohem dal,pokud neprestanu ted,jeste relativne vcas.Je uzasny,ze tu jste!Marky
Marketa
Senior Boarder
Příspěvky: 46
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6642
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 12 rok, 8 měsíce  
I já jsem opět vykolejila. Doufám, že příští pokus bude úspěšnější, i když moje alkoholové dny se prodlužují.
linda
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6643
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 12 rok, 8 měsíce  
Lindo, jen prostřednictvím tohoto fóra svůj problém nevyřešíš. Tady si uvědomíš,jak na tom jsi. Zkus přemýšlet o tom, proč nechceš zkusit nějakou poradnu.Jen občasným vypovídáním tady ten problém nevyřešíš. Chtěla jsi znát příběh Líby. Podívej se na videa tady. Neboj se, jde se z toho dostat, ale dá to práci a sám na to člověk nestačí.
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6645
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 12 rok, 8 měsíce  
Lindo,to je mi moc lito.Vzdyt jeste pred 3 dny jsi byla takova plna optimismu a psala jsi jak si jen trochu zahresila na pracovnim vecirku a ted tohle??Tady vidis,ze to asi nepujde bez pomoci.Ja take nikam nechodim,ale ja jsem presvedcena,ze jeste nejsem klasicky alkoholik a hlavne hrdost mi to nedovoli(zatim).Na druhou stranu jsem si ale slibila,ze pokud bych ulitla, treba jen jednou sklenickou,hrdost a vubec vse,co me doposud odrazuje pozadat o pomoc ,to vse by slo stranou a sla bych tu pomoc vyhledat.Vzdyt zivot je tak krasnej!!!!!!Drzim Ti palce,strasne moc a hlavne pis,at vime,jak na tom jsi.Marky
Marketa
Senior Boarder
Příspěvky: 46
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6646
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 12 rok, 8 měsíce  
Ahojky. Dneska jsem objevila tohle fórum a ráda bych trochu přispěla se svojí troškou do mlýna. Je mi 43 let, jsem normální, obyčejná ženská, vdaná, dvě děti, jedno už vyletělo z hnízda a druhé roztahuje křídla. Jsem alkoholička. Uvědomila jsem si to asi před pěti lety a během tří následujících let do toho spadla rovnou po hlavě. Asi nemá smysl popisovat pocity a stavy, které následovaly, včetně absťáků, kdy pomohlo jen to, znovu se napít. Pila jsem tajně, jako většina žen, schovávala si kam se dalo. Moje dávka byla 2 litry vína nebo flaška tvrdého, která pomalu přestávala stačit. Seděla jsem a brečela, že tak to nechci, ale nedokázala jsem s tím nic dělat. Pak přišel den, kdy jsem už nemohla dál a rozhodla se to říct manželovi. Následovala úleva a chvilka abstinence. Pak se to rozjelo znovu.
Teď je to už 18 měsíců, co abstinuju. Začala jsem se léčit ambulantně a objevila skupinu abstinujících alkoholiků, kam pravidelně chodím. Můžu mluvit o všem, co se doma nedá, dát ven všechny problémy a smutky, které jsem dřív zapíjela. Změnila jsem svůj pohled na věci, které nezměním. Moje manželství je na pokraji krachu, ale ani to mě nedokáže rozházet. Užívám si nový život bez chlastu. Našla jsem si nové přátele, nové zájmy a priority. Nebylo to jednoduché a troufám si říct, že abstinovat se dá jedině pro sebe. Nedonutí nás k tomu okolnosti, ale jen to co sami chceme. Moc a moc všem držím palce a pokud byste chtěli vědět cokoliv více, ráda odpovím.
Vladdka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6647
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 12 rok, 8 měsíce  
Tykání mě vůbec nevadí.To video jde?Většině lidem ne.Jinak je tu ke čtení plno příspěvků, jak je to s pitím doopravdy, jak si namlouváte, že zatím je pohoda!, jak si lžete, snažíte se namluvit, že to zvládnete sami....ne, chce to pomoc!Dobrý je, že píšete aspoň sem.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6648
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 12 rok, 8 měsíce  
Dobre ranko vsem.No ja teda nevim,jak az ta droga dokaze cloveka oblbnoput,ale jakmile clovek prozije svuj 1.abstak nebo si otevre lahev uz po ranu a nebo je schopen propit 3 dny v kuse,tak uz si preci nemuze myslet,ze to ma pod kontrolou??Ani jedno se mi nestalo,ale vim,ze kdybych pokracovala,byla by to jen otazka casu,kdy.....
To video moc nejde,kus jo,ale pak se to zastavi.Musim ale rict,ze ten kousek me nijak neinspiroval.Nevim zda to bylo umyslne,ale byl;i tam zobrazeni ti alkoholici,co uz byli na opravdovem dne a az na jednoho mi pripadalo,ze ani nebyli prilis inteligentni-ale zas nevim,kolik toho cloveku dokaze alkohol vzit i co se tyce osobnosti a jiste urovne,takze je to jen takovy muj odhad,ktery samozrejme nemusi byt realny.Uvitala bych video i s nejakymi mladymi uspesnymi lidmi,kteri pomalu propadavaji alkoholu-aby se s tim mohli ztotoznit i ti kteri experimentuji,zacinaji mit problemy ale zatim si to neuvedomuji .POkud 20lety pijan uvidi 50ti leteho zarostleho spinaveho alkoholika,nestotozni se s tim-rekne si-no tak tohle teda urcite neni muj pripad,ja jsem na tom v pohode..
Marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7359
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 12 rok, 5 měsíce  
Když jsem zakládal toto téma, myslel jsem si, že to zvládnu. Ale nezvládám to. Můžu být rád, že ještě žiju...
Martin

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7360
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 12 rok, 5 měsíce  
Copak Martine? Napiš víc...držím Ti palce, dá se to zvládnout. Kdysi jsem sem psal. Já jsem již půl roku na antabusu a vše v mém životě se začíná konečně dávat do pořádku. Stojí to za to vydržet prvních pár měsíců nejistoty, časem člověk začně věřit a užívat života, jde to....
Lukáš
NSJK
Senior Boarder
Příspěvky: 47
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž kazikl157 Místo: Týn nad Vltavou
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Mějte se hezky a hlavně střízlivě
 
Nahoru
Stránka: 1...45678910...17
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter