Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...78910111213...17
Dolů
Téma: Uz chci konecne prestat!!!
#24536
Re: Chci přestat pít! Před 9 rok, 3 měsíce  
Rad je tu hodně, jakou jsi si vybrala?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24537
Re: Chci přestat pít! Před 9 rok, 3 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24540
Re: Chci přestat pít! Před 9 rok, 3 měsíce  
A jak jsi na tom ty, Renato? Já vím, musím radikálně, ne se ukecávat a odkládat a "vyjímečně" si dát. S těmi přáteli to je asi kámen úrazu, všichni pijou...
Markýt

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24541
Re: Chci přestat pít! Před 9 rok, 3 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24542
Re: Chci přestat pít! Před 9 rok, 3 měsíce  
Ahá, ta to ráda slyším, teda čtu A proč ještě navštěvuješ tyto stránky? Chceš pomáhat? Mě to ničí psychicky moc, moc... Trpí duše, sebevědomí, sebeúcta, no všecko... potřebuju podpořit, ale po manželovi to už nechci, sám si velmi rád zajde, ale psych. problémy nemá, zatím. Na něj se ale vázat v tomhle už nechci, už vím, že to je na mě. Jen na mě. On neví, jak mě to ničí a já mu o otm ani nechci povídat, nemá to cenu.
Markýt

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24543
Re: Chci přestat pít! Před 9 rok, 3 měsíce  
Manžel může popíjet, a nebude nikdy alkoholik.Ale ty zřejmě jsi.Opravdu záleží jen na tobě samé, co se životem uděláš.Jsi na AA, na antabus, když nepomůže tohle, mysli na léčebnu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24544
Re: Chci přestat pít! Před 9 rok, 3 měsíce  
Já nemám problém, když nikam nejdu. Spousta akcí (žijeme docela dost kulturně- vernisáže, solečné výstupy na hory, konzerty atd)je automaticky spjatá s alkholem, tam mi právě nejde říct NE... Tak pak zase nikam nejdu, ale manže ano, takže trávíme víc času oddlěneě, bez společných zážitků, takl zase pak jdu a blbě to dopadne... Manžela a jeho pití řešit nechci, ať si to kdyžtak vyřeší sám, až to pozná taky.
Markýt

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24545
Re: Chci přestat pít! Před 9 rok, 3 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24546
Re: Chci přestat pít! Před 9 rok, 3 měsíce  
A nůžu se zaptat, kolik je Ti let? Ne že by to hrálo roli... Na ty odborníky mrknu, kdo by byl blízko. platila jsi za to něco? Musela jsi teda přes obvoďáka?? To nechci, je to rodinná známá, nevěřím jí, že by to nevykecala...
Markýt

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24553
Re: Chci přestat pít! Před 9 rok, 3 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...78910111213...17
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter