Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Takhle nějak to mám taky!
*
#60908
Re: Takhle nějak to mám taky! Před 3 rok, 1 měsíc  
Druhý den dopoledno mne vždy po sportování předchozí den bolí celé tělo i normálně.Ale s tím absťákem se všechny tělesné pocity u mně znásobí.Takže k solidnímu bolehlavu a zvracení toho čaje co jsem vypil ráno, se přidala i solidní bolest celého těla, svalů i kloubů. Naštěstí jen tu dobu co jsem byl zvyklý být v kofeinovém rauši. Tedy pil jsem kávu tak 8-10h dopoledne, ale v enormním množství asi jedna a půl až dvě vrchovaté polévkové lžíce a asi půl litru mléka. Dobře mi tak. Odpoledne už se to zlepšílo a teď jse celkem v pohodě. Zítra prý to bude bolet naposledy a tím to hasne. Takže pro mně zkušeného abstinenta od svých 5-8 desítek denně, celkem zvládnutelný absťák.
Jánty
Aktuálně v abstinenční fázi č. 2 (1.4.-31.6.)
Expert Boarder
Příspěvky: 115
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Cajzlov Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Predikce mezilidské citlivosti, psychoticismu, paranoie, nepřátelství, asertivity a zvládání kopírování dovedností,
osvojení si regulace poznávacích emocí, na základě raných maladaptivních schémat odečtených z int.diskusí. Laik poloprofesionál ha,ha,ha.
 
#60913
Re: Takhle nějak to mám taky! Před 3 rok, 1 měsíc  
V takovém množství asi je to možné , ale to bude jak píšeš za den, dva vpohodě . To zmakneš. Mě třeba bolí celé tělo a nesportoval jsem a absťák nemám, to je horší. Drž se!
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60925
Re: Takhle nějak to mám taky! Před 3 rok, 1 měsíc  
Měl si pravdu, odabstinovat od kafe je snažší než od alkoholu. Dnes mne již hlava nebolí a to je to pouze 24h od chvíle kdy jsem si odmítl dát svou denní dávku, tedy 48 od poslední dávky kafe. Nebuší mi srdce, nemám vysoký tlak, nemám kofeinem ztuhlé tělo,má to spoustu výhod. Dnes jsem nespal v noci, protože celý včerejšek jsem víceméně ležel jak mátoha a nepozřel nic kromě čaje s mlékem, který šel ven, ale večeři jsem sněd už celkem s chutí. Můj další cíl je dostat se do normálu s jídlem, jíst nejméně jedno teplé nebo i dvě teplá jídla denně a normální porce a dostat se zas na svou váhu a do letních plavek, mám takové malé šortkové neelastické plavky. Rozhodně hodlám využít ve všem březen, kdy bude tři týdny locdown na rozběhnutí těhle detoxikačních a ozdravných programů.
Ono se musí dát pozor, aby se nedovolil přesmyk do nové závislosti.To se zbavíte jedné závislosti, ale začnete hulit nebo pít hodně kafe nebo příliš kaloricky jídla. Známá zemřela na zánět a rakovinu slinivky, jen proto, že patrně jedla smažená jídla a špatně se stravovala. Člověk není stroj.Nejde jen o to přesta pít alkohol,ale obnovit si běžné návyky, které jsem právě tím alkoholismem měl narušené.
Střízlivosti zdar a přeju taky na sousední diskusi,ať to zvládnou.
Jánty
Aktuálně v abstinenční fázi č. 2 (1.4.-31.6.)
Expert Boarder
Příspěvky: 115
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Cajzlov Narozeniny: 01/01
Poslední úprava: 02/03/2021 11:32 Provedl: Jánty.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Predikce mezilidské citlivosti, psychoticismu, paranoie, nepřátelství, asertivity a zvládání kopírování dovedností,
osvojení si regulace poznávacích emocí, na základě raných maladaptivních schémat odečtených z int.diskusí. Laik poloprofesionál ha,ha,ha.
 
#60926
Re: Takhle nějak to mám taky! Před 3 rok, 1 měsíc  
Jánty zkus čistě čekankovou kávu, bez jiných přísad. Je i zdravá, možná Ti zachutná.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60927
Re: Takhle nějak to mám taky! Před 3 rok, 1 měsíc  
To máš pravdu, díky za inspiraci, existují i nekofeinové kávy, jako bílá káva, o čekankové jsem neslyšel, jestli není drahá tak můžu zkusit. Jinak asi přejdu na černý čaj s mlékem, případně zelený čaj jak pije Nešpor, ale teď mám žaludek na vodě, až asi zítra.
Jánty
Aktuálně v abstinenční fázi č. 2 (1.4.-31.6.)
Expert Boarder
Příspěvky: 115
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Místo: Cajzlov Narozeniny: 01/01
Poslední úprava: 02/03/2021 11:35 Provedl: Jánty.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Predikce mezilidské citlivosti, psychoticismu, paranoie, nepřátelství, asertivity a zvládání kopírování dovedností,
osvojení si regulace poznávacích emocí, na základě raných maladaptivních schémat odečtených z int.diskusí. Laik poloprofesionál ha,ha,ha.
 
#60928
Re: Takhle nějak to mám taky! Před 3 rok, 1 měsíc  
Jánty ahoj, je to tak, já totiž únavu zaháněl jednu dobu energy drinky. Hlavně na začátku abstinence a pak už jsem je nepotřeboval a pil jsem je dal, někdy puliltr někdy 2, ale téměř denně, pak i když jsem byl u TV a neměl fyzicky výdej ani únavu - zlozvyk. Sekl jsem s tím už je to déle a pohoda. Jsou závisloati, které nemají abstinenční příznaky nebo krátké a pak ty složitější. Alkohol jsem zvládnul, energy drinky, ale cigarety mi ale dali zabrat. Z kávy jsou zatuhlé svaly,no tak nad tím bych se mohl taky pozastavit, já piju 3 kávy denně. Jinak k tomu jídlu, švagrová jela 30 dní tzv. Whole30, celkem praktické a postava se změnila k nepoznání. Kdyžtak Google
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62182
Re: Takhle nějak to mám taky! Před 2 rok, 10 měsíce  
Takže vážený pane majiteli těchto nicků: Jánty, Honza, Jindrak, Magnus Johanson von Johanesburg, United colors of boredom, Doña Maria Philomena Magdalena Juliana Johanna de, Jean, Count of Paris, Ehwaz aj., co kdybyste si začal psát do vámi založeného vlákna a nezatěžoval svými příspěvky Veřejnou diskuzi?

Všichni moc děkujeme.
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62183
Re: Takhle nějak to mám taky! Před 2 rok, 10 měsíce  
Ale jednoduchá věc, nebaví, nečti, Nejsme v analogové době, nikdo nikomu nedává k čtení sylabus. Nejsme tady nakonec katedry jak vidět z příspěvku Perta, jen provokuje jak malý smrkáč.
Doña Maria Philomena Magdalena Juliana Johanna de

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62185
Re: Takhle nějak to mám taky! Před 2 rok, 10 měsíce  
Me je ten clovek burt. Za me nemusis dekovat )
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62187
Re: Takhle nějak to mám taky! Před 2 rok, 10 měsíce  
Perte,souhlasím. Se vším. Ty nicky jsou fakt trapné. Na jednu stranu je zábavné,že si dokáže poradit,psát si sám se sebou..
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter