Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: nepiju
#9224
Re: nepiju Před 11 rok, 11 měsíce  
holky vy to moc nechapete liba neni zla, je to nejlaskavejsi alkoholik co znam...libo ahoj, zdravim a rada hlasim, ze dobre jsem...trosku me zmatlo jake malichernosti lidi resi..ale neva, zdravim te i bludicku, andrej a stare druszvo..me se to dari..tak potichu a pomalu, pa
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9225
Re: nepiju Před 11 rok, 11 měsíce  
Jsem tady nová, tak zatím stále tápu, jak tady na diskuzi, tak ještě víc v životě. Stejně, jako Ity a Helena, protože jinak by sem ani jedna z nich nechodila. Obě mají problémy s alkoholem a ten z nich mluví. Nechápu, proč takhle osočují a urážejí, zmýlit se může každý, i paní Líba. Jsme jenom lidi.
Pečlivě si pročítám příspěvky lidí, kteří se tu svěřují se svými závislostmi na alkoholu a se svými bolestmi. A je to právě paní Líba, která trpělivě vysvětluje, snaží se nás správně nasměrovat a nešetří vlídným slůvkem povzbuzení. Není sama, je tady takových dobrých duší víc a to je moc dobře. Proto má toto fórum smysl!
Jenom se bojím, aby pár takových "šťouralů", jako Ity a Helena tyhle lidičky neodradil. Tolika lidem určitě pomohli a pomáhají. Mne už hrozně pomohlo jenom to, když si tady čtu a vidím, že v tom nejsem zdaleka sama.
Tak děvčata, jsme přeci všechny na jedné lodi, ne???
Dobrou noc všem
Radka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9227
Re: nepiju Před 11 rok, 11 měsíce  
Petrato, konečně jsi se ozvala!UFFFF!Radko, jak je?A dívky děkuji.Nic si z toho nedělejte, kdo nic nedělá, nic nezkazí.Vůbec si na tu odpověď pro Hanku nepamatuji, ony budou chvilku rýt, cítit se dotčeny, zhnuseny, pak dají pokoj.Z toho slídění musí být nešťastný.Život alkoholika, s alkoholikem je pěkně drsný, těžký, odpověděla jsem tu aspoň tisíckrát, vždy v dobrém úmyslu, jistě mě neodradí.Je fakt, že je mně tu moc, jsem tu často, nehoním si triko, jen vím, jak každý čeká na odpověď, potřebuje jí co nejdřív, a jaksi je nás tu málo, doufám, že ony taky poradí, pomůžou-což je daleko těžší, než urážet, napadat.........
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9254
Re: nepiju Před 11 rok, 10 měsíce  
"Pár šťouralů?"
myslím, že něco takového, by takto zaměřené stránky jen těžko rozložily.
Od Líby, jsem již přečetl hodně příspěvků. Všechny měly něco společného...tím společným bylo:
Upřímná odpověď.
Snaha pomoci.
Nechyběl hlavně ani pocit pochopení, soucitu.

Tato žena obhajobu nepotřebuje. Důvody, proč píše na toto forum, jsou jen její a nejsou důležité. Důležité je, co v jejich příspěvcích je.

Pokud sem někdo napíše cokoliv kritického, je potřeba i pro něj slova pochopení. Kdo jiný, než MY.

Proč my?

Asi nikdo z lidí, co mají zkušenosti z alkoholem a podobnýmy věcmi, nemůže o sobě říct, že by hodně věcí nepokazil, že se vždy choval tak, jak by asi chtěl, že vždy dokázal udržet impulzivitu na uzdě.

Napadání druhého člověka, není ani tak znakem zloby, jako spíše zoufalství.

Ženský...hoďte to za hlavu

Co se týká mě, mívám dost často, impulzivní reakci, je to něco jako křik do světa. Není mi to k ničemu a vždycky mě to štve. Nevím si s tím rady.

Ahoj.
Roman Roman
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž nemessis123456
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Nemám patent na rozum, nejsem chudáček, neradím Vám,jen dám svoji zkušenost.
 
#14550
Re: nepiju Před 10 rok, 9 měsíce  
Potřebuji nejspíš pořádně po hubě,protože to čím jsem se tak hrdě chlubil je pryč.Piju zase a docela hodně.Dokážu nepít,kdy mám nějakou povinnost,ale když "můžu"tak si s chutí-nechutí dám.Jsem schopen dát i půlitr tvrdého...Občas se tím trápím a myslím,že byla chyba,že jsem si myslel ,že to zvládnu sám...a jsem v pr....li.Piju ,přibírám na váze...Vy co jste mi fandili,promiňte a promiň Mirku,že jsi sám sebe zase zklamal.
mirek47
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14551
Re: nepiju Před 10 rok, 9 měsíce  
...a ten pulitr jsem schopen vypít za hoďku...Je to jako když nepotřebuji kouřit doma a přijdu do práce a první co je tak si zapálím cigáro.To je můj problém.Kolikrát jsem si již říkal.že přestanu,ale nejde to.V práci samozřejmě nepiji,nicméně se těším na šestou hodinu,že si dám kousek té ohnivé vody.Tu musím mít ,pokud to umožní situace stále.Je to jako pes,který potřebuje vodu.
mirek47

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14553
Re: nepiju Před 10 rok, 9 měsíce  
Myslím Mirku, že už máš něco za sebou. Já jsem také pila, vždy jsem se litovala a nenáviděla za to, že jsem se znovu napila. Na druhý den jsem procházela očistou. Měla jsem pocit, že všechno musím nějak odčinit za to, co jsem udělala.Ale to byl bludný kruh. Opít se, litovat se a pak si říkat, já to zvládnu sama. Alkoholici pevnou vůli nemají. Jen málokdo to zvládne bez pomoci a mám pocit(soudě podle sebe), že se to začne stupňovat a nezůstane to "jen" u půllitru tvrdého. Nelituj se, přestaň se nenávidět a udělej s tím něco!!!!
Eva
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14554
Re: nepiju Před 10 rok, 9 měsíce  
já nevím jestli to zvládnu...Je jasné,že se teď lituji,protože jsem vypil"svou dávku".
mirek47
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14556
Re: nepiju Před 10 rok, 9 měsíce  
A nezvládneš co? Požádat o pomoc odborníka není přece žádná ostuda. To ještě nikoho nezabilo. Spíš naopak, uvidíš jak na sebe budeš hrdý a jak se Ti uleví.
Pojmenuj ten svůj problém a vyřeš ho!!!!
Eva
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14557
Re: nepiju Před 10 rok, 9 měsíce  
Já si nejsem jistý,že někoho požádám o pomoc.Jsem rozpolcený "blíženec",který jednu hodinu kňučí jako poraněný lev a druhou hodinu zakousne antilopu...
mirek47
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456789
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter