Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: neviem sa najst nikde
#9611
Re: neviem sa najst nikde Před 11 rok, 9 měsíce  
Radko,
už včera jsem psala Hance,že s ní stoprocentně souhlasím a plně podepisuji i to,co jste dnes napasala Vy.
I já jsem šla svou cestou a když jsem si dovolila tady napsat svůj jiný názor-bylo to špatně.
Ale je to každého věc,Vám přeji hodně štěstí.
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9612
Re: neviem sa najst nikde Před 11 rok, 9 měsíce  
Já nemůžu doporučovat něco, co neznám!AA znám, pomohli mě hodně, nejvíc, tak proč bych je neměla doporučovat?.A vím o nich mnoho, jistě k sektě mají daleko.Nemohu za to, že jsou v Čechách neznámí, po celém světě vážení, uznáváni, určitě proto, že pomohli milionům lidí.Jsou větší odborníci na světě, co si jich váží, Vy dvě "dámy" o nich nevíte nic, jen soudíte neznámou věc, tím pádem nováčky zde uvádíte v omyl, ženete je do pekla.Ať si každý zkusí, posoudí sám, snad sem píší svéprávní lidé, udělají si úsudek bez Vaší pomoci.Taky jedna slibovala, že sem už nenapíše, prudí pořád, co?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9613
Re: neviem sa najst nikde Před 11 rok, 9 měsíce  
Liba napsal:
Já nemůžu doporučovat něco, co neznám!AA znám, pomohli mě hodně, nejvíc, tak proč bych je neměla doporučovat?.A vím o nich mnoho, jistě k sektě mají daleko.Nemohu za to, že jsou v Čechách neznámí, po celém světě vážení, uznáváni, určitě proto, že pomohli milionům lidí.Jsou větší odborníci na světě, co si jich váží, Vy dvě "dámy" o nich nevíte nic, jen soudíte neznámou věc, tím pádem nováčky zde uvádíte v omyl, ženete je do pekla.Ať si každý zkusí, posoudí sám, snad sem píší svéprávní lidé, udělají si úsudek bez Vaší pomoci.Taky jedna slibovala, že sem už nenapíše, prudí pořád, co?

Možná by bylo dobré, kdybyste se zamyslela nad tím, proč AA na nováčky takhle působí. Vy se snažíte AA přiblížit nám, co je neznají a z Vašeho podání jsem si svůj úsudek udělala. Tak kde je chyba? Svým hysterickým výpadem proti nám oběma jsem se jenom ve svém názoru utvrdila. Jak se dříve říkalo "kdo nejde s námi, jde proti nám", zřejmě Vaše heslo, toho se Vy zřejmě držíte a kdo nemá stejný názor jako Vy, tak toho okamžitě pošpiníte!
Nikomu nevnucuju svůj názor, jenom ho sem svobodně píšu, stejně, jako Vy. Je to diskuzní fórum, tak diskutuju, od toho tady to fórum je. Nikoho za jeho názory neurážím, jenom konstatuju svoje dojmy a postřehy, oproti Vám. Je to přesně tak, jak napsala paní Helena, jakmile je jiný názor, hned je z Vaší strany reakce hysterická, napadáte a urážíte. Sem má právo psát každý, kdo píše k věci a SLUŠNĚ!
Ani bych se nedivila, kdybyste takovým, co s Vámi nesouhlasí, nechaly zablokovat přístup na tuto diskuzi. Ať máte jenom poslušné a Vám kývající ovečky.
Radka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9614
Re: neviem sa najst nikde Před 11 rok, 9 měsíce  
Radko,
děkuji, napsala jste to i za mě.
Hezký den!
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9615
Re: neviem sa najst nikde Před 11 rok, 9 měsíce  
Nemám v úmyslu se vůbec dohadovat.V tomto foru jde o jediné-doporučit každému podle svých možností to nejlepší,co můžu,abych nějak pomohla.O toto se snažím.Myslím,že opravdu ten,kdo celou záludnost alkoholické nemoci poznal na vlastní kůži už sám nic nepodcení.Doporučuju každému OPRAVDU VŠE,co se jako účinná pomoc nachází.Co si kdo sám vybere,je na něm.Zřejmě málo kdo si vůbec připouští,že alkoholismus u něho zasáhl nervové receptory,dokázal přerušit určité nervové spoje v mozku.My se ovšem svým mozkem převážně řídíme a náš mozek se naší závislostí stal ovládaný i alkoholem.Vydává nejen správné signály,ale též ty,které nás mají přivést k opětovnému pití(je to vždy skrytý proces),které si ani nejsme schopni uvědomit a už vůbec ne připustit.Což pro mnohé z nás už znamená opravdu jen šílenství a smrt.Vyčerpat pro sebe A SVŮJ ŽIVOT veškerou pomoc,která se mi nabízí,která je osvědčená je vždycky jen ku prospěchu mne samotné. Naopak ovlivńovat druhé lidi podle vlastních předsudků může být vynešený ortel smrti(kterou alkoholismus představuje) nad druhým člověkem.A toto je nebezpečné milé dámy viz Radka,Hanka a Helenka.Jinak vám osobně dámy z celého srdce přeju,aby vám vaše ochrana před napitím fungovala až do konce vašich dní.Podle mých zkušeností je velice malá-ale toto už jen o mé zkušenosti za kterou se můžu podepsat vlastní krví..
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9617
Re: neviem sa najst nikde Před 11 rok, 9 měsíce  
Nemyslím si, že jsem hysterická, a od Vás jsem teda četla zatím jen urážky, napadání, komentování mých příspěvků, rady veškeré jen zavádějící,nic konkrétního.Já jsem vděčná za každou pomoc, a vím, jak AA pracují, fungují, jací tam chodí lidé, a vím, proč tam Vy nejdete, pokora, slušnost, to není Vaše parketa.Mě jistě nenaštvete, proto nemůžu být hysterická, vadí mě ale, že můžete ublížit těm nováčkům, co zoufale potřebují pomoc.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9618
Re: neviem sa najst nikde Před 11 rok, 9 měsíce  
Jo, jedna Radka, Darka, tu psávala, byla vyhozena, že by se vrátila?Její slavná diskuze padla?Nejsem tady žádná šéfová, klidně pište dál, jen neubližujte .
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9619
Re: neviem sa najst nikde Před 11 rok, 9 měsíce  
ale proboha, ja nemám pocit, že bych byla někomu nebezpečná! nikomu nic neradím, nedoporučuji, maximálně jsem snad jednou doporučila ten antabus, že pro mně to bylo dobrý. ale jinak nic... proti AA nemám vůbec nic... spousta lidí s psychickými i jinými nemocemi se nějakým způsobem sdružuje, podporují se a vyměňují zkušenosti! Já se ohradila jen proti názoru, že bych si mezi členy skupiny měla najít přátele... je to jistě možné, ale ne zase tak pravděpodobné... stejná diagnoza nezaručuje stejné zájmy a způsob života! to je jediné, co jsem řekla v reakci na první příspěvek!
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9620
Re: neviem sa najst nikde Před 11 rok, 9 měsíce  
Hanko, máte jiný názor a to se tady nesmí. Taková výměna už tu byla několikrát. Je to vždy, když má někdo na věc jiný pohled. Ne škodlivý, ale jiný...
A.

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9621
Re: neviem sa najst nikde Před 11 rok, 9 měsíce  
Nevím o ničem lepším, co pomáhá alkoholikům.Názory, že abstinovat může člověk sám, jsou zlé, málokdo to dokáže, já nevím o nikom takovém.A zahrávat si s někým, kdo je zoufalý, nemocný, odrazovat ho od pomoci, to je špatné, jestli Vy něco lepšího znáte, poraďte.Ona ta kritika je nejlehčí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter