Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: neviem sa najst nikde
#11177
Re: neviem sa najst nikde Před 11 rok, 6 měsíce  
Alkoholika nepřinutí nikdo, aby přestal pít.Musí chtít on sám.Zkus s ním mluvit o léčbě, když je střízlivý, řekni mu vše, že ho máš ráda, že Ti na něm záleží, ale jestli bude pít, rozejdeš se s ním, co Ti vše vadí na jeho opileckých stavech.....on se rozhodne.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11178
Re: neviem sa najst nikde Před 11 rok, 6 měsíce  
Prosím, nikdy, pokud začnete abstinovat, nezačněte znovu, Myslíte si, jak jste za vodou, ale skutek po pár měsících je jinde. Kéž bych se jím nikdy nestala.
Andrea39

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11179
Re: neviem sa najst nikde Před 11 rok, 6 měsíce  
Andreo, myslím, že tohle je pořád špatně. Člověk by měl sám sebe milovat i s tím alkoholismem. Je nutno odpustit sama sobě a přijmout se. Jinak Ti ta střízlivost bude nepříjemná a tím více Tě to potáhne k recidivě.

Přeji Ti, abys to dokázala. MP
Michal Pooh
Senior Boarder
Příspěvky: 48
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11180
Re: neviem sa najst nikde Před 11 rok, 6 měsíce  
Jano...Přesně tak, jako píše Líba.

Alkoholik zůstane jen u řečí. Musíš změnit situaci.
To mu dá možnost zauvažovat vážněji nad situací.
No a pak se sám musí rozhodnout.

Není přinucení jako přinucení.

Bez alespoň částečné motivace....VLASTNÍ..., nemá cenu někam ani jezdit.

Andreo..
No stalo se....

To přeci ještě neznamená, že se to musí stát znova .
Tak začni od začátku.
Roman Roman
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž nemessis123456
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Nemám patent na rozum, nejsem chudáček, neradím Vám,jen dám svoji zkušenost.
 
#11181
Re: neviem sa najst nikde Před 11 rok, 6 měsíce  
andrej co je? piješ? co se děje? napiš jak se vede, znáš i ty střízlivé dny, nevadí zakopnout, blbé zůstat ležet, tak vzhůru a znovu..no přihodí se všelicos:)
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11183
Re: neviem sa najst nikde Před 11 rok, 6 měsíce  
Andreo,
Vy jste ta Budějčanda? Možná se pletu a je to shoda jmen, ale to je jedno odkud jste.Všude je střízlivý život barevnější.Nejlépe Vám to napsala Petrata-není ostuda padnout, ale je ostuda zůstat ležet.Tak vstaňte-přeji Vám k tomu hodně síly.Vím, o čem mluvím.
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11184
Re: neviem sa najst nikde Před 11 rok, 6 měsíce  
ne helenko, to není andrea od vás, to je andrejka co moc pila a pak toho nechala, tuším i na dlouho a hubla a byla spokojená, a pak se cosi pokazilo a nevím kde a jak teď ona, ach jo, to je svině ten alkohol, fuj, zakěřňák jeden, já jinak za chvíli 2 měsíce, vím, že to není nijak dlouho, ale jde to dobře:), moc se v tom nepatlám, co bylo bylo, žiju a hlavně se už tak nehoním a odpočívám a jde to dobře,den za dnem:)...dneska jsem akorád viděla sanitku, tak jsem si vzpoměla na svůj poslední alkovýlet brrrr---už nikdy:), mějte dobrý víkend, ahoj!
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11185
Re: neviem sa najst nikde Před 11 rok, 6 měsíce  
Ahoj Petrato,
já jsem si to taky potom uvědomila,že to asi bude jiná-bylo tam Andrea 39, ale to nevadí, ona mě asi nezná, ale opravdu je život lepší všude bez chlastu-v Praze i v Budějcích.
I já moc dobře znám zvuk sanitky,bohužel mě kdysi dávno vozili i na záchytku.Teď jsem chodila do nemocnice za mužem (ne kvůli alkoholu)má problémy s tlustým střevem-už je doma, naštěstí to dobře dopadlo, není to zhoubné. Ale až tam si člověk uvědomí, když vidí ty ležící chudáky, že si zdraví má vážit a ne si ho vědomě ničit.Ale sama vím, jak je to někdy těžké-mě se to zatím daří, ale vyhráno nemá mikdo nikdy.Alkoholismus je opravdu nemoc
Nevím jak komu, ale mě pomáhá hodně tohle fórum-přestože se neznáme, jsme na jedné lodi.A konkrétně Vy (nebo Ty?)jsi mi nějak zapadla do mojí noty.Tak se drž,na rozdíl ode mě jsi mladá a neznič si život.Já jsem na to přišla pozdě, ale přece.Jsme tady asi s Libou nejstarší.Ale myslím, že si obě i to střízlivé stáří umíme užít.Zítra mám už 63.narozeniny.
Tak se drž, hezký weekend!
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11186
Re: neviem sa najst nikde Před 11 rok, 6 měsíce  
tak helenko hezké narozeniny, ať máš pěkný den a ať ti je dobře:), no minulost nezměníme, 63 není žádný věk, to klidně můžeš dát dalších 30 let střízlivých:), a já klidně 50, no to je tedy super perspektiva. Ano tohle forum pomáhá, ta podpora je fakt důležitá i to vědomí, že tomu někdo rozumí, protože to zná. Já jsem teď pozorná, neb jsem tak rekapitulovala a po 2 měsících jsem často začala mít pocit, že už to je v pohodě a můžu si něco dát. Teď ten pocit nemám, ale pozor dávám. dám si čaj, že jo a půjdu spát. Tak dobrou noc:)
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11187
Re: neviem sa najst nikde Před 11 rok, 6 měsíce  
Heleno, blahopřeji, a hodně dalších střízlivých dní, let!Někdy mě zamrzí, že jsem zbytečně proflákla díky alkoholu plno let života, stejně jsem ale vděčná, že mohu 8 let žít ten dobrý střízlivý život, vážím si ho,raduji se z něj, žiju, protože nepiju.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter