Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...9101112131415...38
Dolů
Téma: Jak to v AA chodí?
*
#8491
Re: Jak to v AA chodí? Před 12 rok, 1 měsíc  
jo takhle to vim co je mam ale spis pouzivam facebook kdyztak icq je 351413999
Enigma

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8493
Re: Jak to v AA chodí? Před 12 rok, 1 měsíc  
pokecame o tom
Enigma

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8495
Re: Jak to v AA chodí? Před 12 rok, 1 měsíc  
Jo, Ty chlapče, chceš jen seznamku a pokec, viď?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8498
Re: Jak to v AA chodí? Před 12 rok, 1 měsíc  
no kdyz myslis
Enigma

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8550
Re: Jak to v AA chodí? Před 12 rok, 1 měsíc  
Hezký den prosím, pomůžete mi říci, jak to dělte, že již 4 roky abstinujete? Já problém nemám, ráda bych pomohla své dětské lásce, který abstinuje teprve rok..aby to vydržel,byl to vzácný člověk. Jak mu mohu pomoci??Děkuji moc..Ilona
ilona jirků
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8559
Re: Jak to v AA chodí? Před 12 rok, 1 měsíc  
Z vlastní zkušenosti můžu povrdit že přestat pít nestačí.Je to základ proto aby člověk začal měnit nejen svůj život,ale především sám sebe.K této cestě,která je na celý zbytek života směřuje celý program skupiny AA.Je to o poznávání sebe sama-tam pomůže navést psychoterapeutické sezení.Postupně se člověku začne otevírat celý duchovní život,který začne dávat životu jiný mnohem hlubší význam života,než jaký doposud znal.Život se tím stává mnohem snažší a bohatší.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8620
Re: Jak to v AA chodí? Před 12 rok, 1 měsíc  
Zdravím všechny. Jsem nový a v neděli jdu poprvé na sezení AA.Povídal jsem si zatím jen s Líbou o mém strachu co mě tam čeká a co nemine.Musím říct že už jsem klidnější a docela jsem zvědaví.Pojedu do Prahy na Poříčí.Zavolal jsem si tam a vůbec nebyly odměření spíše přátelští.Pupenec
pupenec

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8623
Re: Jak to v AA chodí? Před 12 rok, 1 měsíc  
Jsme si všichni rovni, máme stejnou nemoc, není důležité, kdo jak dlouho abstinuje, jen je důležité, že chce přestat pít a drží se.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8628
Re: Jak to v AA chodí? Před 12 rok, 1 měsíc  
To je dobře.Uvidíš,že tě tam přijmou mezi sebe a že se tam budeš dobře cítit.Je fajn,že jsi se k tomu rozhodl.Jejich program opravdu pomáhá.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8658
Re: Jak to v AA chodí? Před 12 rok  
Tak jsem tam včera byl.Nebyl jsem tam sám ale s manželkou.Byla jako Host. ( Ani nevim co doma mám.)Takže: Přišli jsme na misto asi o třičtvrtě hodiny dřív ale byli tam ještě anglicky hovořící lidé takže s mojí angličtinou jsem se moc nedomluvil.Zase musím použít slovo ale:byl u kávovaru človíček a ten nám vysvětlil že máme přijít až co nejdříve před 19-ctou hodinou.Šli jsme ještě ven(obědnali jsme si lístky do divadla Archa na Krause platila moje žena a není mi s toho dobře.To má dělat chlap.)Přišli jsme akorát. Usadili jsme se a čekali jsme co bude dál.Mé očekávání bylo asi větší ale sekretář byl jednička.Má to v rukou a ví o našem problému o dost víc než kdokoli nový(tím myslím sebe).Slyšel jsem spoustu příběhů od lidí do kterých bych to neřekl(za začátku jsem si myslel že jsou to lidé se specializací na dané téma.)Na konec jsem se spřátelil z Honzou H.P. Libo zná tě a pozdravuje Tě.Jeden kolega mluvil meeting-ach.Asi to taky zkusím jen zatím nevím kdy.Snad az budu mit vetší volno.Díky za vše a hlavně za podporu.Děkuji Všem kdo na mě záleží a záleželo.V Sobotu jsme byli v Cirkuse.A byla to paráda.Zkuste to.Váš navždy nový přítel PUPENEC. ještě jednou díky.
pupenec

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...9101112131415...38
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter