Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...30
Dolů
Téma: poradit
*
#29469
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Anka,zdrava ne jak říp (kdyz uz tedy-Říp),ale zdrava jak řepa;-)(To jsem se s tou diakritikou na mobilu prekonala:-)))A take ten uraz s krouzkem nad u...Jinak ma cetnost prispevku je mala a mam takovy pocit,jestli jsi me,pri sve manii psani,jiz netrumfla;/(Jdu spat.Hezky zbytek noci vsem:-)
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29470
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Už jsem psala 2x, že Anka na tom není dobře.Petře, občas píšeš pod vlivem, co?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29472
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
anoine napsal:
Anka,zdrava ne jak říp (kdyz uz tedy-Říp),ale zdrava jak řepa;-)(To jsem se s tou diakritikou na mobilu prekonala:-)))A take ten uraz s krouzkem nad u...Jinak ma cetnost prispevku je mala a mam takovy pocit,jestli jsi me,pri sve manii psani,jiz netrumfla;/(Jdu spat.Hezky zbytek noci vsem:-)

ale netrumfla,nebojpod vlivem nepíšu věř ze bych se tím nezabývala néjakým forem pro alkooliky,ani bych neotevřela
noťas,starala bych se jen jak dojít do večerky pro pivo,múj odběr i na pohotovosti byl 0.00promile,žádné drogy,prostě minerální rozklad organismu.myslíš ,že by se zajímali o mě kdybych nafoukala?hodili by mě na záchytku,ale takhle méli smůlu a já velké štěstí,měnili pytlíky jak vzteklí foukala jsem celkem5krát,a ani Ň,TY TU ŘEŠÍŠ PÍSMENKA
ano jsem jako říp ne jako řepa v hlíně,kdyby jsem nafoukala a méla jsem něco neodbírali by mi krev,kde by to zjistili,ano vím že to měli těžké.nemohla jsem mluvit,byla jsem rozbitá,čelo bradu celé od krve tak mi pro jistotu zlomili jěšté nos,když jsem jim spadla z postele,tak mě při zvedání mélem vytrhli ruku z ramene
no hlavně že měprimář a doktor zachránili,když mi dali kapáky a krev.když jsem byla v pátek u svéobvoďačky zhrozila se.chodím k ní od 20let,dobře mé zná,řekla mi PROČ jste jim proboha řekla že se vám to stalo po opici,proč jste jim řekla že občas pijete,kdo vám napsa diagnosu alkoholika ?řekla jsem já paní doktorko řekla jsem jim to já,já jsem si uřčila diagnosu.aspoň jsem neměla ale je mi to fuk hlavně žiju.někdo mé diagnosu blbce ani o tom neví.papíry si ofotím,v pátek jsem zapmnla je přiněst,sestra museka jít na internu pro nové,nevadíaspoň si je zkopíruji a pak zasklím.chtěla jsem varovat všechny,abysejim nic nestelo,,myslela,ale nevím
jestli to není zbytečné,fakt nevímjestli se mám tu zabývat pomocí,já se fakt nepotřebuji obhajovat že nemám,vypito,méla jse naposled4.7.pak voda magnesium,zvracení a následně záchranka a nemocnice,nejdřív chirurgie v karviné ráji pak převoz na internu.teď jsem doma od středy a je mi ještě špatné,ale každý den jsem na tom líp.přeji vám milí alkoholici at vám je fajn,na svété je krásně a hlavně když vás miluje rodina.
anka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29473
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
zapoměla jse se přihlásit ale nevím jestli se mi ještě chce
vaše anka
anka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29475
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Liba napsal:
Petře, občas píšeš pod vlivem, co?

Na webu s názvem alkoholik.cz je to celkem i pochopitelné
Bohouš
Senior Boarder
Příspěvky: 56
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29476
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Pochopitelné to je, ale i poznat.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29477
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Líbo,
to co jsem psal včera, jsem psal opravdu pod vlivem. Tak nějak nevím, co je v těch příspěvcích špatného. Za tím, co jsem napsal si stojím.
Neodpověděla jsi mi na otázku, kam podle tebe padám.
Petr
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29478
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Petr N napsal:
Líbo,
to co jsem psal včera, jsem psal opravdu pod vlivem. Tak nějak nevím, co je v těch příspěvcích špatného. Za tím, co jsem napsal si stojím.
Neodpověděla jsi mi na otázku, kam podle tebe padám.
Petr

milý Petře i když jsi se ptal liby,tak si dovoluji odpovedet,já za sebe nevidím nic špatného na vašem psaní a že jsi mél vypito jsem nepoznala,pozor ted se do me vsichni pustí ze to proto ze mam a mela jsem vypito já,zklamu je nemám a neměla,díky nebudu riskovat život po tom co jsem prožila ale k tobě Petře liba to myslela po svém dobře,ona zná ty pády,já bohužel taky,jinak mám jiný pohled na alkohol,ale rozhodnutí si musíme udelat sami.myslím ze jsi zas moc nepil kdyz vám bylo rozumnět.a dnes určitě nepiješ,hezký den a skvělou práci přeje anka
anka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29479
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Já piju už měsíc pouze nealko pivo a problémy mi to nedělá. Akorát asi 2x jsem měl neodolatelnou chuť na panáka, tak jsem si ho dal, to mě snad nezabije.
Bohouš
Senior Boarder
Příspěvky: 56
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29480
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Bohouši,
jeden panák tě fakt nezabije, hlavně si to nevyčítat. Výčitky člověka sejmou spíš a rychleji.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...30
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter