Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 12
Dolů
Téma: rozvod a lečba
#11478
Re: rozvod a lečba Před 11 rok, 6 měsíce  
Znám,ty pocity viny.Také jsem jimi trpěla.Nemůžeš za jeho alkoholismus.Ta nemoc by propukla tak,jako tak.I kdyby žil s andělem.Alkoholici mají veliký strach.Bojí se dotahovat věci do konce,nevěří si-pití to potupluje ještě víc!V podstatě jsou velké,malé děti,které nevyspěly.On se to musí naučit!Jinak se upije-bohužel.Ty mu jdi příkladem a sebe přestan´obviňovat.V léčebně by toto měl pochopit-proto tam je.Že nevydrží?A co?Psychoterapeutická cesta bolí.On jí MUSÍ PROJÍT CELOU!OD TOHO JE PŘECE CHLAP-tak ho nelitujte.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11480
Re: rozvod a lečba Před 11 rok, 6 měsíce  
Protialkoholní léčbu jsem absolvovala opakovaně.Dávala jsem si otázku proč 3měsíce.Sama jsem zjistila,že je tato doba oprávněná.Každý prochází během léčby určitými krizemi.At´už se jedná o to,že se stále mluví o alkoholismu,at´už se jedná o krize s ostatními spolupacienty,s personálem,ale především se musí každý poprat sám se sebou.Tyto krize je nutno překonat-protože v běžném životě jich bude daleko víc.Pokud to nezvládne v léčebně?Nezvládne nic ani v běžném životě a bohužel se upije!Vy ho podporujte v tom,aby léčbu řádně dokončil a aby do toho za sebe investoval maximum!Jinak mu můžete na rovinu říct,že pro vás definitivně skončil,když nebude schopen a bude se vymlouvat.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12015
Re: rozvod a lečba Před 11 rok, 5 měsíce  
Ahoj, neda mi to, zelvo, rozved se, a bud k nemu co nejtvrdsi, ale neopust ho, musi se bat ze te nadobro ztraci, neco se v nem musi zlomit, jako v kazdym kdo se rozhodne nepit.. a nic mu neslibuj, kdyz by jsi se k nemu nevratila, bude to jeho ospravedlneni pro dalsi piti
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
#12084
Re: rozvod a lečba Před 11 rok, 5 měsíce  
Ahoj,
manžel má za sebou téměř polovinu léčby,myslím tím pobytu v léčebně...žádost o rozvod jsem nestáhla,opravdu to hodlám dotáhnout do konce,ted nás čeká soud,který proběhne v jeho nepřítomnosti,neustále se snaží ze mě dostat slib,že to zkusíme znovu..stojím si za svým...napřed ukaž,že to myslíš vážně,pak já možná zvážím pro a proti,ale to předbíhám dobu,protože si nemyslím,že mě dokáže přesvědčit za půl roku...v tuhle chvíli jsem pevně rozhodnutá neustoupit ani o krok,dělat jen to,co chci já,neomezovat se...
zelva

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12087
Re: rozvod a lečba Před 11 rok, 5 měsíce  
Vydrž, jen to mu pomůže.Léčba, 3 měsíce s ním zázrak neudělá, přijde domů, alkoholu plno všude, teprve doma mu začne ten obyčejný život s pitím kolem sebe.Tam je před alkoholem schovaný, určitě to myslí upřímně, chce být s Tebou, ale ukáže se až venku, doma, měl by chodit na doléčování.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter