Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 1...9101112131415...18
Dolů
Téma: Proč jsme pili?
#24182
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Libo. Možná bys víc měla řešit sama sebe?
Tvé rady.
Ztrácí ocenění....aspoň teda Mé."
Alena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24183
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
To si ráda přečtu odpověd!

Líbilo se mi od tebe, jak si se zastala té Evi.
Renčo dala by si mi na tebe kontakt? Ráda bych s tebou něco probrala osobního. Děkuji
marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24185
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Jen upřesňuji( Viz: Petrch a další)
Neustále tyto lidi Ja uraží. Petrch ať mu odpoví co koliv. Nic ho neodradí a utočí znovu.
Stud mu nic neříká!"
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24192
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24194
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Renata zas velmi zajimavy prispevok

Takto som o tom este nerozmyslala. Kedze ja som tu nutkavu potrebu pit az do uplneho opitia mala uplne od zaciatku mojho pitia. Ale poznam vela ludi u ktorych to prislo az casom, takze na tych ta tvoje teoria velmi sedi.
Anna ty si to mala ako? Od zaciatsku si mala tu silnu potrebu po dvoch poharoch pokracovat dalej a uplne sa opit, alebo to prislo az casom?
Pri tomto typi pitia fakt nejde o sebadisciplinu a ovladanie, mozog akonahle dostane alkohol, tak sa prepne do ineho rezimu a on potom uz riadi nas a nie my jeho. Toto samozrejme neplati na vsetkych, ale na skoro vsetkych nas, co sme pili alebo pijeme kvartalne ako ty Anna.
V kazdom pripade som velmi rada, ze si na nas nezanevrela..Zlakla som sa, ze som na teba prilis tlacila a to som naozaj nemala v umysle. Ved ty sama prides na to, ako to mas a ja osobne budem rada, ak sa s nami budes o svoje skusenosti delit aj nadalej.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24195
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Kiro. Ráda bych od tebe taky slyšela názor?. Anička se mne ptá proč? se nedá i po delší abstinenci zůstat u pár skleniček a neopíjet se a skončit dřív než se to rozjede.

Ty víš taky jak je to u ní a s alkoholem!

Já to sesmolila po svém, ale ať slyši i jiné nazory a já vím že ty si dáš záležet.
Jinak tě zdravím a i docela jsem se těšila až se ozveš! Já beru že jsi velice zodpovědná sama k sobě. Teď se tu vytváří prima partička a bude nás víc co se podpoříme a ne ty utoky co tu byli. Jakmile jsme s něčím nesouhlasili
Renata pro Kiru

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24196
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24197
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Ano Renata, pisali sme naraz, uz mame telepatiu

Ja som sa o tom bavila s jednym odnornikom tu v Taliansku a ten mi povedal to iste, co tu uz aj spominali niektori na fore.
Ze u mna pravdepodobne ide o abnormalnu reakciuna alkohol, ktory nedokazem dobre metabolizovat a tym padom sa u mna vytvara aceton, ktory mi okamzite otravi mozog a jediny protijed v tom okamihu je zas alkohol. Preto potom pride ta nutkava potreba pit dalej a dalej a ze nie je v sile ziadneho jedinca ani toho najsilnejsieho na svete, toto ovladnut.

U kazdeho je to samozrejme inak, ale podstata je ta ista. Ze proste u niektorych z nas ten alkohol zasahuje mozog tak, ze ho automaticky otravi a vypina aj centrum sebaovladania a discipliny.
A preto aj ked sa moze casto jednat o velmi silnych a inteligentnych jedincov, akonahle prijmu alkohol, tak uz to ovladat nejde.
Takze v tomto pripade naozaj nejde o sebadisciplinu. Tu moze clovek preukazat len tym, ze sa nenapije, akonahle sa napije, ide to uz mimo neho.

V tomto pripade nepomoze ani dlhsia abstinencia. Ja som pred 3 rokmi nepila 8 mesiacov. Potom som si myslela, ze uz som OK, teraz to uz skusit mozem. Akonahle som sa napila, tak prislo zas to iste, len s tym rozdielom, ze tie stavy dalsie dni po napiti, boli este horsie a bolestivejsie. Proste telo mi dalo jasne najavo, ze alkohol mu skodi a nechce ho a preto sa snazim jeho pranie respektovat

Inak az dnes som si vsetko pocitala, co sa tu pisalo a som velmi rada, ze sa to tu konecne obracia k lepsiemu a ze tu pribudaju fajn ludia s ktorymi sa da diskutovat, lebo predtym som tu obcas pripadala ako sam vojak v poli Diky moc Renata
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24198
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Renato,
alkohol a amfetamin jsou dvě zcela odlišné látky. Májí zcela jiný účinek na organismus. Alkohol rozhodně amfetamin neobsahuje a ani se na něj nemetabolizuje.
Amfetamin, metamfetamin jsou látky používané k výrobě pervitinu.
A a MA používali za druhé světové například Němci. Člověk má více energie, cítí se neporazitelně, má snížený práh bolesti.

--------------------

Co se pití týká, co si vzpomínám, tak od začátku mám na alkohol skoro stejnou toleranci. Udělat 8 dvanáctek a jít domů po svých, vše si pamatovat mi nedělalo problém ani v 18 letech, kdy jsem začal pít.
Časem jsem zvýšil četnost, ale opět jsem ji snížil na cca jednou za 14 dnů. Což mi v podstatě nevadí.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24199
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 3 měsíce  
Petr N, pokial som to pochopila spravne, tak ty nemas problem s neovladatellnym pitim alkoholu a vzdy si dokazal pit tak, aby si sa neopil uplne. V tomto to my mame ine.
Inak co sa tolerancie na alkohol tyka, tak aj u mna sa to nejak zasadne nemenilo. Vzdy som dokazala popit toho vela, pokial som sa neopila upne. A nejak zavratne sa mi to nezvysovalo alebo neznizovalo.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...9101112131415...18
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter