Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 12
Dolů
Téma: Alkohol a Rivotril
#49272
Re: Alkohol a Rivotril Před 5 rok, 9 měsíce  
Ahoj Cibulko, doma jsem nevydrzela a sli jsme na koncert, bylo fajn, kdyz si vedle me sedla opila pani a smrdela mi. Vzpominala jsem na leta minula, kdyz sem na stejnym miste popijela s kamaradkou vodku z batohu. Ulevilo se mi dala sem si kafe. Pro me je to velky krok, střízlivý pátek a tyden a neco bez Rivotrilu. ???? mas nejaky pribeh, kdybys chtela. rano dam vedet jak vypada sobotni rano.
Lenka Krátká
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49273
Re: Alkohol a Rivotril Před 5 rok, 9 měsíce  
Ja som po prvych dvoch tyzdnoch zvladla aj svadbu a presne som si vsimala tych podnapitych ludi a vydela v tom seba. Vtedy som bola rada ze to tak uz neni. Moje odhodlanie je cim dalej silnejsie. Moc mi pomaha citat tu tie pribehy, clovek v tom neni tak nejak sam. Ja mam aj rodinu a male deti tak motivacia je velmi silna. Moj pribeh? Ten je dlhy asi polku zivota sa s alkoholom stretavam, boli horsie a lepsie casi, len to precitnutie bolo az teraz. Rano vstavat z opicu, vycitkami za svoje spravanie a depku. Pila som aj sama aby som zvladala upratovat a kazdodenny kolobeh, nejak sa to vymklo zase az som si povedala ze dost. Len v noci sa este stale budim, spanok je stale zli.
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49274
Re: Alkohol a Rivotril Před 5 rok, 9 měsíce  
Dobré ráno, ty fyzicke projevy se zlepší, ale alkoholikem už člověk zůstane.
Spánek se časem upraví. Chce to fyzickou aktivitu, to Tě unaví a dostat se tak nějak do klidu, smířit se sama se sebou, věřit, že to bude dobrý. ...
Tělu to bude chvíli trvat, než ty jedy vyplaví a zregeneruje se, je potřeba vytrvat.
Každopádně jsme tim chlastem tělu dali celkem zabrat, ale ještě je čas zatáhnout záchrannou brzdu. Furt mít na mysli, že pokud to neudělám TEĎ, tak už se to příště nemusí podařit. Ty následky chlastani pak narůstají pyramidove a někde je bod, od kterého už ta zpátečka nejde zaradit. Staci se rozhlédnout kolem. Těch rezignovanych jsou mraky. A pak je ta otázka: chci se upit k smrti?
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 30/06/2018 07:05 Provedl: Allie.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59614
Re: Alkohol a Rivotril Před 3 rok, 2 měsíce  
Vykouklo na mě toto vlákno a úplně se mi udělalo mdlo, že zrovna tuto zkušenost mám. V začátcích mého pití, cca před 5 lety, kdy jsem ještě pila tak maximálně 4-5 panáků, jsem si jednou dala těch svých 5 frťanů a na to na spaní jeden Rivotril 0,5. V noci jsem šla na záchod, regulérně omdlela, ztratila vědomí. Syn volal rychlou, ale já se mezitím probrala, trvalo to jen tak půl minuty, takže záchranku nakonec odvolal. Ale vykloubila jsem si prst na ruce, v noci mě syn vezl do nemocnice na nahození kloubu, strašně to bolelo, nedalo se čekat do rána. Nechci popisovat, jak strašně jsem se před doktorem i před synem styděla za alkoholový odér, muselo jim to být jasné. Takže co se týká obecně kombinace benzodiazepiny a alkohol, tak to opravdu nikdy, to je Molotovův koktejl. Na druhé straně v prvním týdnu, co jsem abstinovala, jsem Rivotril užívala, ale nejvíc tak 1 nebo 1,5 tablety.V prvních dnech to opravdu výrazně sníží nervozitu a třes. Ale po týdnu rychle vysadit! Pokud ho neberete pravidelně, tak na uklidnění občas stačí i ta půlka. Ale je opravdu silně návykový a absťáky snad jsou prý i horší než alkoholové, což si teda neumím představit. Ale varuju z vlastní zkušenosti každého, kdo by chtěl míchat alkohol a jakýkoli benzodiazepin, třeba Rivotril. Tam pak jde opravdu o život.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59615
Re: Alkohol a Rivotril Před 3 rok, 2 měsíce  
Já jsem jednu dobu míchal alkohol a Hypnogen, to je taky "dobrá" kombinace.
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59616
Re: Alkohol a Rivotril Před 3 rok, 2 měsíce  
Tak to já jsem udělal xykrát .... A neomdlel jsem nikdy. Ale souhlas špatná kombinace.
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter