Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...11121314151617...36
Dolů
Téma: Nepít je těžká pohoda
*
#38802
Re: Nepít je těžká pohoda Před 7 rok, 7 měsíce  
Rachel, tak peknej vstup do 2. mesice a vydrz!
No me to taky nebavi. Ja se jakztakz obstaram, nastesti.
Trosku me teda mrzi, ze jsem poprve za devet let na nemocenske a mam pocit, ze se kolegyne hrouti. Uz v patek x telefonatu a zhrzely hlas, dnes to pokracuje. Uz jsem mela chut rict, zw tam snad radsi dopajdam . Kolegyne si vsechno moc bere, ale je tam uz pres 2 roky a mela by to brat v klidu. Ona je ale nervak... uz je na me protivna a to jsem doma 2. den. Tech cca 8 tydnu jsem tam predtim chodila bez omezeni, vychazela vstric se sluzbami atd.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38804
Re: Nepít je těžká pohoda Před 7 rok, 7 měsíce  
Šantalka napsal:
Rachel, tak peknej vstup do 2. mesice a vydrz!
No me to taky nebavi. Ja se jakztakz obstaram, nastesti...


Dámy,
prajem Vám chuť, elán, ochotu a trpezlivosť do ďalšej etapy.

Jeseň → pripravujem sa na hibernáciu...
...spávam ako zajac - s otvorenými očami a vychutnávam si svoje depresie.
(...meteosenzitivita.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38806
Re: Nepít je těžká pohoda Před 7 rok, 7 měsíce  
Na co se jeste tesim? Na chozeni dp kina. Na tp mi diky chlastu nezbyvaly prachy, pritom to mam tak rada...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38807
Re: Nepít je těžká pohoda Před 7 rok, 7 měsíce  
tak ja ani neviem na co sa tesim, jesen moc rada nemam,vtedy som mala riadnu snuru vzdy ale konecne ju hadam aj vychutnam normalnymi ocami a nie sklenymi, ja sa tesim na pracu, deti a konecne,ze budem triezva
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38809
Re: Nepít je těžká pohoda Před 7 rok, 7 měsíce  
Ja mam podzim spojenej se saunou, plavanim a prochazky v lese, nebo behani. Spis mam ale rada na to sychravo koukat oknem. Z tepla
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38814
Re: Nepít je těžká pohoda Před 7 rok, 7 měsíce  
plavanie velmi nemusim,ale budeme chodit korculovat, prechadzky a hlavne byt v pohode
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38824
Re: Nepít je těžká pohoda Před 7 rok, 7 měsíce  
[b]Sochař napsal...Aby však dospěl k tomuto poznání, musí projít recidivami. Recidivy patří k nemoci. Jen díky nim v závislém člověku pozvolna sílí jistota poznání, že kontrolované zacházení s návykovou látkou není možné.[/quote]

Jo trefa do černého. Teď ještě definovat recidivu. Má za sebou Šantalka několik recidiv? Nebo jen přerušuje tah? Rediciva, která přináší to uvědomnění, je pád ke dnu a stojí neskutečné úsilí ji zastavit a s každou další je to těžší. Většina lidí to bez pomoci nezvládne....vystoupit z rozjetého kolotoče....
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38825
Re: Nepít je těžká pohoda Před 7 rok, 7 měsíce  
Dee napsal:
Teď ještě definovat recidivu. Má za sebou Šantalka několik recidiv? Nebo jen přerušuje tah?

A zalezi na tom? Ja po temer sesti mesicich abstinovani vnimam me snazeni nepit cim dal tim vic jako valku. Boj s protivnikem kterej je silnej, krutej, bezohlednej, zakernej a mazanej. Pokud chci vyhravat (a to velice chci) tak musim byt silnejsi, vychcanejsi a zakernejsi . Recidiva je prohrana bitva a jsou dve moznosti jak k ni pristupovat. Knucet a litovat se a trapit se v depresi ze selhani (coz povede k rychlemu opakovani) a nebo si vzit ponauceni z toho co jsem udelal spatne a snazit se stejnou chybu neopakovat - coz nemusi nutne znamenat ze ji nezopakuju ale jen hlupak ji bude opakovat porad a porad dokola.

Jsem realista, je pouze a jenom otazka casu kdy budu recividovat. Statistiky jsou jasny. Driv jsem z toho mel strach ted uz jsem jen zvedavej a trochu napnutej co to spusti a jak to ustojim. No a v mezicase se na sobe snazim pracovat abych to ustal co nejlip.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38827
Re: Nepít je těžká pohoda Před 7 rok, 7 měsíce  
Dee, ocenuju Tvoji starost o me
Ale popravde je mi celkem fuk, jak to vyhodnotis. O TAHU (beru jako pít dýl v kuse) se u me uz mluvit neda. Tudiz ho asi neprerusuju. Jinak to nech na me Ja jsem se v tom textu nasla a to mi staci.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38829
Re: Nepít je těžká pohoda Před 7 rok, 7 měsíce  
Ale to nebylo mou starostí o tebe...myslím, že tady má každý dost starostí sám se sebou...jen tě použil pro ilustraci, může to být kdokoli jiný,nobecně
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...11121314151617...36
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter