Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...14
Dolů
Téma: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?)
#15565
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Hezký večer, podle všeho jste hladinkář anebo se projevují známky senilní demence. Máte stálou partnerku?
jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15567
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Jirka napsal : Dnes, když již nepracuji a žiji se svým psem na chatě v horách, cucám pravidelně

Ten tvuj nezřízenej sex s tvym čoklem v horách musí bejt fakt silnej odvar hhh :)Se nech natočit.Nedivim se že při tom musíš chlastat
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15569
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Jednak můj pes není žádný čokl, tos ho urazil a pak, nejsem žádný puritán, ale zoo? Fúúj, to by mě nenapadlo, styď se, jestli umíš.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15570
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Jo, mám stálou partnerku. Celý život stejnou. Jsem vás asi zklamal. Nebo si myslíte, že chlastá ještě víc.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15572
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Dobry vecer Jirko.Sem pisi lide,kteri maji velke problemy kvuli alkoholu.Bud jsou sami alkoholici nebo maji alkoholika nekoho blizkeho.Borti se jim vztahy,rodiny,prichazeji o praci,nekteri z nich i o zivot.A to kvuli nemoci zvane alkoholismus.Take sem pisi lide,kteri chteji pomoci.Ty nejsi ani jeden z nich.Zkus se tedy "realizovat" nekde jinde nebo si najed na nejaky Chat.Kdyz najdes spravnou mistnost,muzes si tam hezky popovidat o cemkoliv a zcela vesele i uvolnene
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15573
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Na Jirku už nereagujme?Má své velké ego, neví nic o naší nemoci, o dr. Nešporovi, možná je zoufale sám a tady machruje.Koho zajímá jeho výkon v sexu?Vždyť je k smíchu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15575
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Velké ego, hm... to mi ještě nikdo neřekl.Zoufale sám nejsem, a i kdyby, mám skvělého psa. O.K., když nejsem vítán, mizím. Mějte se pokud možno dobře a neztrácejte víru. Málokdy je tak zle, aby nemohlo být hůř...
Chápající antiabstinent Jirka.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15576
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Nechápu lidi co neví o čem píší bo mluví, ale jsou šíleně nad věcí. Jak může nikdo napsat že abstinence není normální, co je to za blbost(viz. příspěvek vedle). Mám ráda vtipné lidi určitě, páč bez humoru to nejde, jenže tohle je otázka života a smrti. Jak může někdo podceňovat návykovou látku? A navíc jde o člověka ale i lidi okolo. Lidi jako Jirka můžou tak akorát podkopat vůli kterou někteří tady nabývají. Nenechám se strhnout kecama že alkohol jako neubližuje??? A navíc 61 je prd věk, uvidíme až mu bude 75, vím o čem mluvím, pracuji v tom. To se možná projeví i těch pár skleniček denně, a věřte nestojí to za to na 100%. Člověk takhle může žít klidně dalších 10 let, ale neví nic, alkoholová demence, odkázaný na druhý lidi mazec.
Prokazatelně má plod hroznového vína úplně stejný jako víno pitné
Lidé co to zvládají pít každý den a nebýt "závislí"........bez komentáře
Pavla 7

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15577
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Alkohol je velice zvlastni v tom,ze netvori zavislost kazdemu jako napr heroin,bohuzel
petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15578
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
To je sice možné ale na zdraví to také nepřidá, určitě ne naší centrále - mozek, tělo, nervová soustava.
Zdraví pro mě je teda dost důležité
Pavla 7

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...14
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter