Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...10
Dolů
Téma: Tak, o Všem
#17951
Re: Tak, o Všem Před 10 rok, 1 měsíc  
Já chodím do stejné hospody, co jsem chodil.......pravda na kafe a sifon. Když jdu s partnerkou ven, dávám si pito, abych nevypadal s matonkou jak pitoma. Asi mi chybí to uvolnění, které alkohol přinášel, zpočátku. Ten nával pohody, to jo to znám, ale už nám není souzen......ty následky za to nestojí. Nikdo nemá co by chtěl, není čeho litovat.
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17952
Re: Tak, o Všem Před 10 rok, 1 měsíc  
Kluci, vy se neumíte radovat z toho, že ovládáte alkohol, ne on vás.To je škoda.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17953
Re: Tak, o Všem Před 10 rok, 1 měsíc  
Radovat....myslím, že takhle neuvažuju. To, že nepiju je samozřejmost jak pro mě, tak pro všechny okolo
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17965
Re: Tak, o Všem Před 10 rok, 1 měsíc  
kluci,vy jste přestali ze strachu o svůj život.To je problém,nepijete násilím.Mi to nikdy dlouho nevydrželo.Pokuste se svůj alkoholismus PŘIJMOUT jako svoji celoživotní nemoc,která vás bude provázet celým životem.SMIŘTE MYSLÍM VNITŘNĚ se s tím.VYROVNEJTE SE S TÍM.STEJNĚ JAKO S CELOU VAŠÍ MINULOSTÍ.Berte to tak že se stalo.ONEMOCNĚLI JSME VŠICHNI NIKDO Z NÁS NECHTĚL,ALE STALO SE TAK.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17966
Re: Tak, o Všem Před 10 rok, 1 měsíc  
Jano, jak píšu jinde, mě na mém životě nezáleží, ale musím tu být pro jiné. Asi to zní smutně, ale to jsem já.
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17967
Re: Tak, o Všem Před 10 rok, 1 měsíc  
mYSLÍŠ TÍM NEZKLAMAT DRUHÉ?
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17968
Re: Tak, o Všem Před 10 rok, 1 měsíc  
Vůbec ne, mám v péči dvě malé děti...
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17971
Re: Tak, o Všem Před 10 rok, 1 měsíc  
Edo, zkus se mít trochu rád, jsi asi dobrý člověk, čuchám to, a určitě i v něčem dalším bezva, tak neříkej, že to nepůjde?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17973
Re: Tak, o Všem Před 10 rok, 1 měsíc  
Co děláš pro druhé se nauč dělat také sám pro sebe.Zklameš-li děti,zklameš také především sám sebe.Záleží ti na dětech,záleží ti také na sobě.Protože nebudeš-li ty fungovat,co bude s dětmi?
Nauč se mít rád sám sebe i se svojí nemocí a budeš doopravdy milovat své děti.Co děláš pro ně,dělej i pro sebe.Naučí tě to radosti a zodpovědnosti také za sebe sama.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17974
Re: Tak, o Všem Před 10 rok, 1 měsíc  
Jistě, já vím......
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...10
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter