Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...345678910
Dolů
Téma: Tak, o Všem
#31723
Re: Tak, o Všem Před 8 rok, 5 měsíce  
Lemog napsal:
Ahoj všem,

jaka je zivotnost diskutujiciho na tomto foru?

Chodí sem nekdo a aktivne diskutuje pul roku? rok? nebo vice? a pak jen cte a jiz neprispiva?

jsou to abstinenti, nebo alkoholici s recidivou, pripadne jine kategorie alkolika?

Mne by to docela zajimalo, tato informace by mohla byt inspiraci pro nove prichozi a hledajici zde prvni zachranu.

Lemog

Lemogu,
prvotní inspiraci si musí najít každý sám v sobě, zde může načerpat praktické rady a třeba napsat svůj příběh.
Web alkoholik cz není jenom toto diskuzní fórum, to zde vzniklo až posléze, jenom okrajově.
Na alkoholik.cz jsou i jiné články a rady s problémem alkoholismus, které podávají pomocnou ruku . Zde je to forma diskuse, nikoliv chat, tomu odpovídá i počet příspěvků.
Souhlasím s příspěvkem Kiry , ano více bylo příspěvků napadajicích se vzájemně , ale taky reagujících sám na sebe. Matoucí a o ničem.
Pert-korunku nerozdávám ja nýbrž majitel webu a nemám důvod to zde nemoderovat i nadále. Je to web o alkoholismu a diskuse by zde měla setrvat v tomto duchu.
Přeji všem hezký den
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31724
Re: Tak, o Všem Před 8 rok, 5 měsíce  
Myslel nsem to tak, že nově příchozí budou mít strach se registrovat a ono kolikrát pomáhá se trochu svěřit, třeba jen tak, že se to napíše, člověk na dně je vděčný za jakoukoliv reakci,... mně našli rozcupovaného na hadry příbuzní, pořád sem myslel, že to dám sám, ještě pár dní a bude po absťáku...

znám osobně jednoho spolubojovníka, člověka z tohoto fóra před lety, taky Petr, Petrů tady bylo habaděj, JanaM do něj hustila a pak se odmlčel, stěhoval se několkokrát a tlf nebere, na mejl neraguje, tak mám ty nejhoší obavy... to jen tak na okraj

všichni ste to fajn napsali, držte se
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31726
Re: Tak, o Všem Před 8 rok, 5 měsíce  
Mi registrace nevadí. Udělala jsem si ji už tehdy, pro mne to pak bylo přehlednější. A prokousávat se trollama... tady je to fakt škoda. Ale opravdu mi chybí konce příběhů lidí, co sem psali. Hodně mi pomohli. Ráda bych se dočetla, že jim to vyšlo. I když - já taky píšu, jen když mi teče do bot. Když jsem abstinovala, neměla jsem potřebu sem psát a popravdě.. asi by mi to i vadilo. Vyřadila jsem alkohol ze života a vracet se k němu byť jen příspěvkem do tohoto fora.. by mi tu ignoraci tak nějak narušilo. Jsem sobec, vím. Jana M, jejíž příspěvky byly děsivě naturisticky poučné, snad měla nastoupit koncem roku 2014 nějakou dlouhodobou léčbu. Držím jí palce a všem ostatním taky
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...345678910
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter