Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: zpověď notoričky-varování
#19925
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok, 10 měsíce  
Líbo,ten stav už jsem měla víckrát:"Nejde to s alkoholem,ale ani bez něj".Proto jsem taky byla poprvý na protialkoholním v r.2009.Totálně jsem se zhroutila-nesnesitelný úzkosti,výpadky paměti,něco jsem si pamatovala i jenom pár minut.Musela jsem do školy na pololetní zkoušku z matematiky,to se samozřejmě nedalo,v hlavě jsem měla prázdno.Čekala jsem na metro-u kolejí...než jsem se stačila rozhodnout,že to chci na stopro skoncovat,metro jelo;brala jsem to jako znamení a jela do Bohnic.Tam mě napojili na kapačky,potom spoustu prášků,byl to nepopsatelnej pocit!Osvobození!Bylo mi rychle o hooodně líp.Přemýšlela jsem,co bude dál.Začalo se mi zdát,že abstinence je vězení.Po 14 dnech jsem podala revers.Už jsem byla tak nějak stabilizovaná,o.k.Asi za dalších deset dní jsem byla z "vězení" venku-začala jsem zase pít.Ono já jsem se "zhroutila" víckrát,ale postupně jsem se z toho vyhrabala sama-časem.Vedu si administrativu,výsledek za červen je 3750,- propitejch za pivo-za celkem cca 360 piv...doopravdy finančně náročný.
stonozka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19928
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok, 10 měsíce  
Ty nechceš přestat pít, tak nebreč.Proč jsi podepsala reverz?Proč jsi nedokončila léčení?Abstinence je vězení?Co lžeš?Namlouváš si to, abys mohla dál chlastat.Naopak, abstinence je neskutečná svoboda, zažívám ji 10 let, vím, o čem píšu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19930
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok, 10 měsíce  
Stonožko,co tak opět nastoupit CELOU protialkoholní léčbu a rovnou z ní přejít do chráněného bydlení,s doléčovacím programem pro závislé.Já to tak udělala a jsem za to vděčná.Cesta se vždycky najde pokud se člověk dokáže rozhodnout a začne jednat.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19932
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok, 10 měsíce  
Pro ní by byla lepší léčebna, pak komunita, aspoň na rok, naučit se normálně fungovat.Nechápu, proč si zapisuje útraty...
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19936
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok, 10 měsíce  
Mne to nikdy nenapadlo počítat.Kolik jsem opravdu propila,když jsem byla v tahu?To jsem ztratila pojem o čase,natož přehled o penězích.Nebyla jsem schopna ani zaznamenat,který je měsíc v roce-jen odhadem.V léčebně jsem se k výčtu dostala a málem mne trefil šlak.V reálu jsem prochlastala vysněný domeček,do kterého jsem se utíkala s chlastem!No nejsem magor?
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19937
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok, 10 měsíce  
100-nôžka,

balancuješ na *cverne* nad pivnou priepasťou a od 18.r. diaľkovo(?) študuješ gympeľ. Po 2-ročnej skúsenosti z lapáku kalkuluješ, že 11 pív denne a lustrovanie kontajnerov je skvelý rozbeh pre maturitu v 25-ke?
Denné výnosy si istotne zrátaš aj na prstoch alebo používaš sofistikovaný abakus v mobile.

A čo ďalej? Máme sa Ti poskladať do klobúka(lebo pitný režim)?
Reverz podpísať už dokážeš, si adolescentná kverulantka s PC zručnosťou, vo veku(25), keď si ostatní už upevňujú rodinné hniezdo.

Preventívne si stvor *parte* a *epitaf* na náhrobok, spíš závet a ulož to u notára, pokiaľ si ešte pri zmysloch. Dovtíp sa prečo...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20018
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok, 9 měsíce  
Proč si píšu útraty?Mě taková "amatérská" adminiatrativa vždycky bavila a zajímala;prostě chci mít přehled,možnost srovnání,už si to takhle vedu docela dlouho.Těch položek tam mám víc:výdělek,útrata,jídlo,pivo,činnosti a zakončuju to deníkem.Na začátku roku počítám ještě celej uplynulej rok. Uživateli fóra Ja:Tu maturitu se mi podařilo udělat hned napoprvé v r.2010-jedna čtyřka a tři trojky.Teďka bych to nejspíš nedala.Hmm,co by mohlo být napsáno na mým náhrobku,tak nad tím jsem ještě fakt nepřemýšlela,za to už jsem přišla na to,co trefnýho bych si mohla nechat vytetovat na ruku:I do it my way!(Dělám si to po svým!).Uvidím,jestli do toho půjdu,k svátku jsem si až na několik "opic" nic nekoupia.
stonozka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20020
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok, 9 měsíce  
Tak mnoho zdaru.Je mi líto tvých rodičů.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20026
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok, 9 měsíce  
Podle mě chlastaj taky...tak je to většinou
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20027
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok, 9 měsíce  
Pleteš se.Otce jsem teda nikdy nepoznala,tak nemůžu posoudit.Máma je abstinentka,byla i dřív,když nebrala tolik léků(antidepresiva,tlak,srdce,záda,počet neznám).Tenhle týden si po hooodně dlouhý době koupila rumový pralinky.Jinak si v minulosti vyjímečně koupila vaječnej likér nebo si dala jedno lahvový pivo se svým známým,párkrát ode mě chtěla dát napít piva.Nikdy se nepilo ani o silvestru,akorát tzv.rychlý špunty,který jsou nealko.Proto taky máma říká,že netuší,kde jsem "to",tj.zálibu v pití vzala.
stonozka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456789
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter