Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: zpověď notoričky-varování
#20161
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok, 9 měsíce  
Ahoj holky.Po mně chtěli v Nechanicích,abych spočítala částku,kterou jsem za deset let propila,asi abych procitla :-)ale že to drahý jsem věděla i bez toho,přesto mě konečná suma překvapila,naštěstí už to nemusím řešit,přemýšlím,proč stonožka píše...vypovídat se?Nebo nakopnout k léčbě?.....Je tě škoda Stonožko,podle tvých příspěvků,jsi chytrá,přestože musíš mít naprosto vymytý mozek chlastem....dokázala bys spoustu věcí,kdybys byla v pořádku
kamila

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20163
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok, 9 měsíce  
Spíše nakopnout OSTATNÍ k léčbě,když já abstinovat nejsem schopná a vlastně ani nechci.Když si čtu některé příspěvky,třeba v sekci "alkoholismus,smrt v rodině",tak mě sice trochu zamrazí,když si ty ženský představím,jak dopadly,na co zemřely,ale já to beru tak,že:Hm,tak takhle to končí,kdy to nastane u mě-a co to bude?Nejvíc mě asi děsí to krvácení do jícnových varixů a co ta pankreatitida,trpím nadýmáním,to je jeden z příznaků-kdy a jestli?Možná najdu odvahu a dřív si podřežu žíly plus poslední piva.A na narozeniny nebo na výročí něčeho?Ale zatím na téhle planetě pobudu.Když chci pít a je to moje neoddělitelná součást,tak musím přijmout trest za svoje chování.Z motýlů jsem letos viděla jenom běláska,uvidím někdy ještě babočku?Aspoň jestě občas najdu nějaký kvítí,který přinesu mámě.Vím,je to hodně drsný,možná,že takhle k tomu nebudu přistupovat navždy,to nikdo neví,ale já "to" takhle momentálně a dlouhodobě mám,to jsou mé myšlenky.
stonozka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20167
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok, 9 měsíce  
Kočko, o sebe se starej, ne o ostatní.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26292
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok, 1 měsíc  
Tak jsem se rozhodla,že se zase ozvu.Předtím to stejně ani nebylo možný,protože v půlce loňskýho roku jsem se dostala do potyčky s policií a během toho mi někdo ukradl mobil,kde jsem měla i net.V srpnu vyvrcholila moje krize,párkrát jsem se úmyslně popálila na ruce.Potřebovala jsem si ode všeho odpočinout,tak jsem šla do Bohnic.Trochu víc pod vlivem.Jasně,že mě nevzali.Místo toho byla bitka s ochrankou,pak záchytka.Ale pomohla mi.Jenže tou akcí jsem si tak domrvila nohu,že jsem měla zlomený dvě kůstky.Takže sádra na měsíc.Tentokrát už se mi podařilo se do Bohnic dostat.Brala jsem prášek na ředění krve.Řízla jsem se,ale kvůli tomu prášku tý krve bylo víc.Hádka s mámou i přítelem.Házela jsem po něm židlema.Odvezla mě 155 na šití a pak na příjem do PNB.Pustili mě až po měsíci.První,co jsem udělala,bylo že jsem si koupila dvě plechovky Braníku.Ani tam se mnou nehli,co se týče mýho myšlení.Žiletky už se znova nebojím,zase jedu i v tom.Pálení se už mě nebere.Po tý krizi už jsem se popálila jenom dvakrát-na Štědrý den a na Nový rok.Stojí to za h**no.Kovy na účet.Nějaký peníze stojí převod,takže to nemá cenu.Jenom papír,kterýho je teď ještě míň než dřív.Opět mě to všechno unavuje,ale nechám to průběhu.Furt to hold nejde.Přemejšlela jsem,že bych si našla nějakej menší přivýdělek.Kde bych mohla aspoň nějakou dobu vydržet...?K..vu dělat fakt nehodlám.Že by úklid?Užívejte si všichni slunečných dnů!
stonozka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26295
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok, 1 měsíc  
Jen kočko, peníze jsou potřeba.Práce patří k normálnímu životu, o kterém ty už nic nevíš.Na úklidu se nepředřeš, nějaký čas ubiješ v práci,pár korun budeš mít.Možná si zvykneš chodit denně do práce, najdeš lepší placenou , dobré lidi kolem sebe.Zatím máš moc smutný život.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26297
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok, 1 měsíc  
Fakt si myslíš,že by to s tím úklidem mohlo vyjít?Pořezaný,popálený ruce...piva v sobě,piva s sebou(bez pití to zvládám průměrně 1,5 hodiny,pak už začínám bejt nervní,vzteklá,agresivní,rozklepaná,atd.Ale hlavně ty tři první věci),s mým dříve by se asi řeklo "kádrovým profilem",s ČID na hlavu?Prostě posudek z psychiatrie?Ale moc díky za reakci!Hezký den!
stonozka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26298
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok, 1 měsíc  
Stonozko, upaluj do lecebny. Ja vim,ze svoboda je svoboda. Ale chces zit nebo se upit? Za tri mesice,kdy budes mit cas hlavne sama na sebe, na neco prijdes. Nebudes v permanentnim stresu,terapie, cista hlava. Budes si mit s kym pokecat, pod lekarskym dohledem. Chces umrit? Pokracuj. Sama musis uznat, ze se ritis do pekel. Zenska, vezmi rozum do hrsti sakra.
nikola1

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26299
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok, 1 měsíc  
Koukam, že mi bysme si rozumněli. Jsem též neustále v lihu. Volaj mi příbuzný a objednávaj mě k psychiatrovi, kam stejně nepujdu, vyhrožujou ústavem, kam mně taky nedostanou. Na zemi se tu válí vypitý flašky a v hlavě mam vokno, den bez pití nepomatuju, kde na to beru taky nevim. Popálený ruce= klasika, omlácená hlava o zeď, to taky neni špatný, tomu se snažim vyhnout a tyhle pocity přechlastávam, to je menší zlo. Jak nemam v žíle tak nefunguju. No nic, du si dolejt. Tendle debilní stav napůl cesty mezi životem a smrtí. Nechceš žít, ale zabít se taky dneska nehodlam. Uvidim zejtra.
xxx

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26305
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok, 1 měsíc  
Při čtení téhle příspěvku sobecky vzpomínám, jak mi líbá psala, ze lidem, co pijí na antidepresiva, by nehradila léčbu;) ach jo, stonozko, sama to nedáš;( jinak ja mesic abstinence, otěhotněla jsem a opět umřelo. Tak, pac je to potřetí, vysetreni. Genetická vada. Takze zase po dvou měsících a tydnu piju;( v práci výpověď, jakmile otěhotním, jdu na nemocenskou, takze mesic absence. Proste vyborne
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26306
Re: zpověď notoričky-varování Před 9 rok, 1 měsíc  
Takze nemůžu to tu číst;( jsem bezdětná, tři deti se nevyvijely. Mam úzkosti. Nikdo me nezamestna, jak otěhotním, nemocenská, ted spousta vysetreni a genetická vada. Takze jediné uměle oplodnění. Život neni fér. U tohohle dítěte jsem nepila mesic pred otehotnenim a veškeré testy mam v poradku
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456789
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter