Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Nepiju
#23727
Re: Nepiju Před 9 rok, 3 měsíce  
Ja zijem v Taliansku a tam ked poviem ze nepijem, len prikyvnu, vezmu na vedomie a absolutne neriesia. U nas na Slovensku som si teraz niekolkokrat vypocula, ze ci som chora ako reakciu na moju abstinenciu. Ale z tych dotycnych to vyslo tak spontanne, ze sa na nich ani nedalo nahnevat. U nas to tak proste beru, kto nepije ten je chory a ze by to mohlo byt aj naopak, tak to nikomu ani na um nezide
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23732
Re: Nepiju Před 9 rok, 3 měsíce  
Tak je to i v Čechách, bohužel.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23791
Re: Nepiju Před 9 rok, 3 měsíce  
kdo nepije s náma, pije proti nám
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24254
Re: Nepiju Před 9 rok, 3 měsíce  
Ahoj ,nepiju uz rok.A ver ze je normalni, ze nepijes.nenormalni je pit! Me je uz 37let a dnes lituju kazdeho dne kdy jsem pil.Jako mlady jsem travil alkoholem s kamosema a kamaradkami kazdy vykend v hospode nebo na zabave.Mam dceru a pokud bych ji byt jen jednou uvidel pit takprerazim .Nepij nadale a bud sva jako doted.Mas moje uznani a obdiv tve odvaze, protoze i ja vim, ze lide povazuji nas co nepijem za divne.i
josef

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24270
Re: Nepiju Před 9 rok, 3 měsíce  
Každý žije svůj život, víme,jak jsme se ničili, ostatní se smáli, když nám bylo nejhůř, najednou zmizeli, nebo se smáli dál.Začátky mé abstinence byly těžké sami o sobě, a lidé ještě měli starosti-piju tajně, fetuju,jím prášky,špehovali, vyptávali se,najednou se neměli čemu smát. Nyní se směju já, protože je mně fajn, a opět svou dobrou náladou vytáčím ostatní,kašlu na ně.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24356
Re: Nepiju Před 9 rok, 3 měsíce  
Když příjde chvíle setkání s někým, kdo nechápe, že nepijete a ptá se proč, je to jeho problém.Není potřeba se obhajovat, vysvětlovat. Stačí se jen usmát a říct,takhle je mi líp a jsem rád/a ,že VÁM chutná, ale já se umím bavit a žít i bez něj.Příjde hodně situací,KDY ZÁLEŽÍ NA VAŠÍ SÍLE MÍT SE RÁD NATOLIK, ŽE VYDRŽÍTE I TA NEJVĚTŠÍ POKUŠENÍ, ale na světě je vždy někdo, kdo Vás bude milovat "ČISTÉHO" a právě takového, jaký jste nyní.Proč ŘEŠÍTE JINÉ,CO SI O VÁS OSTATNÍ MYSLÍ,proč se raději nezaměříte na svůj ŽIVOT a co od něj můžete získat?Přestal jste pít, protože jste CHTĚL,NĚCO VÁS ZASTAVILO ZKUSIT ŽÍT JINAK,NAJÍT SÁM SEBE,HLEDAT TO NĚCO,CO STOJÍ ZA TO a ne proto, abyste se do konce života obhajoval, proč NEPIJETE.LIDEM JE TO FUK, JEN SE PTAJÍ, ALE AŽ ZASE NĚJAKÝ CHYTROLÍN NAJDE A PŘEMLUVÍ VÁS, TAK MU PAK BUDE I FUK, ŽE VY SPADNETE NA DNO.Zkuste se na svou situaci podívat jinak-je to úžasné ráno vstát a být pyšný sám na sebe...poděkovat sám sobě...najít něco, pro co stojí za to žít.....radovat se z maličkostí....příjmout situaci,že jste pil a také situaci,že už je to jinak a je to fajn....
MÍT SE RÁD A NETRESTAT SE ZA TO,ŽE JSTE PIL.BYLO NĚCO, CO JSTE JINAK NEŽ PITÍM NEUMĚL A UTÍKAL SÁM OD SEBE.
Lidé se rádi starají o druhé, ale Ti, co se vás vždy budou ptát, proč nepijete jsou jen vašimi zkouškami.VY MÁTE ALE NA VÝBĚR-POSLOUCHAT DRUHÉ A NEŽÍT SVŮJ ŽIVOT NEBO TO LEPŠÍ-POSLOUCHAT SEBE, SVÉ POCITY A ŽÍT KONEČNĚ SVŮJ ŽIVOT,a to stojí za to.
z

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24361
Re: Nepiju Před 9 rok, 3 měsíce  
Citim súzvuk a zdieľam ho so všetkými: je to krása - slobodne si *žiť svoj triezvy život! *
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter