Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Jak pít v rozumné míře?
#35801
Re: Jak pít v rozumné míře? Před 7 rok, 8 měsíce  
Pavle, ak Ti teda vyšlo, že si konzument, tak sa aspoň drž Včelarovej rady a aj svojich slov. Maj pred alkoholom rešpekt. Je to silný, nepremožiteľný súper. Aby si sem nemusel časom písať do inej témy. Napríklad Jsem alkoholik a nevím co dál.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35802
Re: Jak pít v rozumné míře? Před 7 rok, 8 měsíce  
Pavol, ja myslím, že veľa z nás tu by to chcelo mať tak ako ty. Myslím že si v pohode, pozor by si síce mal dať každý, ale nestresuj sa zbytočne.
Žilinčan
triezvy od 23.3.2016
Gold Boarder
Příspěvky: 267
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Žilina Narozeniny: 02/07
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35803
Re: Jak pít v rozumné míře? Před 7 rok, 8 měsíce  
Ahoj,

dekuji vsem za názory, fandim vsem, kdo vice ci méně uspesne bojuji s alkoholismem.
Pavel
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35804
Re: Jak pít v rozumné míře? Před 7 rok, 8 měsíce  
Pavel napsal:


Jsem alkoholik? Mam na to nabeh?


Ber to prosim jako subjektivni nazor ale podle me rozhodne nejsi alkoholik. Jestli mas nebo nemas nabeh si netroufam posoudit. Jako naprosto zasadni vidim fakt ze Ty jsi ten kdo ma alkohol pod kontrolou a ne naopak.

Ruzne testy ber s velikou rezervou protoze na kazdeho cloveka pusobi alkohol jinak a obrovskou roli hraje geneticky zaklad. Viz. napr. sir Winston Churchill ktery se dozil 90ti let a i v pozdnim veku bezne popijel nekolik lahvi vina nebo lahev whisky ci brandy denne aniz by na nem okoli pozorovalo problemy typicke pro alkoholiky.

V kazdem pripade ale situaci sleduj a pokud by jsi citil ze spotrebu alkoholu zvysujes tak to zacni vcas resit at neskoncis napr. jako ja - zacal jsem totiz uplne presne tak jako Ty a dlouhe roky jsem pomalicku, polehoucku pridaval a zvysoval a pokracoval az se muj vztah k alkoholu urval ze retezu...
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35805
Re: Jak pít v rozumné míře? Před 7 rok, 8 měsíce  
Pavel napsal:
Ahoj,

děkuji všem za názory, fandím všem, kdo více ci méně úspešně bojují s alkoholismem.


Paľo,

menej často býva viac, aj preto nebojujem ale prijímam sa ako triezvejúci alkoholik.

"Je to často tá najvhodnejšia aj najschodnejšia cesta do konečnej triezvosti"...
("Zmieriť sa sám so sebou!... aj bez boja.")
(...s úsmevom.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35806
Re: Jak pít v rozumné míře? Před 7 rok, 8 měsíce  
Gennosuke, píšeš:
Ruzne testy ber s velikou rezervou protoze na kazdeho cloveka pusobi alkohol jinak a obrovskou roli hraje geneticky zaklad. Viz. napr. sir Winston Churchill ktery se dozil 90ti let a i v pozdnim veku bezne popijel nekolik lahvi vina nebo lahev whisky ci brandy denne aniz by na nem okoli pozorovalo problemy typicke pro alkoholiky.

Je veľmi smutné umrieť "úplne zdravý" v deväťdesiatke na cirhózu pečene/jater v súbehu s rakovinou pľúc...

(...alebo aj úplne rozožraný zvnútra.)
"Čo oči nevidia - to - srdce nebolí"...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35807
Re: Jak pít v rozumné míře? Před 7 rok, 8 měsíce  
Gennosuke napsal:
[quote]Pavel napsal:
[quote]



Viz. napr. sir Winston Churchill ktery se dozil 90ti let a i v pozdnim veku bezne popijel nekolik lahvi vina nebo lahev whisky ci brandy denne aniz by na nem okoli pozorovalo problemy typicke pro alkoholiky.

Jen pro zajímavost Gennosuke, Winston měl s problémy s alkoholem a ne malé. Jen se o tom nemluvilo a nemluví. Je v Anglii známo, že za války měl i "hlasového" dvojníka (v té době byl hlavní nástroj šíření informací a propagandy rozhlas), který zaskakoval v případě, že Winston byl tak na sračky, že nemohl mluvit, nebo bylo by to na něm poznat. Jedna paní mi vyprávěla, že půlka jeho projevů byla takto namluvena. To, že se o problému nemluví tedy neznamená, že není. Myslím, že kdyby se něco podobného provalilo na kdejakéhokoli politika dnešní doby, byl by přinejmenším odejit. To jen J.W.Buschovi to relativně procházelo. Je známo, že do úřadu nastupoval coby abstinující alkoholik a vystupoval už zase jako alkoholik... Ale ten myslím měl v hlavě na rozdíl od Winstona úplný hovno.
Mimochodem je též uvedeno v životopise Winstona Ch., že jako jediný politik své doby byl schopný udržet krok s Josifem V.Stalinem v chlastání a shodli se na tom, že upili v Moskvě ke konci války remízu. To nikdo jiný nedokázal...
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35808
Re: Jak pít v rozumné míře? Před 7 rok, 8 měsíce  
Dnes jsem nakoupil za .. hmc .. ještě se poohlédnu kam to píchnu, Bulharsko ( ))))))) nevím ... jsem s vámi , já vím , všechno , ale nechte mě umřít v klidu, pa ladis
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35809
Re: Jak pít v rozumné míře? Před 7 rok, 8 měsíce  
jsem srab, ale udělám to, je to naložené, je to silnější, včelaři, kamaráde dej mi pár facek, ještě si dám kafe doma, kočku nechám umřít doma, nevím, je mi to líto , ona nebo já ??????????????????? JÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35810
Re: Jak pít v rozumné míře? Před 7 rok, 8 měsíce  
Láďo, kamaráde... je mi líto, ale vypadá to, že si teprve na své dno budeš muset šáhnout. Jen bacha. Venku je v noci strašná zima, tak abys to přežil. Tohle je právě ta síla chlastu. Dokáže člověka úplně zmagořit a ten přestane vnímat všechno a všechny kolem sebe a vidí jen "chudáka" sebe a nedokáže si představit nepít. Všechno ostatní zahodí. Přeju Ti Láďo, abys přišel na to, že klíč leží přímo před Tebou. Klíč k normálnímu životu. Stačí "jen" nepít.

Mimochodem hmc znamená hrozně moc chlastu?
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter