Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...13
Dolů
Téma: Bratr alkoholik
#11983
Re: Bratr alkoholik Před 11 rok, 5 měsíce  
Tak Petře, na to bych teda dala pozor, vůbec ani neradila!!!!!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11984
Re: Bratr alkoholik Před 11 rok, 5 měsíce  
Líbo,
ibogain funguje, ostatně je zmíněn i tady. Hodně introvertní člověk snese spíš něco takového, než klasickou psychoterapii a léčbu. Ostatně o ibogainu se píše, že to je 10 let psychoterapie v jednom dni.
Kdybych s tím neměl sám zkušenost, tak bych neradil.
Petr
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11986
Re: Bratr alkoholik Před 11 rok, 5 měsíce  
Ahoj Michale,
tak jsi pro mě trošku nadějí, že lze být i střízlivý alkoholik.Ano, mému bratrovi taky moc lidí nezbylo, máma, ale ta má své roky a hlavně moc tím trpí a je mi jí taky líto. Já určitě ano. Jo, taky mě napadalo vzít ho bez debat do léčebny, ale u něj to asi nepůjde, když byl na detoxu, tak to také odmítl, tehdy to bylo ideální tam zůstat. Já osobně AA věřím a vím, jak to mají propracované, ale nejde mi ho přemluvit. On si myslí, že to zvládne sám, ale je prostě troska, bojím se, že brzy umře, proto to já vzdát nechci a snažím se bojovat i za něj, ale vím, že on musí sám být motivován. Zdá se mu, že se mu rozpadl celý svět: partnerství, práce, děti, ale přesvědčuju ho, že největší hodnotou je on sám sobě, aby se mohl denně na sebe podívat a vědět, že žil důstojně. Podle mě je alkoholismus sebedestrukce, cesta pomalého umírání, nejdřív sociálního, pak fyzického i mentálního a hlavně je to neláska, možná nenávist k sobě sama.
Petře, jsi moc fajn, že mi radíš, ale promiň haluciogeny , no potěš pánbu, to je jako vyhánět čerta dáblem, z alkoholika by byl smažka!Ale fakt dík za radu
D
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11987
Re: Bratr alkoholik Před 11 rok, 5 měsíce  
Danny,

na tom co jsem psal, nevzniká závislost.

tady jsou odkazy:
Ibogaine - na googlu se jich dají najít stovky


Ayahuasca



Lysohlávky

Magic mushrooms - dluoho trvající antidepresivní účinky.

Petr
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Poslední úprava: 16/01/2017 10:38 Provedl: Stopka. Důvod: vložen dlouhý odkaz. (url)
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11989
Re: Bratr alkoholik Před 11 rok, 5 měsíce  
Radši takové rady tady nedávej, nepatří to sem, ještě nám diskuzi zruší.A lysohlávky, to jako když ho pošleš na jistou smrt.A je to jen záplata , ne léčení, zbavování se závislosti.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11990
Re: Bratr alkoholik Před 11 rok, 5 měsíce  
Líbo,
sdílím tvůj názor na lysohlávky, znala jsem kluka, co mu to vyprovokovalo těžkou psychózu.
Petře, ano, o ibogainu jsem četla! Já vím, že nějaké experimenty byly a i to pomohlo, ale mýmu bratrovi to já doporučovat nebudu, je na tom bídně i fyzicky, navíc to má být pod dozorem. Já věřím tomu, co je statisticky prokázáno a to je léčba, i když není pro každého.Takovýchto experimentů už bylo a spíš si myslím, pokud to pomohlo, tak lidem, kteří na tom nebyli tak strašně2
Danny
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11991
Re: Bratr alkoholik Před 11 rok, 5 měsíce  
Přeju ti pevné nervy, jelokož vím jak se cítíš. Taky mám bratra alkoholika. Teď se byl ale léčit a zatím nepije. Bohužel pokud nechce sám, tak ho tam nedostaneš, jen kdyby si byl životu nebezpečný, tak ho tam můžou převézt.
Marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11992
Re: Bratr alkoholik Před 11 rok, 5 měsíce  
Markéto,
dík za povzbuzení.O alkoholismu toho vím dost, jsem racionální typ a když se objeví problém, nastuduji si co nejvíc fakt o něm a pak se rozhoduju. Ale tady jsou bohužel i emoce, jo, je to moc bolestivé, proto jsem se rozhodla sem napsat, protože o tom se normálně ani nedá mluvit.
Markéto, tvému bratrovi držím palce, aby bojoval a nevzdával to!
A tobě přeju klid!
Danny
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11993
Re: Bratr alkoholik Před 11 rok, 5 měsíce  
Děvčata, kéž by těm Vašim opilým bratrům došlo, jaké mají úžasné milující sestry.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12000
Re: Bratr alkoholik Před 11 rok, 5 měsíce  
Díky Danny,
připomínás mi samu sebe, kdo to nezažil, nepochopí.
I když víš, že vlastně pokud sám nechce, tak mu nepomůžeš, ale bolí to pořád. Já se taky snažila vše číst, všude jsem ho vozila, taky jsem mu poslala kontakty na léčebnu. Teď už hledá práci a chce odjet do zahraničí odsud.
Je to boj na dlouhou trať, snad i nějak tvůj bratr k tomu dospěje, snad už pomůže jen zázrak.
Hlavně musíš být silná, protože máš svůj život a musíš ho taky žít, i když pořád někde uvnitř víš, jak tě to s bratrem bolí a trápí.

Jo, kdyby si to někdy uvědomili co pro ty své bratry děláme, ale já budu štastná, když bude žít svůj život a já už se nemusím starat.
Marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...13
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter