Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...13
Dolů
Téma: Bratr alkoholik
#12003
Re: Bratr alkoholik Před 11 rok, 5 měsíce  
Markéto,
nevím, jestli si můj bratr jestě něco uvědomí, je pořád ve stavu narkotizace se vším všudy, nechci psát detaily.To není schopen ani komunikace,pokusím se ještě mu domluvit, pokud bych ho zastihla míň zpitého ráno.Několikrát v tomhle stavu jsme volali záchranku, ale pak ho vrátili, že je jen opilý.Včera, když ho matka přesvědčovala, aby se šel léčit, že jinak může umřít, řekl jí, že chce umřít...A chová se podle toho, dnes pil přímo z litrové láhve vodku, myslím, že dá za den i víc než litr, nevím přesně...
Tak ještě jednou dík za tvá slova
Danny
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12005
Re: Bratr alkoholik Před 11 rok, 5 měsíce  
taky mám sestru a já byl ten zlobivý bratr co se opíjel,byla hrozně štastná když jsem s tím přestal.musí to být pro Vás hrozné,koukat jak se bratr ničí. jsou dvě možnosti buď ho přemluvit ať se jde léčit asi s pomocí nějakého psychologa,anebo čekat až padne na samé dno. možná by třeba pomohl můj příběh se štastným koncem co jsem napsal .pokud má možnost jít k panu Nešporovi tak je to to nejlepší co může udělat.
Jiří Jaroš
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12006
Re: Bratr alkoholik Před 11 rok, 5 měsíce  
Jirko,
bratr byl na detoxu a ani prim. Nešporovi se nepodařilo zvrátit jeho rozhodnutí tam zůstat.Min. 2 x mohl umřít, doslova!Byl zachráněn, ani to ho nenakoplo k léčbě.On se abstinovat pokouší, ale je tak těžce závislý, že chápu, že absolutně nemůže sám bez pomoci přestat. Ztratil vůli k životu, tady to není o tom, zda se léčit ambulantně či ústavně, on je mimo a na dně už je dávno...
Je to patová situace, mě vadí bezmoc, já mám ráda vše ve svých rukou a to, co mohu ovlivnit.
Moc a moc ti přeju, aby ses nikdy nedotkl alkoholu a žil štastný život.
Danny
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12012
Re: Bratr alkoholik Před 11 rok, 5 měsíce  
alespon´částečná detoxikace mozku probíhá řádově v době nékolika měsíců.Není to otázka celého 3měsíního ovéhe pobytu v léčebne.To se opravdu vyčistí jen tělo- nikoliv mozek sám.Ten potřebuje mnohem dellší regenereci,aby začal správně fungovat!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12022
Re: Bratr alkoholik Před 11 rok, 5 měsíce  
Danny jak to popisuješ, tak je mi líto jen tebe a rodiny. Takhle to asi nezvládne, jedině , že by se stal zázrak ....
Marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12027
Re: Bratr alkoholik Před 11 rok, 5 měsíce  
Markéto,
dík za vše. Možná i díky tomuto fóru jsem získala víc odvahy a asi po 5 marných pokusech, kdy jsme volaly záchranku a odmítli nás s tím, že je jen opilý, tak nyní je na detoxu.
Bylo to strašné, hlavně pro mámu, ta je úplně vyřízená. Věřím, že mu lékaři pomohou, já jen vím, že když jde o život, že se nesmím nechat odbýt. Věřím, že se to otočí dobrým směrem.
Tak dík za podporu
Danny
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12028
Re: Bratr alkoholik Před 11 rok, 5 měsíce  
AhojDanny, taky drzim palce. A hlavne mu blahopreju k takovy sestre a uzasny opore jakou v tobe ma. Drsne: kdyz mu pomuzes se zachranit, nebo i ne, vzdycky na sebe budes moci byt pysna ze jsi pro to udelala maximum.
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
#12034
Re: Bratr alkoholik Před 11 rok, 5 měsíce  
Ahoj Miroslave,
dík, nevím, jak to dopadne,je to hodně na něm,vím, že se kolotoč jeho pití(to je slabé slovo) může rozjet, nevím, bojím se, že už má vypito tolik, že mu to v hlavě špatně funguje, nevím, jestli bude někdy ok, nebo, jestli vše přežije.
Danny
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12039
Re: Bratr alkoholik Před 11 rok, 5 měsíce  
Danny, nemáš vůbec zač, mne tohle fórum taky pomohlo před tím, než se šel bratr léčit, i když jsem tehdy nepřispívala, jen si četla zkušenosti. Tak doufám, že to s tvým bratrem nebude tak špatné, hlavně se nenech nikdy odbýt, protože o jejich život nejde, tak se podle toho taky chovají....
Dej pak vědět, jak bratr postupuje.

Hodně síly.
Market
Marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12174
Re: Bratr alkoholik Před 11 rok, 5 měsíce  
Ahoj Markéto,
tak jsem znechucená, otrávená, brácha byl už podruhé během 4 měsíců na detoxu a zase odešel, ačkoli jsem mu vysvětlovala, že už je ve stádiu, kdy jedině mu pomůže léčba, má totálně v hlavě duto!!!Protože má tisíce výmluv.Jen mám starost o matku, je na tom psychicky zle.Nezajímá ho, jak se cítíme. Prostě patová situace, bezmoc. Nemá to řešení,vůbec žádné.Doufám, že tvůj bratr je na tom líp.
Danny
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...13
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter