Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: sestra
#6043
Re: sestra Před 12 rok, 9 měsíce  
Zavolat vám může,až přijde Z léčebny. To znamená za 3 týdny.
Eva

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6044
Re: sestra Před 12 rok, 9 měsíce  
Jasně!Třeba nějak pomůžu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6140
Re: sestra Před 12 rok, 9 měsíce  
Ahoj. Tak se ohlašuju dřív než jsem čekala. Sestru nechali v Bohnicích jenom čtyři týdny a pak prý by měla docházet jenom ambulantně,ale není zPrahy,takže zkončila. No a teď to hlavní. Asi už jsem ztratila naději. Představ si,že ji pustili a ona nejela domů,ale za tím přítelem,jak jsem psala a tam se opila.Chápeš/můžu snad tykat/opila se hned,jak ji pustili. Mám obavy,že to už prostě zabalila,že byla v Bohnicích jenom proto,že jsme si to my přáli. Syn a dcera pro ni dojeli,ten kretén se s ní snad konečně rozešel. Teď ale vůbec nevím,co dál. Mám pocit,že už všichni ztrácíme sílu bojovat,že je to vlastně všechno zbytečný. Mám strach i o našeho otce. Je mu 75 let a nějak není schopnej pochopit,co se vlastně stalo,kde je chyba. Abych pravdu řekla já taky nechápu.Víš,čekala jsem,že zrecidivuje,ale rozhodně ne hned.Ona už vydržela nepít měsíc. Asi nebyl takovej problém to vydržet v tý léčebně a pak si hned dát. Ty čtyři týdny byly málo.Tak teď nevím. Nemá práci,peníze,přítele a my poslední zbytek sil. Nevím,co mi poradíš,ale aspoň se mi ulevilo. PS: nevím,proč jsem se podepsala prvně jako Eva/tak se jmenuje segra/,já jsem Jana,takže příště už pod svým jménem.Měj se
Eva

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6145
Re: sestra Před 12 rok, 9 měsíce  
Není první, ani poslední, tak to chodí, i po 3 měsících léčby se lidi napijí hned.Nedojde jim, proč tam jsou, nechtějí pochopit.Ona nyní bude mít!!opět velký důvod k pití, láska se s ní rozešla, stejně ale už je nalomená, zkoušejte tu léčebnu, Havl.Brod, je dobrá, musíte být důslední, přitvrdit, nedávat peníze, mluvit s ní, když bude střízlivá, přestat s ní komunikovat , když bude opilá, děti ať jsou nejtvrdší.Táta tomu nerozumí, nechápe, neví, jeho generace problém,alkoholismus,jako nemoc, neznala.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6147
Re: sestra Před 12 rok, 9 měsíce  
Díky za radu. Koukala jsem na tu léčebnu už na internetu. Líbí se mi i co tam píšou. Akorát nevím jak teď na to. Jestli budou ochotný ji vzít,když jsme z Jihočeskýho kraje a teď ji vlastně pustili už z třetí léčby. Taky asi bude potřebovat doporučení psychiatra/jestli jsem to špatně nepochopila/,takže nejdřív asi musí zajít k doktorovi,ke kterému chodila po druhé léčbě/bohužel přestala/. Dneska o tom promluvím s jejíma dětma,nevím jak je na tom ona. Dneska už by měla bejt lepší,syn jí hlídá.
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6149
Re: sestra Před 12 rok, 9 měsíce  
Je jedno, z jakého je kraje.Nejblíže máte Červeňák, tam bývá čekací lhůta.HB je na půl roku, a za tu dobu musí v té hlavě zjistit, co od života chce.Zavolej tam, řeknou Ti, co má mít, nejsem si jistá, jestli musí mít doporučení od lékaře, prostě opět v tom lítá.Potřebuje pomoc.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6152
Re: sestra Před 12 rok, 9 měsíce  
Děkuju moc. Budu tě informovat,jak jsme na tom. Hezký víkend.
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6369
Re: sestra Před 12 rok, 8 měsíce  
Ahoj Líbo. Tak jsem slíbila,že tě budu informovat,ale ono vlastně není o čem. Co se vrátila z léčebny,tak je pořád opilá. Už nevím,jak dál. Jediný světlý okamžik měla minulý víkend,ale to byla strašně vzteklá,protože měla na alkohol chuť,takže se s ní stejně nedalo mluvit. Už jsme z toho všichni unavený.Když je její syn o víkendu doma,tak ji ohlídá,ale odejdou všichni do práce a ona leje.Do léčebny musí o svý vůli a mám pocit,že tu už vůbec neovládá. Všichni radí-nechat padnout na dno,ale mám pocit,že níž už to fakt nejde.Násilím ji nikam nedostanem,teď už ani psychiatrovi. Tak takovej je teď u nás stav. Jak jsi na tom byla ty,když ses rozhodla pro léčení?
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6370
Re: sestra Před 12 rok, 8 měsíce  
Byla jsem na tom daleko hůř, mimo.Skočila jsem na psychiatrii v nemocnici, tam jsem se rozhodla po vystřízlivění, pro léčebnu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6371
Re: sestra Před 12 rok, 8 měsíce  
Jak ses,ale dostala na tu psychiatrii? Víš,já prostě vůbec nevím,jak na ní. Buď je napitá tolik,že s ní nehnem nebo není natolik střízlivá aby si všechno uvědomila a šla dobrovolně. Teď se domluvíme přes víkend ji ohlídáme,ale co pak? Zase nanovo. Jo a to když mimořádně vystřízliví,tak nám ještě i po těch letech tvrdí,že si poradí sama,že to zvládne. Psala jsi mi o paní doktorce/tuším Roučarové/,hledala jsem ji na netu a jsou tam psychiatričky toho přijmení dvě. Myslíš,že když bych zavolala,tak nás vezme? Možná by sestra jela raději do těch Budějc než tady u nás.
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter