Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: moje matka alkoholička
#7425
Re: moje matka alkoholička Před 12 rok, 4 měsíce  
Lucy, je to bezvadný.Doufejme, že to mamce vydrží.Jen občas podotkni, že jsi ráda, že nepije, už to unese, bude taky ráda.Máš pravdu, zázraky se dějí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7426
Re: moje matka alkoholička Před 12 rok, 4 měsíce  
Ahoj Lucko,
to moc rád čtu. Moc vám to přeju a držím palce, aby to vydrželo. Věřím, že pro každého alkoholika existuje cesta k uzdravení, jen to chce trochu štěstí, vlastního úsilí a neusínat na vavřínech. Zázraky se dějí a někdy jsou ty změny fakt neskutečný, když si člověk uvědomí jak se kdysi cítil, jak se choval...vím to z vlastní zkušenosti alkoholika a dnes děkuji každý den za to, že jsem střízlivý a šťastný. Naděje tu je opravdu vždycky. Měj se moc hezky a mamince přeju hodně sil a nadšení ve střízlivosti. Ahoj Lukáš
Lukáš
NSJK
Senior Boarder
Příspěvky: 47
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž kazikl157 Místo: Týn nad Vltavou
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Mějte se hezky a hlavně střízlivě
 
#7439
Re: moje matka alkoholička Před 12 rok, 4 měsíce  
děkuji Luki, Líbo a ostatní,mamce to říkám každý den, bud osobně, nebo si píšeme a já ji pořád povzbuzuji, dá se s ní o pití mluvit a to jak byla opilá v žádném případě nešlo, byla pořád najedovaná a zapírala,ale ted je to jiné. z vašich slov mi vyhrkly slzy dojetí....je to tak jak píšete a děkuji za toto forum, že existuje, moc jste mi psychicky pomohli. Přeji vám krásné, poklidné a střízlivé vánoce, jsem na vás pyšná, stejně jako na mamku, nikdo kdo si tímto neprošel, neví, jak je to těžké přstat pít a hlavně vydržet!!takže vám všem,k kteří jste s pitím jednou přovždy přestali držím moc moc palce!! a do nového roku přeji silnou vůli a pevné zdraví.
ahoj
Lucie

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7440
Re: moje matka alkoholička Před 12 rok, 4 měsíce  
Dobry den, moje mamka je alkoholicka. Pred rokem po cca 15ti letech na navsteve psychiatricky prestala na pul roku pit. Pote zacala znova. Nyni je na tom velice spatne, krvaci z knecniku, nevydrzi nepit ani den, porad breci, nadava nam a lituje se. Obvodacka, kdyz jsem ji to vse rekla, tak mne odbyla s tim, ze pokud s tim mamka nic neudela, tak umre. Ale s mamkou se o tom mluvit neda, tvrdi me a breci, ze nepije, ze ji ponizuji a obvinuji, absolutne nechce to resit. Tak jsem chtela pres doktorky,ale to asi taky nepujde. Bojim se kazdeho dne, kdy mne zazvoni telefon a tatka mne zavola, ze mamka je mrtva.
Prosim Vas, muzete mne poradit, jak ji dostat do lecebny? Treba i nasilim???
Je z ni troska, vazi 45 kilo...ach jo...
MM

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7441
Re: moje matka alkoholička Před 12 rok, 4 měsíce  
Ahoj MM,
to co popisuješ znám velmi dobře, a vím, jak je to bolestivé pro všechny a nejbližší rodinu, přečti si mé příspěvky tady z fora pod ,,Lucie a pochopíš, je to velmi těžké, ale neuděláš s tím ty sama nic a nic. Alkoholici jsou manipulátoři, bagatelizují svůj problém s pitím,problém máš ty, né tvoje maminka, tedy takhle to vidí ona, bohužel....moje maminka mi to ted když nepije přiznala, tak alkohol opravdu působí, pokud sama nebude chtít, nepomůže ji nic a ona si možná až jak bude už pozdě uvědomí, jak málo ji ten její alkohol dal a o jaké krásné chvíle v životě se připravila a co vše ztratila.
násilím může jít na léčbu pouze člověk, který ohrožuje sebe, nebo okolí, k tomu je přivolaná policie ČR a lékař teprve na místě rozhdne, zda dotyčného odvezou na záchytku, nebo do léčebny, mám s tím osobní zkušenost, právě s maminkou, nebo nařízení léčby soudem, nebo taky zaměstnavatel může pohrozi jinak, že jako příjde o místo, ale co sama vím, tak pokud je někdo donucen na léčbu, léčbu ukončí a stejně začne pít, takových je mnoho případů, člověk musí chtít sám, pokud chceš, napiš mi na mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a můžem probrat detailnějí ppřípadě i přes mojí maminku, která ted nepije, záleží jak chceš, jsem tu pro tebe, jinak přeji hodně sil a trpělivosti.Mamince musíš pořád opakovat, že ti na ni záleží a že se bojíš, že umře, držím palce.pa
Lucie

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter