Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...12
Dolů
Téma: Žízeň.. :-)
#11900
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
za tohle budu ukamenovaná, ale... když už něco musíš, v nejhoršim případě si dej to brko, nemyslim, zhulit se na sr... jenm ne chlast!! tisíckát horší!
mně se na tobě líbí, že neskuhráš a máš plán... jak to zvládneš, je ve hvězdách, nikdo neví... ale držim ti palce, fakt
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11901
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
Jo.Souhlas s Hankou.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11925
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
Že jsem to nedal asi zdůraňovat nemusim , navíc jsem teď bez netu, takže sem nemůžu ani moc psát. Hned jak mi ho připojej, tak samozřejmě začnu. Začínám velice vážně uvažovat o návštěvě AA.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11927
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
Ještě k Hanky příspěvku, kterého jsem si nevšiml. Ta tráva už neni problém. Bejvaly časy, kdy jsem dával několik gramů denně. Teď přes den nehulim vůbec(vyjma stavu ve kterým jsem byl v SO). A dávam si tak 0,2g na večír, když přijdu z piva, protože mam jinak problém s usínáním a spánkem jako takovým. To že tráva je oproti chlastu dětská slavnost je pravda(ne, že by byla neškodná). Abych pravdu řekl, moc rád bych se zítra probudil v někde v Číně nebo Japonsku, kde lidi prosedí půl dne u šálku čaje a chlast tam ve společenském dění figuruje minimálně. Čím jsem starší, tím mám hlubší dojem, že alkohol je nástroj moci..

PS:Omylem jsem založil nové téma, tak jestli můžu požádat o smazání..
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11928
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
Jo a ještě bych moc rád poděkoval všem, co mě podporujou, i lidem, které to může inspirovat.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11934
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
tak to mě mrzí, ale co naděláš, nejde to tak, zkus to jinak... jen se prosimtě nepřestávej a nezačínej pořád dokola, je to k ničemu... tak zkus ty aa, cvokaře, léčebnu, antabus, campral, vymítače ďábla, jehovisty... nevim, cokoliv chci jen říct, že je třeba vyzkoušet všechno a když selžeš jako jedinec, řekni si o pomoc... btw. s tou trávou to bylo myšleno místo chlastu ne k chlastu!!! booože chlape
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11936
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
Hanko, vím, že jsi ty jehovisty nemyslela vážně. Pobyt u SJ je přímá cesta do absolutního psychického pekla. Chlast je proti tomu houby. Mám s nimi několika měsíční zkušenost z doby před dvaceti lety.
Věřím tomu, že po jehovistech se rozchlastá i zapřísáhlý abstinent.
Petr
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11937
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
Určitě to myslela s nadsázkou, bojím se jich.Ale je fakt potřeba neváhat, a požádat o pomoc, když člověka ovládne alkohol, čím dřív, tím lépe.A pryč z toho bahna, rychle ven, žít úplně běžný, obyčejný život, usmívat se, radovat se z maličkostí, pomáhat jiným, být slušný, mít rád sám sebe...........
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11939
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
Jirko máš toho víc.více závislostí.Jedna je až nad hlavu.Poprat se sebou se můžeš vždycky.Ale doporučila bych ti navštívit odborníka psychiatra.Jsou to léčitélé lidské duše,která když strádá?Hledá únik a pak je z toho závislost
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11941
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
nojo,jasně, že to byla nadsázka,myšleno tak, že možností je spousta, ne pokaždý se podaří uspět s tou první na druhou stranu, z hlediska příměho ohrožení jsou snad i jehovisti lepší než chlastat... zvláštní, že msoudě dle reakcí, mají horší pověst než vymítači
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter