Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: chci pomoc..."PODPORU"
#12982
Re: chci pomoc..."PODPORU" Před 11 rok, 2 měsíce  
Smrt nás raní vždy, jsme proti ní bezmocní, jenže patří k životu, spousta lidí to zažívá, neřeší pitím.Neomlouvej ho.Jděte spolu na AA, na Al-anon zavolej, jdi sama, jen něco dělej.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12984
Re: chci pomoc..."PODPORU" Před 11 rok, 2 měsíce  
Libuško, na AA jsme spolu byli... Jemu se tam nelíbilo, on není ten typ, který rád mluví. Tím ho neomlouvám, já vím, že by to bylo dobré, protože to jedno jediné sezení mě osobně hodně dalo. Nakonec jsme to vyřešili tak, že chodil do denního stacionáře, tam mu hodně pomohli, začal abstinovat, ale po 7 měsících do toho sklouznul zase. Léčebnu odmítal, vymlouval se na práci. Z té ho nakonec vyhodili (oficiálně pro nadbytečnost) a tak do léčebny nastoupil. Pak se začala rýsovat nová práce, tak léčbu předčasně ukončil, do práce ho nakonec stejně nevzali. Teď práci má a dobrou, snaží se, ale já vím, že na sobě musí pracovat stále, musí on sám chtít přestat pít. Ne, že si to přeju já. Ke mě může jenom střízlivý, jinak ho vyhodím. S
Sabi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter