Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: kdyz vis, ze znas vse nejlepe
#13611
Re: kdyz vis, ze znas vse nejlepe Před 10 rok, 12 měsíce  
Ahoj Mirek.
Prepáč moj skepticizmus, ale s tým, že niekde si len tak zajdeš, sa tvojho problému nezbavíš. Obávam sa, že ti može pomoct len vážna ústavná liečba. Myslím si, že nastáva posun dole, ku dnu a ked chceš zmenu, musíš sa do toho dat so všetkým. To znamená zanechat všetko vonku a zatvorit sa do liečebne. Tam počúvat všetko, ako by ti prednášali svaté písmo, len takto dokážeš zmenit svoj vztah k alkoholu, ktorý ti ničí život. Ano, v tvojom príapde je jediná nádej ústavná liečba. Tak sa konečne rozhodni a daj sa do rúk profesionálom. Daj im šancu, nech ti pomožu, lebo sám si nepomožeš, to už vieme obidvaja. Štefan
Stefan

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18843
Re: kdyz vis, ze znas vse nejlepe Před 9 rok, 12 měsíce  
Ali,omlouvám se odpovídám až nyní.Už jsem dávno po ukončené léčbě v doléčováku s chráněným bydlením v Brně.Ve Šternberku přístup k počítači byl přímo na oddělení.Na požádání a objednání den předem na 30minut.Stejně tak i v Kroměříži-tam byl internet v Klubu pro pacienty.Ale třebas v Opavě ses k IT nedostala-jen o vycházce v IT kavárně.Je fajn,že máš práci.Já ji v současné době sháním.Taky držím palce ať vydržíš.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter