Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...567891011...16
Dolů
Téma: Jsem koholik a nevím jak dál
#2148
Re: Jsem koholik a nevím jak dál Před 13 rok, 6 měsíce  
Ano, vezmu si to srdci
Radka1
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2149
Re: Jsem koholik a nevím jak dál Před 13 rok, 6 měsíce  
Radko1, piš sem, prosím.Ty o alkoholismu víš, znáš.Pomůžeš.Ta druhá zná pár frází, sama má problém, který si nechce připustit, je to moc těžké.Tato diskuze určitě pomáhá a bude pomáhat jiným, potřebným.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2151
Re: Jsem koholik a nevím jak dál Před 13 rok, 6 měsíce  
Milá Radko1,
jelikož na nabídku míru a vzájmné ignorace reagujete další výhružkou,
nebu vád dál hodnotit, jen znova vrátím celé psaní pro Libu rozšířené pro vás, s tím že přirozeně vy to nečtěte, nebot na to máte lidi. Zkopíruji tam i své kontakty, rozšířené o ip, a mobil, který jste ještě přihodila,
takto vy pomáháte.

Nemusím vás vůbec hodnotit, od toho je lidí dost.
Radka K. - Darka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2152
Re: Jsem koholik a nevím jak dál Před 13 rok, 6 měsíce  
Radko1,
Liba mě tu opět vzpomíná a hodnotí, vy mi přejete vyhoření pc. Jste charakterní osoba jen co je pravda, pokud vás zajímají mé sny, tak vás velmi zklamu, téměř žádné se mi nezdají, ani ty alkoholické. Ovšem pokud vás zajímají sny z běžného dne, pak budete vidět skrze mne např. mraky hub, které sbírám s dětmi, či keříčky plné borůvek, krásné kytky, apod.

Milá paní, já na rozdíl od vás jsem člověk družný, lidi vyhledávám a nebojím se jich, běžně se setkávám s cizími lidmi, nikterak mě nedeprimují.
Opět jste vedle, pokud se domníváte, že zveřejnění mého telefonu mi ublíží, neboť drahá paní, ten visí v mnoha inzertních serverech.

Je dost možné, že nejste schopna nejen že nechcete pochopit, možná jste měla tvrdý život, nevím, ale lituji, že mi vás včera přišlo líto, že jsem vůbec ještě vylezla z postele a zapnula pc, abych vám napsala s vírou, že budete mít klid vy i já.
Nic ani tragické žití v mých očích Vás neomlouvá od Vašich výhružek. Je mi líto, ale tohle si od vás bez odezvy líbit nenechám.
Radka K. - Darka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2153
Re: Jsem koholik a nevím jak dál Před 13 rok, 6 měsíce  
Jestliže chceš dokázat nějakou pravdu - nerozčiluj se a nevyřkni ani jediné nedobré
či urážlivé slovo.
Epiktétos
Ahoj, tak se mi polední dobou daří hůře zahnat chut´ na pivo, ale jde to. Známý mi řekl, že pít denně 4 pivka , po celý den, není hrůza-no já se snažím a on to tak zbanalizuje. Nemá pravdu i 4 piva denně jsou alkohol . Hotovo 20.
Přeju všem hezký den.
Ifka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2155
Re: Jsem koholik a nevím jak dál Před 13 rok, 6 měsíce  
Ctěla bych napsat jaký mám dojem z toho všeho :
Radka1 běsní a Radka - Darka z toho má radost a chce ukázat, že je lepší.
Myslím si, že Radka1 sem píše kvůli sobě i druhým - upřimmně , jenom by měla psát i někdy jednat až ji trochu zchladne hlava. Nejeden jsme z toho tak nějak v šoku


Ahoj Ifko,
je skvělý, že se držíš, však Ty víš proč i když to je asi někdy hodně těžký. Já jsem to na vlastní kůži neprožila (jen z té druhé strany) a obdivuji každého, kdo se z toho chce dostat a dostal.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Poslední úprava: 13/10/2010 20:19 Provedl: Květa.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2156
Re: Jsem koholik a nevím jak dál Před 13 rok, 6 měsíce  
Paní Květo,
trošku jiný náhled- můj. Paní Radka 1 napadá Ty, kteří mají jiný názor. Když nestačí napadat je v diskuzi, sežene si jejich soukromý mail- jak napsala, má na to lidi, a píše jim výhružné maily, kde uveřejňuje jejich jméno, adresu...ostatně to máte v příspěvku.Přijde Vám to jako normální chování ? V anonymní diskuzi ? Kolik lidí to odradí sem napsat...
Připadá Vám, že se ta druhá paní baví,ona se teď spíš brání. . Jak by bylo Vám, kdyby si o Vás někdo zjišťoval, odkud jste, Vaše číslo mobilu...to už trošku hraničí s něčím...
Nechtěla jsem už reagovat, ale asi nás to děsí všechny, kam až se dá zajít. jinak jsem sem vždy chodila ráda...........
Vy sama jste Radce 1 dříve napsala / slušněji /, že je moc konfrontačmí a sarkastická, a to se jednalo o její rekce na někoho jiného.
Myslím si, že nás to napadání nebaví už nikoho.
Klid a toleranci.
Andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2157
Re: Jsem koholik a nevím jak dál Před 13 rok, 6 měsíce  
Květa napsal:
Ctěla bych napsat jaký mám dojem z toho všeho :
Radka1 běsní a Radka - Darka z toho má radost a chce ukázat, že je lepší.
Myslím si, že Radka1 sem píše kvůli sobě i druhým - upřimmně , jenom by měla psát i někdy jednat až ji trochu zchladne hlava. Nejeden jsme z toho tak nějak v šoku




Květo,
já se až tak nebavím, mě ta paní přijde nebezpečná a proto před ní varuji ostatní,
vzhledem k tomu, že pan doktor nechce do sporů vstupovat a chce, aby si spory řešili přespěvatelé.
Já skutečně nevím, proč na mě ta paní tak útočí, jen pro jiný názor? nebo pro užívání jejích slovních obratů, které jí v podání někoho jiného iritují.
Již bych vůbec nepsala, ale když mi začala vyhrožovat v mailu, to mám dělat, že nic?
Ona mi napsala, protože jí děsně vytočilo, že pan doktor na mé vysvětlení reagoval poděkováním za vysvětlení.
Kdybych mu neodpověděla, byl by klid, jenže on napsal výklad Radky1, která ho podnítila svým psaním a upozorňováním na mě.

Sama tu psala, že pokud aa pomůže byť jednomu, je to prospěšné, má diskuze, která pomáhá soudě dle odezvy, je Libou haněnana, Radka1 nazývá ochočenými mé přispěvatele.

Vy tu diskuzi sledujete, kde jsem sprostá, čím jsem si od ní zasloužila tolik hněvu?

Nyní mi píše:
Jste komediantka a navíc k smíchu. Úplně jsem si představila, jak doma žhavíte celé dopoledne kopírku, abyste si všechny moje příspěvky do diskuzí zkopírovala. Ještě se s tou infantilní ptákovinou, která napadne tak tetku z Zakopaninova veřejně chlubíte.
Přestaňte otravovat lidi na alkoholik.cz, nikdo na to není zvědavý. Mají svých starostí dost, jste trapná, ale budete mít z ostudy kabát, jestli o to tolik stojíte.

Radko1, vy zase přestaňte otravovat mě, nejsem vám na to zvědavá, nevyčleňujte mi prostor, a neubírejte ho, přestaňte mi vyhrožovat, prosím.

Když tak ráda upozorňujete, ty jež nemají slušné chování, pak na úvod psaní se píše oslovení, klidně můžete bez předešlého milá, když mě nesnášíte,
a na konci je dobrým zvykem se minimálně podepsat.

Jinak máte divné představy, proč bych na Vás měla plýtvat papírem, stačí elektronická podoba, ve formě takové, aby jí nezlikvidovalo ani vyplněné vaše přání - vyhořelý pc.

Pokud mne přestanete napadat, tak vám tu prostor vyklidím, jestli si myslíte, že Vy mi uděláte víc ostudy, než jsem stihla já sama, jste opět vedle, ale opět - držte se svých rad, nevíte na koho narazíte.
Radka K. - Darka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2159
Re: Jsem koholik a nevím jak dál Před 13 rok, 6 měsíce  
Tak to už ba stačilo, né?Je tu jiné téma, odradí se lidi, co hledají pomoc,hádek bylo dost.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2160
Re: Jsem koholik a nevím jak dál Před 13 rok, 6 měsíce  
Andreo,
myslím si, že ta druhá paní vyuřívá Radky1 nepřiměřené chování ke svým záměrům, jakým nevím a taky mě to nezajímá.
Radka1 je velice empatický člověk a když zjistí něco nekalého nebo nebezpečí pro druhého, jde po tom jak lev.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Poslední úprava: 14/10/2010 08:37 Provedl: Květa.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...567891011...16
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter