Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...9101112131415...25
Dolů
Téma: mám fyzickou závislost na alkoholu
#2107
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Přátele potřebuje každý, najdeš je.Zajdi na AA, tam můžeš vybírat dobré, abstinující, co Ti rádi pomůžou, poradí,ví, o čem je alkoholismus.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2108
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Péťo, jste mimořádně inteligentní člověk a ti potřebují přesně ten řád o kterým píšete. Je to důležité, aby si zorganizovali život - hodně věcí je totiž zajímá a mají o nich povědomost. Jakmile ze svého řádu vyjdou, nevědí si se svým životem rady a jsou ztraceni. Třeba v alkoholu. U Vás by mě to moc mrzelo, protože mě hodně bralo, jak jste na tom byla špatně. Tak nějak mi přišlo, jako bych viděla v podobných problémech svojí dceru a málem jsem vylítla z kůže strachem.
Vybudujte se takové postavení, aby Vám v něm bylo dobře, aby jste byla naprosto svobodná a volná. Pak celý svět bude jen Váš.
Alkoholik není svobodný, ani volný, je větším otrokem, než ten nejbídnější otrok na světe. Je otrokem sebe sama a bičem je chlast.
Občas napište, jak se Vám daří, ju?
Radka1
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2110
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Radko, teď jste mě fakt dostala, slzička ukápla...zase máte pravdu, jako kdybyste mě znala, což mě opravdu překvapilo, další věc proč bych vás chtěla jako svou psycholožku:))mám opravdu o všem povědomí, moc věcí mě zajímá, chci zkusit tohle, tohle, támto, známí se diví, že dokážu mluvit prakticky o čemkoliv, je to ale asi právě ta roztěkanost, nejhorší je, že jsem četla, že právě takoví lidé končívají na antidepresivech, které je usměrní, že jsou po AD otupělejší a omezenější v tom co je zajímá...a do toho se mi právě nechce, na druhou stranu i kvůli tomu alkoholu bych tohle právě potřebovala:(
Ale vím že alkohol pro mě = střídání euforie a deprese. Dobrý důvod nepít, držím se zuby nehty, ale je to těžké - málo impulzů, nuda...těžko se to vysvětluje, já asi nejsem moc normální:(
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2111
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Peťo, dobrá zpráva - normální není nikdo. Ta špatná zpráva je, že nejsem psycholog (nemohu tedy sloužit), anébrž ekonom. Což má ovšem také svoje plus, protože v těch číslech musí být pořádek a to mě táhne k tomu si dělat pořádek i ve svém životě.
Mě antidepresiva pomáhaly v začátcích abstinence, bez nich bych se neobešla ani omylem, pak jsem je vypustila, protože jsem cítila, že mě myšlení namáhá víc, než jsem mohla vydržet.
Nejlepší antidepresivum je pro mě spousta vitaminů po ránu, bylinné čaje, hodně vody - obyčejná voda je základ, voda zažene i chuť na alkohol, hodně se prolít vodou, aby se mi prokrvil mozek a tělo se napilo, no a pohyb. A tvorba. Mým velkým koníčkem je malování, to je pro mě euforie jako blázen.
Radka1
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2112
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Jiříku, já bych poradila najít si přátele úplně nové. Pokusila bych se, být Vámi, něco jako o začátek. Možná to bude znít trochu směšně nebo infantilně, ale jakože se znovu narodíte a pomalu se učíte v životě chodit.
Psal jste, že Vás baví auta a já Vám odepisovala, jak jsem si to šinula Prahou v Kaipanu. Je sdružení kaipanistů, jsou to vynikající chlapíci.
Možná někde by Vám bylo dobře s lidmi, se stejným hobby.
Mám známého - lakýrníka - také alkoholik, který se nedávno zúčastnil mistrovství republiky lakýrníků a skončil na druhém místě. Úžasnej kluk, byl naprosto na dně, chlastem u něj propukla maniodepresivní psychóza, byl posedlý tím, že se chtěl stále zabíjet. Nevěřila jsem, že se z toho vyhrabe, ani prstíček bych za něj nedala. Dneska je to jiný člověk. Má novou spokojenou rodinu, poctivě splatil milionové dluhy, je tak dobrý frajer, který dělá jenom luxusní veterány a dát si u něj lakovat auto, je jako dát si šít boty u Weitzmana.
Hrozně ho to baví, furt je zaflákaný od barvy a svojí práci rozumí jako málokdo..Tam v lakovně u aut se našel. A je šťastnej.
Radka1
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 08/10/2010 20:50 Provedl: Radka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2114
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Péťo, on ten alkoholismus je jedna nemoc, čili stejná u nás všech.Radka ví, o čem píše, proto Ti připadá, že Tě zná.Jirko, koníčků je moc, možností taky, něco najdi, určitě Tě něco baví.Nuda je pro alkoholika zabiják.Začnou depky, sebelítost, a už v tom mozku hledáme důvod, proč se napít.A ten se najde bleskově, dokážeme udělat tragedii i z toho, že svítí moc slunce, že prší,jen se sám před sebou omluvit a hurá pro flašku.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2123
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Milá Darko a současně Radko K (tedy jedna pisatelko s dvěma přezdívkami), diskuze na tomto webu není v zásadě řízená. Co si tady mezi sebou napíšete je vaše věc. Jen pokud by někdo zásadně narušoval pokojný chod tohoto fóra, pak je možné udělat zásah a to zablokovat IP adresu (dát ban). Toho jsme využili zatím jen jednou a to tehdy, když tu byly nějaké erotické poznámky jednoho pisatele.

Co se týče mých rad, máte skutečně pravdu, že někdy tak trošku věštím, ale poměrně hodně informací se dá odhadnout z toho, co a jak tazatel napíše. Situace jsou do jisté míry podobné či analogické. Na základě mých zkušeností si myslím, že mé rady jsou k věci a ten kdo nemá tento pocit, ten mi nemusí dotaz pokládat (když nevěří mé odpovědi). Nicméně za odpověďmi, které jsem doposud napsal v Návštěvní knize tohoto webu si stojím.
Překvapilo mě, že mé chování považujete za nadřazené, netolerantní a nepokorné. Myslím si, že mám čisté svědomí, ale pokud má tento názor více lidí, určitě mi napište přímo do Návštěvní knihy a pokusím se nad sebou zamyslet.

Ostatní pisatele žádám, aby pokud se bude dít něco zvláštního na tomto fóru, aby mne o tom informovali. Pokud to bude nutné, zasáhnu. Samozřejmě ale uvítám, když si případné rozbroje a verbální potyčky rozsoudíte mezi sebou.
Pokud by ale byl někdo, kdo by byl verbálně agresivní a narušoval chod fóra, je možné jej zablokovat.

Rovněž není vítáno, aby jedna osoba psala více nicky, vypadá to nevěrohodně (mluvím teď k Darce a Radce K v jedné osobě). Děkuji.
MUDr. Zbyněk Mlčoch
MUDr. Zbyněk Mlčoch, provozovatel alkoholik.cz
Administrator
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 323586002 Pohlaví: Muž www.zbynekmlcoch.cz Narozeniny: 07/05
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
MUDr. Zbyněk Mlčoch, provozovatel alkoholik.cz
 
#2124
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
MUDr. Zbyněk Mlčoch napsal:
Milá Darko a současně Radko K (tedy jedna pisatelko s dvěma přezdívkami), diskuze na tomto webu není v zásadě řízená. Co si tady mezi sebou napíšete je vaše věc. Jen pokud by někdo zásadně narušoval pokojný chod tohoto fóra, pak je možné udělat zásah a to zablokovat IP adresu (dát ban). Toho jsme využili zatím jen jednou a to tehdy, když tu byly nějaké erotické poznámky jednoho pisatele.

Co se týče mých rad, máte skutečně pravdu, že někdy tak trošku věštím, ale poměrně hodně informací se dá odhadnout z toho, co a jak tazatel napíše. Situace jsou do jisté míry podobné či analogické. Na základě mých zkušeností si myslím, že mé rady jsou k věci a ten kdo nemá tento pocit, ten mi nemusí dotaz pokládat (když nevěří mé odpovědi). Nicméně za odpověďmi, které jsem doposud napsal v Návštěvní knize tohoto webu si stojím.
Překvapilo mě, že mé chování považujete za nadřazené, netolerantní a nepokorné. Myslím si, že mám čisté svědomí, ale pokud má tento názor více lidí, určitě mi napište přímo do Návštěvní knihy a pokusím se nad sebou zamyslet.

Ostatní pisatele žádám, aby pokud se bude dít něco zvláštního na tomto fóru, aby mne o tom informovali. Pokud to bude nutné, zasáhnu. Samozřejmě ale uvítám, když si případné rozbroje a verbální potyčky rozsoudíte mezi sebou.
Pokud by ale byl někdo, kdo by byl verbálně agresivní a narušoval chod fóra, je možné jej zablokovat.

Rovněž není vítáno, aby jedna osoba psala více nicky, vypadá to nevěrohodně (mluvím teď k Darce a Radce K v jedné osobě). Děkuji.


Milý pane doktore,
předpokládala jsem, že zasáhnete, jelikož jsem se možná špatně vyjádřila, došlo k nepochopení.
Musel byste projít téma toto a téma založené Kamčou.
Jelikož by to vyžadovalo čas, který je drahý, pokusím se zde vysvětlit.
Nick Radka K, mé jméno jsem užila, jelikož jsem zaregistrovala krom Radky1 ještě Radku další, zpřeházela jsem písmenka a vznikla Darka.
Pravda je, že jsem to nenapsala a nevysvětlila. Mé názory jsou stejné.

Zásadní nepochopení je v bodě, Vaše rady.
Toto vysvětlit musím. Nevím, kde k chybě došlo, vždy když píšu něco v souvislosti s Vámi, píši:
ani MUDr. Mlčoch neuděluje DG a doporučí návštěvu odborníka - tedy psychiatra v ohledu se závislostí na alkoholismu, jediné co Vy si troufnete napsat, je ... že se domníváte, že se jedná o problematické pití, ale nejste psychiatr.
Přestože svým oborem máte blíž k udělení DG, než ten kdo má DG sám.
Ono totiž ani v online poradnách, přes net skuteční odorníci DG neudělí.

Vaše práce je jistě prospěšná, informací jste napsal moc, naopak Vášeč stránky a nejen alkoholik.cz všem doporučuji.
Pane doktore:Překvapilo mě, že mé chování považujete za nadřazené, netolerantní a nepokorné.
Vaše chování naprosto nepovažuji za nadřazené, netolerantní a nepokorné.
Vzniklo to patrně z mého psaní jiným, kteří udělují DG na počkání a jejich odborná způsobilost je pouze DG jich samotných, k tomu hovoří o toleranci, pokoře, slušném chování.

Nechtěla jsem Vám psát, raději sem přispívat nebudu, pokud mě tu mohou napadat, psát: máš svou diskuzi, tam si blábol, chceš, (to považuji za verbální agresi) navíc vnímám, že mým vstupem skutečně došlo ke konfliktům, mezi mnou a Radkou1, a Libou.
Nejen vůči mně verbální agresi použily, Radka1 píše Kamčovi, že psychiatr, který s ním bude jednat v rukavičkách to s ním nebude myslet dobře apod.

Tato diskuze je velmi dobrá, jen je pro ni škoda, že kdo nechodí na AA, jen napíše, že pro něho to není, nebo že mu to nesedí, okamžitě dostane "kapky" o nedostatku pokory, v poslední době přispívají dvě osoby, a záběr se tím trochu zúžil - lidem tu jde o jednu věc, neničit si život alkoholem, pokud sami pijí, podpora v abstinenci a ti, co mají blízké, co je pití sužují, těm je možné říct, jen to, co vy sám píšete v knize návštěv.
Nebo mohou trochu pochopit, jak takový pijící člověk myslí.

Teď se to trochu pošramotilo, rozedělilo se to na dva tábory, stoupenci Radky1 a Liby, a ti co mají jiný názor, dostanou školení - upozornění, o slušném chování.

Až budete mít čas, nebo Vámi pověřený moderátor, mé příspěvky můžete vymazat, zvlášť pokud shledáte, že mé příspěvky jsou skutečně v nepořádku, aby můj vstup nenarušil chod fóra.

Ještě jednou připomínám, Vy DG od pc neudělujete, a přitom byste mohl. Jenže jste si dobře vědom, že se to takto nedělá.

V tom je možná dávka mé netolerance, prostě mi vadí, když někdo tyto DG uděluje jen proto, že ji sám má.

Mnoho osobních úspěchů Radka K. - Darka
Radka K. - Darka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2125
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Děkuji za vysvětlení.
MUDr. Zbyněk Mlčoch
MUDr. Zbyněk Mlčoch, provozovatel alkoholik.cz
Administrator
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 323586002 Pohlaví: Muž www.zbynekmlcoch.cz Narozeniny: 07/05
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
MUDr. Zbyněk Mlčoch, provozovatel alkoholik.cz
 
#2127
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 7 měsíce  
Mrzí mě. že , tu došlo ke kastování jednotlivých příspěvků ze stram některých dam.Kdo má bohatší alkoholickou minulost je nadřazen tomu, kdo pije kratší dobu a neprošel léčebnou. Je to vůbec normální, copak si hrajeme na mazáky a bažanty ? Nebudu citovat konkrétní příspěvky, každý si je může přečíst sám.
Andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...9101112131415...25
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter