Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...14151617181920...25
Dolů
Téma: mám fyzickou závislost na alkoholu
#2640
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 4 měsíce  
diky za info jiri,
ja na tom nejsem tak ze bych pila kazdy den, jsem asi spis ten kvartalni a uz jsem domluvena na AA zitra a komunikuju i zde s lidma, me proste nejak prestalo bavit si nicit zdravi, a vynechani alkoholu pujde k tomu, mam ten alkoholicky gen, rodice pili oba, otec dodnes a dlouhodobe jsem sve problemy resila tak ze alkoholem, nejvice o samote vecer, kdyz dum spi a
je konecne klid a nikdo nerusi. Telo to dlouho zvladalo dobre a mela jsem jen moralni kocoviny, ale uz mi to nocni popijeni
leze na nervy a telo taky rika stop. Vim ze musim i prestat hrat hrdinku, ktera vse jako zvlada a zacit resit i jine osobni veci, ktere mne trapi. A verim ze strizlivima ocima se na svet kouka lepe, znam to vzdycky mam obdobi, kdy to jde a je mi dobre a pak prijdou naseptavaci a pocit, proc si neco nedat,
ze jo pohodicka, leto gril atd a sup par dni treba jen vecer vino a pak to prepisknu a uz se vezu. Proste nemam tu zaklopku. a to je prave ten alkoholismus, chapu li to dobre, s tim nema cenu bojovat, jen to prijmout a nepit. A naucit se zdrave odpocivat,
pokud se mi to zase vymkne tak pujdu klidne i na ambulantni,
uz jsem se jaksi prestala stydet za tu alkoholicku, je to nemoc a nastesti i kdyz se neda vylecit,da se zastavit.
Jsem moc rada za tu komunikaci tady, clovek aspon vidi, ze je to vsude podobne, tak at se vam dari a jak vam vubec je na tele i na dusi, po takove velike zmene, vy jste asi pil dlouho a hodne, ze? tak palec drzim, petra
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2641
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 4 měsíce  
Adreo,
na alkohol chuť mívám,ale bez abstinenčních příznaků je to jen takový pocit(tohle je ta snadnější část)
antabus nemá s chutí na alkohol nic společného ,jen když se na něj člověk napije tak je mu špatně ale pokud člověk chce pít tak jednou nedojde na kontrolu a nikdo mu v pití nezabrání,je to taková psychická berlička ,takovej malej doktůrek v hlavě který Tě hlídá
a teď to horší

Petro,
pokud se ptáte jak je ,tak momentálně krize,deprese,člověk nedokáže být sám,myšlenky na sebevraždu,po chlastu vznikne hrozné prázdno na které nejsou žádné prášky(a ty vánoce do toho)
já to vyřešil tak,že jsem sehnal kamaráda a kamarádky kteří se mnou budou chodit sportovat ,dneska jsem to zorganizoval a zas je o něco líp.
člověk nemůže chtít všechno hned,chce to čas no
Jiří Jaroš
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2642
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 4 měsíce  
aha jiri, uf, ale ono to asi vse casem se srovna,
ja jsem to mela s alkoholem naopak, byly to chvile kdy
jsem mohla byt sama se sebou a nikdo nic po me nechtel,
mam dve dynamicke deti a snazim se i zivnostnicit,
k tou pomerne komplik vztah s muzem, jsem si plne vedoma,
ze musim davat pozor na pocit pretizeni a klid si doprat i
bez flasky, jak to muze byt ruzne, ale stejne, vzdy je to asi nejaky utek, mam par znamych co kdyz prestali a byli sami
chodili k AA a dost si pochvalovali, ten pocit spolu a chodili i na vylety a tak, mozna by vam to pomohlo a sport asi taky
dobry, nejak ty endorfiny zase spustit prirozene, palce drzim a myslim na vas. bratre ve zbroji petra
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2664
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 4 měsíce  
Svátky za námi, vzpomněla jsem si , jak se držíš, Jirko. Věřím , že dobře, byl to nápor...hlavně na žaludek.....!!!!!
Andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2667
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 4 měsíce  
Jo, ono je to tak smutný Jirko.My jsme se propíjeli ke svému dnu x let, najednou přestaneme pít a chceme hned!!!vše ok, což jaksi nejde.Vše chce čas, najdeš si partnerku, a koníčky, nové přátele, a najednou nebudeš stíhat.Já se děsila nudy, samoty, a nyní nemám čas pomalu ani na vnuky, na sebe.Přes svátky se snad poprvé vyloženě flákám, jím, mlsám, a čtu, čtu.Poslouchám radio, ale už musím něco začít dělat.Silvestr si užijte ve střízlivosti, myslete na sebe, vše bude dobré, musí být.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2668
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 4 měsíce  
pozdravuji vsechny duse strizlive, u nas snezno a zimno,
svatky presly a vse v poradku, i navstevy pily a ja s nimi caj a jde to a ani me to neboli, kazde rano s heslem prave dnes se nenapiju a je mi dobre, pozdravuji vsechny statecne a preji hodne sil do noveho roku, strizliveho silvestra a dekuji za podporu, neb opravdu cteni zde mne jaksi presvedcilo, byla to ta posledni kapka v rozhodnuti nepit, tak se drzte petra
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2690
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 4 měsíce  
Zdravím Jiří,
do nového roku přeji, aby pochmůrných chvil ubývalo a ubývalo a vaši milou a schopnou osobnost naplňovalo čím dál tím víc pěkných, užitečných a radostných věcí, zážitků a hlavně lidí.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2786
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 4 měsíce  
tak Vás opět všechny zdravím v novém roce,ať se Vám všem daří dobře.Vánoce a Silvestr proběhly bez alkoholu,no jsem rád že už je to za mnou.
momentálně bojuju se začínající závislostí na kávě,během svátků jsem jich dal i 7 denně ,plus nějakou kolu.
vede se mi jakž takž dobře akorát mám pocit že mě štípla moucha tse tse,pořád se mi chce totiž spát,psycholožka říkala že to bude ještě trvat než se zmátořím
tak to je v kostce vše

Petro: tak to je dobrá zpráva,že se držíte,o svátkách to člověka láká nejvíc.s tím sportem je to dobrý nápad,už jsem domluvený, že si zahraju squash,teda spíš že se tam dostavím,o pohybu nemůže být moc řeč (zatím)

Květo,Líbo,
děkuju za podporu,moje krásná a pochmurná osobnost se doufám probudí a začne fungovat (asi mám ospalá játra)prošel tím určitě každý,takle malátný bych ale nechtěl zůstat
Jiří Jaroš
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2787
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 4 měsíce  
Andreo:(na Vás jsem zapomněl) o Vánocích jsem měl strašnou chuť na Pito ,ne pivo,něco jsem s ním podléval a měl jsem v sobě antabus tak jsem se bál napít ale jinak to šlo. cukroví nejím,takže jsem určitě nepřibral,v kombinaci s odtučňovací kávovou kůrou spíš zhubnul
Jiří Jaroš
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2920
Re: mám fyzickou závislost na alkoholu Před 13 rok, 3 měsíce  
Zdravím Jirko takhle nadálku, až budete mít čas a chuť písněte, jak se Vám daří. Nechci být vlezlá snad nebudu když Vám Jirko připomenu, že káva sice na chvíli pomůže aby byl člověk bdělejší, ale je to tím, že sáhne do rezerv, které v člověku jsou, čím víc kávy tím hlubší rezervy
Zkuste pít dostatek pitné vody.
Jste hrdina, který se dal do boje
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...14151617181920...25
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter