Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...12
Dolů
Téma: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé.
#24205
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 3 měsíce  
Petr N napsal:
Souhlasím... znalost různých citátů a přírovnání je fakt super. Věřím tomu, že to fakt 99% čtenářů velmi pomůže...

Petr N,
...ono, asi úplne najspoľahlivejšie je najprv si preštudovať všetky rubriky tejto adresy: www.alkoholik.cz, ujasniť si, či chcem pomôcť okamžite (RZP) alebo sa chcem naučiť kontrolovane piť (alkoholik sa už nikdy nevráti späť, do pozície konzumenta, ak si už raz(a nevratne=navždy) prepil vlastnú fyzickú odolnosť/toleranciu tela). Narušená psychika patrí do ordinácie odborníka-psychiatra. Toto rozhodne pomôže viac, možno len 50%, ale rozhodne spoľahlivejšie ako dojmológia niektorých urážlivých diskutérov.


Pseudonávody ako piť a prepíjať lieky/farmaká, sú priamou sabotážou samotného zdravotníctva ČR aj SR a triezveho rozumu.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24206
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 3 měsíce  
Liba napsal:
A co když třeba někoho jeho příspěvky osloví?Nevíme, kdo tu čte, nemusí hned děkovat...
S tímhle naprosto souhlasím. Ale platí to pro každého! Nevíme, čí příspěvky koho osloví. I ty příspěvky, které se nelíbí Vám, někoho jiného třeba silně zaujmou. To jen tak pro příště, až zase někomu budete říkat, že blábolí a že z něj mluví ego.
alas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24219
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 3 měsíce  
Tady jde o život, když někdo píše nesmysly, je to příliš vážné, ohrožuje to ......nechlubím se určitě, ale o této nemoci vím hodně.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24226
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 3 měsíce  
Líbo, vůbec nepochybuju, že víte hodně. Ale i jiní lidé vědí hodně, třeba z trochu jiné stránky, a i oni si myslí, že je to vážné, a snaží se pomoct. Jejich názory jsou jiné, proto to ale nemusí být hned nesmysly.

Ale že já blbec se do toho zase motám. Asi proto, že jsem myslela, že Vás Renata v tomhle trochu nahlodala; a byla jsem ráda, protože právě tohle je důvod, proč si Vás nedokážu vážit, i když Vaši velkou snahu a ochotu pomáhat oceňuju. Ale už jsme koukala, že ten pohled "jsme všichni stejní-jste všichni jako já" zastáváte pořád.
alas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24228
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 3 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24233
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 3 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24238
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 3 měsíce  
Renata neblbne ti to zas trochu na telefone? Ved Alas pisala v tvoj prospech a pisala Libe, ze dufala, ze sa trochu po tvojich prispevkoch zamyslela a ze snad aj zmenila svoj pristup.
Ja s Alas vo vela veciach a casto suhlasim, len skoda , ze sem pise tak malo.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24244
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 3 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24276
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 3 měsíce  
Dík, Kiro, od Vás to beru jako poctu. Mně tu někteří lidi taky chybí; třeba jsem vždycky ráda, když se Petr N uráčí něco připodotknout; je mi líto, že odešla Vločka; nebo Ed se tu jen mihnul, ale držel debatu tak hezky na realistické rovině a při zemi.Ale já píšu málo z toho důvodu, že se o trvalou abstinenci nesnažím, takže ani nežádám o pomoc, ani nemám co radit.

Renato, ale na veřejném fóru si těžko promluvíte soukromě, vždyť to je ten princip, že se vyjádří kdokoliv k čemukoliv, když si myslí, že má co říct. Taky jste reagovala na to, co jsem psala Líbě. Aspoň teda myslím. Nějak jsem to nepochopila, jestli to bylo pro mě; a ty bláboly jste asi vztáhla na sebe? Ale tak jiný příklad, píšete Ja-mu, který přímo oslovoval petra ch. A je to tak naprosto v pořádku.
alas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24281
Re: Ahoj, jsem tu taky, je to zlé a bude to dlouhé. Před 9 rok, 3 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter