Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Mám problém s alkoholem
#23918
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok, 3 měsíce  
Terorismus :

je užití násilí nebo hrozby násilím s cílem zastrašit protivníka a dosáhnout politických cílů. Terči teroristických akcí jsou většinou civilisté. Mezi teroristické metody patří atentáty, bombové útoky, únosy osob nebo dopravních prostředků a další násilné akty..

to jen, aby si věděl co je terorismus
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23919
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok, 3 měsíce  
petrch napsal:...moc odolný nejsi nebo nevíš, co to je terorismus...

Prečo miešaš teror islamo-fašistov do alkoholizmu?

Že by bol *teror slepá a hrubá sila* proti rozumu?
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23920
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok, 3 měsíce  
něco takového existuje, jo..To vás učili v blázinci?
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23936
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok, 3 měsíce  
proc tadyy resite terorismus? Míla sem psala o pomoc a o radu
Kája

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23943
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok, 3 měsíce  
Mílo, děláš vše pro to, abys o svůj obchod přišla, protože opilá tam těžko vydržíš.Proč tam piješ?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23949
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok, 3 měsíce  
Mílo, já to měl obráceně. V práci nikdy. Jednou jsem si tam s někým dal panáka a pak jsem musel utéct(nevolnost) rovnou do nejbližší hospody..
Je jedno kolik vypiješ a kde. Máš problém s kontrolou? Zkoušela si prostě nepít? Někdy stačí odstranit vnitřní přesvědčení, že pít alkohol je normální.
Jeké prožíváš emoce, myslíš,že se máš ráda...atd. Jsou terapeuti, kteří umí vést své klienty a snimi nalézt příčiny a řešení.
Předpokládám, že je brzy na ambulantní léčbu, AA atd...
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23972
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok, 3 měsíce  
Včera jsem skoro brečela,když jsem četla článek mé dcery.To ještě nevěděla,že jsem si na tyhle stránky napsala o radu i já.Je zatím jediná,kdo se mnou o tom mluví a snaží se mi pomoct.Manžela jsem zklamala a je mi na nic.Sedím v práci a přemýšlím stále o sobě.Chápu,že mi doma nevěří,ale já prostě chci přestat.Mám skvělou rodinu a nechci o ni přijít.To proč piju v práci se těžko vysvětluje.Prostě,když tu sedím několik hodin sama,dostanu depresi a jdu.Kamarádi tady kolem mě sami pobízejí ať jdu s nima.Je mi jasné,že to nemůžu sváďět na ně.Je to o mě.Včera i dnes už se ptali a já řekla ne.Každý den sleduji stránky a dost věcí jsem si uvědomila.Jsem ráda,že tu jsem s Vámi a mám si s kým "pokecat".Řekla bych,že se mi i trochu ulevilo.Chuť napít se jsem od víkendu neměla,já ji vlastě nemám nikdy.Proč to teda dělám??????? Mějte se moc pěkně Míla
Míla
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23976
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok, 3 měsíce  
Mílo, zkus zajít na AA, posílí tě to, najdeš odpověď,hodně toho pochopíš.Máš super dceru, nezklam ji, a zkus s tím pitím přestat úplně, kamarádi ti rodinu nenahradí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23978
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok, 3 měsíce  
Vím,že mi kamarádi rodinu nenahradí.Mám v plánu přestat.Tentoktát to myslím vážně.Přestala bych si vážit sama sebe.Miluju svou rodinu a na to teď musím myslet především.Nechci se utápět ve starostech a alkoholu.Obdivuji všechny co to dokázali.
Jsem ráda,že vás mám.Pomáhá mi to
Míla
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23980
Re: Mám problém s alkoholem Před 9 rok, 3 měsíce  
Přestaň pít hlavně kvůli sobě.Kdyby přišly chutě, depka, hned sedni a napiš sem, vypiš to, odezní ten hnus!Držím paůce, přeji ti sílu to zvládnout.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter