Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej
#26815
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26816
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
vždy je třeba si pozorně přečíst všechno....nad vším se zamyslet , jinak by to tu nebyla diskuze, ale nábor do AA.To nemyslím nijak zle, ani ironicky.Když mi někdo bude fanaticky přizvukovat, neznamená to, že je můj největší přítel.A ten, kdo má odlišný názor, přece není můj nepřítel. To snad platí v životě obecně.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26817
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
Renčo ale musela jsem spadnout,pro mě to bylo dno ten týden na detoxu a až to mě otevřelo oči a nakoplo tu pomoc vyhledat.jdu si za tím,jsem rozhodnutá,Jen se bojím toho,že život je dlouhý a nikdy nevíš jak to bude za pár let za deset let....
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26818
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26819
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26821
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
To mě zahřálo děkuji )))myslím si že život může být hezký,s alkoholem těžko)))
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26825
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
Renca napisala si to velmi pekne o tom zivote bez alkoholu a ja sa pod to plne podpisujem.

Anicka z teba mam velku radost, vzala si to podla mna uz za ten spravny koniec a ja ti verim, ze to zvladnes. Ty si hlavne potrebovala zmenit ten tvoj stereotyp a samotu a to sa vdaka tym stacionarom teraz uplne zmeni, budes medzi ludmi a to hlavne teraz ty potrebujes. Uz si sa pevne rozhodla, ze sa k alkoholu uz vratit nechces a to je 99% -ny zaklad uspechu - viera v samu seba.

Ono tie statistiky netreba brat az tak vazne, a je jedno ci to dokaze 5% ludi alebo 95% ludi, clovek si musi povedat, ze bude medzi tymi co to dokazu a nic ine si nepripustit. Pokial zacne o sebe pochybovat, to je uz len krocik k opatovnemu zlyhaniu.

Inak Renca, ja ked som to tu citala na zaciatku, tiez som sa niekedy bala, ze sama to nedam, vela ludi ma tu tym strasilo. Ale ved na to statistiky neexistuju, kolko ludi to zvladlo samych, lebo tych ludi nikde neeviduju a nevedia o nich, takze uspesnost je mozno vyssia ako u tych co sa idu liecit, ale uz vo velmi pokrocilom stadiu.
Napokon som tu nasla kopu pribehov, tych co to dokazali a ako som si citala stare vlakna a videla som put tych ludi rok az dva a ako sa postupne menil aj styl ich pisania, aki boli stastnejsi a vyrovnanejsi a dokazali to, tak to ma neuveritelne nakoplo a velmi som zatuzila potom, ze aj ja uz chcem tak zit - bez alkoholu a bez fyzickych a hlavne psychickych bolesti. Takze ja na toto forum nedam dopustit, lebo vdaka nemu som sa hlavne spamatala.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26828
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
Kiro děkuji,taky už si věřím,přesně to řekla moje máma,že jak malá chodí do školky,tak i když běhám a vyřizuji,už si od ní odpočinu a pak se na ní moc těším,to samé bude na stacionáři,nutně potřebuju mezi lidi,myslím,že se mi tam bude líbit))).už přemýšlím jinak,neberu to na lehkou váhu a kdybych měla chuť na alkohol,celý týden v bohnicích jsem psala své pocity,takže stačí si to přečíst a chuť rychle přejde))).
anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26829
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok, 1 měsíc  
Holky, myslím, že vaše příklady jsou tu na diskuzi fakt přínosem.Díky za ně.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26843
Re: Som alkoholicka, ale už viem, čo ďalej Před 9 rok  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456789
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter