Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...39404142434445...50
Dolů
Téma: Nechci už dál pít, rady
**
#44979
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 10 měsíce  
Kdyby srali jen tebe, ale ty příbuzné, spoluzávislé, ti trpí nejvíc. Ten alkáč si to vždycky nějak omluví, po napití výčitky, ale jen chvíli... otrne, nic pro abstinenci skoro neudělá a lítá se v tom znova a znova...

Nemluvím o všech, někdy se to prostě stane, neuhlídáte se, ale důležité je co se děje po tom. Doléčování - docházet někam MUDr.,skupiny, suchý dům, makat v práci makat doma, nesedět a hledět jen do kompu, mít nějaký cíl, třeba jen malinkatý...

Chce to i vnitřně si "namlátit", k něčemu se dokopat, k nějaké akci. Vidím co to způsobuje - stresové situace nebo naopak chvíle štěstí, euforie, povýšení, vyšší plat...tak se do toho víc zažeru a budu s tím nějak pracovat, naučit se ty situace zvládat.

Budovat si svou abstinenci, pečovat o ni, jak začnete pochybovat dřív nebo později začne jízda... ono to tam furt skučí, nekrmit, ať skučí, nepřipouštět si to blíž, žít s tím jako se zlým sousedem, kašlat na něj

Povzbuzení při pondělku, makat! Psychiatr, A-klub, jedém!
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 12/06/2017 08:16 Provedl: pert.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44980
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 10 měsíce  
Dobre rano vsem!
Vcelar a Pert, pokud byli vase posledni prispevky mysleny v reakci na ty me dekuji.
Ja v zadnem pripade svou recidivu neobhajuji jsem na sebe nasrana, na cely ten posledni mesic,hlavne nemuzu prijit na to jak sem to mohla dopustit slo to tak rychle, mozek vypl jakoby zapomel na ten krasny uplynuly rok... Pred tim jsem litala od zdi ke zdi nepriznavala si problem brodila se v dluzich v problemech, se kterych sem vinila vsechny ostatni,vystridala jsem zri ruzne zeme v domeni, ze za to muze prave zivot v te ci one, muze za to jazyk, system, lide ja neeee mezitim me samozrejme spousta lidi rekla nebo naznacila, ze ten problem jsem ja a, ze si vse zpusobuju sama coz sem slyset nechtela kazdeho komu na me trochu zalezelo jsem odehnala,prece toto nejsou pratele kdyz ze me delaji nejakou hnusnou alkoholicku... Roky plynuly malinka rostla ja popijela a bylo hur a hur az mi to doslo konecne! Priznala jsem si to byla to uleva osvobozeni od lzi... Sama jsem iniciovala leceni nasla Institut pro zavidlosti absolbvovala lecbu, prestala pit zacala zit temerokamzite zacalo vse fungovat a to me motivovalo cim dal tim vic, na chlast jsem skoro nikdy ani nepomyslela bylo mi skvele jako nikdy pred tim... Pric jsem to ted vsechno zrusila a proc je to tentokrat tezke? Nebudu pokracovat nechci, ale mam strach, ze to v patek zase nezvladnu... Ten mesic uplne posramotil moje nabite sebevedomi a duveru v sebe sama...
Nikola
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44981
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 10 měsíce  
Tak ted jsem se spojila s institutem, kde jsem delala terapii nastesti muzu prijit uz dnes hned po praci,bala jsem SE,ze nebudou mit volny termin...necham si tentokrat napsat prasky kvuli raving,a depresim...Preji vsem krasny den
Nikola
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44985
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 10 měsíce  
Ahoj Nikoklo, to je moc dobře, že Tě přijali tak rychle, tak pak napiš, jak jsi dopadla! Mě chutě na alkohol pomalu a jistě opouštějí, ale chce to mít fakt nabitý program ať na to nemá člověk vůbec čas uvažovat...drž se v institutu a Tobě taky hezký den
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44987
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 10 měsíce  
Nikola napsal:
necham si tentokrat napsat prasky kvuli raving,a depresim

Tak super ze to vyslo takhle. Ale obavam se ze tu nejvetsi a nejtezsi bitvu budes muset vybojovat ty sama za sebe. Ty prasky jsou jen takovi pomocnickove - sikovni, uzitecni, prakticti ale nakonec to bude Tvoje sila a Tvoje vule co rozhodne.

Ale uz jsi to jednou dokazala, vis jak prijemnej dokaze byt zivot bez chlastu a to hlavni - mas sakra dobry duvody proc to zvladnout.

Drz se! A urcite se ozvi jak to jde...
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44994
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 10 měsíce  
Ahoj,tak konecne doma dlouhy unavny den jeste mi neni dobre hrozna unava cely den bolest hlavy, zmatek, nervozita to horko do toho,v praci nastesti nemam zadne kolegy to je super nehrozi, ze by se nekdo vyptaval co se se mnou deje...odpoledne jsem byla teda v institutu pro zavislosti psychiatricka se mnou musela znova projit ten zdlouhavy proces papirovani a doporucila mi ustavni lecbu,mam moznost nastoupit znova i ambulantni,zitra odpoledne mam prijit znovu...zkusim to jeste jednou ambulantne pokud v budoucnu znovu selzu tak nastoupim ustavni... V cekarne sedel jeden Cech telefonoval v tu chvily jsem se musela zacit smat jako pako v hlave mi probehlo tak jsem potkala krajana na alkoholovem jaky paradox hehe co cech to... Muzikant", ale nemluvila sem na nej tak si musel myslet, ze mi asi hrabe s chlastu :)dekuji vsem za pidpodporu mela jsem zacit psat uz drive a ne rok jen cist a sledovat... Preji pekny vecer vam vsem
Nikola
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44995
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 10 měsíce  
Gennosuke z tech prasku mam dost strach vzdycky jsem se jim branila, ale pokud mi pomuzou v nepiti alespon ted v novem zacatku tak to zkusim, a vim, ze musim ja, ze prasky jen podpori... Dekuji
Nikola
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 12/06/2017 21:56 Provedl: Nikanika.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44997
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 10 měsíce  
Niki, to je moc dobře, že jsi tam šla a že to řešíš, bude zase dobře a třeba prášky nebudou vůbec potřeba... jinsk celkem komické tam zrovna potkat čecha .... to samé souvětí, co ty, že pokud jednou selžeš, už to budeš řešit léčbou jsem,si dal,i já, porušil jsem a nešel jsem, teď se držím a beru to jako opravdu poslední šanci pro mne samotného, tak doufám, že to zvládneš také :)Hodně sil... a chutě pít mám pořád, když na mě přijdou našel jsem takovou alternativu, vypít si protein nebo kreatin a chytit se hned činky a začít cvičit nebo se ihned obout a jít běhat, po 20min ani ne jsou chutě pryč a člověk je na sebe hrdý, že to zvládl a udělal ještě něco pro sebe, tak rakový malý tip, který pomáhá mi dělám jen noční a v práci chutě žádné, ale volné večery jelikož nemám partnerku nyní čerstvě, rak ty chutě jsou někdy moc silné-takže pořád cvičím dobrou noc
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44998
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 10 měsíce  
Dobre rano Michale, a vsichni...uvidime dnes po porade s psichiatrickou...minuli rok jsem to delala uplne Stejne jako ty upnula jsem se na sport,dlouhe vyjezdy ns kole a hodne fitka,to me bavi a s chlastem jsem nemohla sportovat, takze jsem z toho mela radost,a jeste sem krasnela :lol:Taky v tom pokracuj sport je super Therapie ty endorfiny co uvolnujes delaji dobre.. ted zatim nemam nejak do niceho chut nic se mi nechce nic mi nedava smysl... To selhani me uplne dojebalo...Budu delat vsechno proto, abych se tady z tech depresi dostala... Preji krasny den vsem
Nikola
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45001
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 10 měsíce  
Niki, já měl cca před půl rokem brutálně těžké období ani ne překlenulo se to i do letošního roku, měl jsem těžké deprese...a ne takový ty jakože špatná náladička, ale zvládl jsem jen ležet, přežívat, pít, kouřit a byl jsem na hraně hospitalizace... zvedl jsem se, zlepší se to!!! Ber to jako přechodné období, komunikuj o tom dávej pocity ven, mej životosprávu a konzultuj s odborníky, věř mi bude dobře, když budeš chtít Hezký den
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...39404142434445...50
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter