Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...78910111213...50
Dolů
Téma: Nechci už dál pít, rady
**
#44409
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Maruš,čo ak už nechcem bojovať?A možno to dám.je to len na mne.prečo sa Svoboda Karel odpálil ?mal všecko.hm ..ľudská duša je tajomna..krehká...ako porcelán.Už mi nepiš.Je to na mne,čo ďalej.ďakujem.Zbylo mi v hlave dosti...snad.
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44410
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Zdeno nejsem Maruš,ale MARIS,já budu psát komu chci,proč řešíš kdo se kde odpálil,samo .že duše je křehká a nikdo nikomu do hlavy nevidí.ale je to jen na nás.Ty nechceš bojovat,nebojuj,stačí si ten chlast nekoupit.Zabav se jinak,zaměstnej hlavu a ruce.Jde to.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44411
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Není důležité mít všecko,důležitý je pokoj v duši,majetky Ti to nenahradí ani lidi kolem Tebe.To nenajdeš ve flašce,ta Tě jen stahuje ke smutku a depresím.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44412
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Maris, s alkoholem se potýkám střídavě asi deset let. Poslední rok byl alkohol na denním pořádku. Začala jsem mít zdravotní problémy , deprese a dokonce se mi už párkrát stalo, že kvůli alkoholu jsem nemohla jít do práce. Začala jsem si uvědomovat, že je to začátek konce...přijít o práci..peníze..bydlení..soudnost! Je to teprve pár dní, co abstinuji. Musím se nějak zabavit, protože chutě na něj jsou veliké a začíná to být pro mě těžké. Napsala jsem do AA. Pozvali mě na sezení, ale mám z toho obavu a také se stydím.
Lusy
Senior Boarder
Příspěvky: 70
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44413
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Není zač se stydět,oni v AA jsou na tom stějně ne li hůř.Já měla taky obavu ,ale je to fakt fajn moct bez obalu říct jak jsi na tom,Oni jsou taky alkoholici a chápou to,nikdo není lepší alkoholik ani horší,všichni chcou to samě neoít.U nás jsou ženy které prošly i 3x léčením,válely se v příkopu,pily alpu i parfémy,vykopli je z práce a teď nepijou,jsou z nich jiní lidí,hezké udržované ženy,chlapi kteří pracujou a mají nové rodiny,studujou,všichni si prošli očistcem ,ale dali si šanci začít znovu,jsem mezi nima a je mi tam fajn.
Jen běž a uvidíš,že to pomáhá.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44414
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Lucy, teš sa z toho. Každý deň sa počíta. 7 dní je niečo, o čom môže Zdeno len snívať. Nemysli na to, že už by si nikdy nemala vypiť. Abstinuj len ten jeden konkrétny deň, teda dnes. 24 hodín. To sa dá zvládnuť.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44415
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Krtko aby si nebol prekvapkaný.. a just nebudem piť.Dokážem že nie som sračka.Sám od seba budem abstinovať.stavìme sa?lebo ma odpisujete...a to ma naštartovalo.A dám to bez lagra...lebo chcem.Pekný večer..pozriem si Krstného otca II a idem domov.Jarča je nasraná..takže zajtra ee.mám zákaz návštevy...aspoň upracem byt...asi tak.vieš,čo chýba nám v ostbloku?tolerancia.nemyslim chlast...tak celkovo..znaš?
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44416
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Ahoj zvládl !!!! a bylo moc fajn...7mý den parááááda klobouk dolů, taky se držím a mám radost ze sebe i z Tebe
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44417
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Jinak kdo by chtěl někdy chat, kludně tu hodím,fb a můžem pokecat.... já identitu neskrývám, je mi jedno co si kdo o mě myslí až na nejbližší držte seee!!
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44418
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Jéé to jsem ráda Michale, měla jsem strach, když jsi se neozýval. Moc ti fandím a držím palce .
Krtku, děkuji za radu..představa, že už nikdy nevypiji žádný alkohol mě děsí..ale rada, ať vydržím 24 hodin je skvělá. Pokaždé si říct..dnes to zvládnu..je to jen jeden den
Maris, začíná to být pro mě dost těžké..stále mě bolí hlava a chutě jsou pořádné..pokud to bude nad moje síly, tak AA navštívím.
Lusy
Senior Boarder
Příspěvky: 70
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...78910111213...50
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter